Komentāri / "Latvijas pasts" – iespēja strādāt vairāk nekā 160 dažādās profesijās
 

13 komentāri

PPasts
Latvijas pastā vidējā alga valstī 1076€???
24.janvāris, 11:29 Atbildēt
KKurjers Operators
Bruto atalgojums 475 -525 ņirgāšanās!
24.janvāris, 11:42 Atbildēt
BBijušais darbinieks
Ar tādām algām un attieksmi, diez kas tur nebūs. Pats strādāju centrālajā "Šķirotavā" pie lidostas. Darba drošība nulles līmenī, daža laba tehnika vēl no 70ajiem gadiem, tas kas jāmaina ir pietīts ar šņorīti vai izolācijas lenti, darba drošības apavu nav, vestes nav, cimdi deficīts, utt utjp...
28.janvāris, 13:30 Atbildēt
CCic šķirotavas bijušais
Aizmirsi piebilst, ka vienam jāstrādā par 2-3, jo pastāvīgi trūkst darbinieku, bet darba apjoms tikai palielinās. Un ap Ziemassvētkiem vispār ir čau!
5.februāris, 15:48 Atbildēt
llapa
algas nekadas . vot saimas deputatus uz to algu likt - un lai izdzivo . dambrovska laimes stastu zeme , no kuras beg pat arabu curbani .
29.janvāris, 17:41 Atbildēt
llauķis
LP- īstens veiksmes stāsts! Palasiet sludinājumus: meklē pasta nodaļas priekšnieci, alga 475 eiro bruto par slodzi, slodze 0,5. Tas nozīmē 237,5 eiro pirms nodokļu nomaksas! Bet kādas prasības! Pastniekiem darbā jāizmanto personīgie auto par 0,06 eiro/km, kas ir smieklīga kompensācija! Principā visi lauku pastnieki sponsorē bagāto LP! Tāda tā dzīves īstenība!
15.februāris, 0:08 Atbildēt
ggribam zināt
KĀDĀ VEIDĀ NO ĶĪNAS SŪTĪTĀS PAKAS NONĀK OMNIVAS ROKĀS?
17.februāris, 21:36 Atbildēt
HHaha
Rukmanes kundze, būsim godìgi tas viss ir tukša diršana. Jums nav un nebùs darbinieku ar tādu attieksmi. Viss inventārs ir novecojis, kabinetos nav logu, ko atvërt. Ja tiek atvērtas rampas abos galos, ir caurvējš, lìdz ar to cilvēki slimo. Strādāt nav kam, jo neviens par tādu algu nenāk.... maiņā ir 4 cilvēki un tad, ja paveicas. Šiem 4 cilvēkiem ir jāpārceļ ar rokām tùkstošs lietu un ikviena šì lieta jānoliek atbilstoši piegādes punktiem. Ja arī atnāk cilvēki, tad pārsvarā tie ir konkrëti lohi, kuri to vien dara kā sēž telefonos. Ja atnāk no firmām cilvēki, tad tiem nez kāpēc maksā teju uz pusi vairāk naudas par maiņu nekā patstāvìgajiem darbiniekiem. Izaugsmes iespējas ir tuvu nullei, ja vien neesi ielìdīs pakaļā kādam augstākstāvošam. Visiem atbildìgajiem ir pie pakaļas, kas notiek nakts maiņās, jo galvenais taču ir 7 no rìta piezvanīt un pajautā, nu kā gāja? Varëtu vēl turpināt, bet nu ieskatam būs ok.
20.februāris, 9:18 Atbildēt
IIntars
Kaimiņš
2.marts, 20:56 Atbildēt
mmelnais humors
Manuprāt, šāds virsraksts būtu pareizāks: "Latvijas pasts" – iespēja strādāt vairāk nekā 160 dažādās slikti apmaksātās profesijās.
2.marts, 21:35 Atbildēt
QQreation
labais +)
3.maijs, 19:29 Atbildēt
DDonbas
Ta ir otra Rigas satiksme...Baltais nams piepildits ar radiniekiem
30.aprīlis, 7:00 Atbildēt
llapa
tiesi merki .
30.jūlijs, 19:13 Atbildēt