Pirmdiena, 20.maijs

redeem Salvis, Selva, Venta

arrow_right_alt Latvijā

Rāvim piederoša ārvalstu kompānija reģistrējusi uzņēmumu "Skonto Group"

© F64

Piektdien, 21.decembrī, komercreģistrā ierakstīta SIA "Skonto Group", kuras vienīgais dalībnieks ir Maltā reģistrētā kompānija "Construction Industry Investments LTD" un kuras patiesā labuma guvējs ir būvuzņēmējs Guntis Rāvis, liecina "Lursoft" Klientu portfeļa informācija.

Jaundibinātā uzņēmuma pamatkapitāls ir 50 000 eiro, ko veido 100 daļas ar vienas daļas nominālvērtību 500 eiro. Tā juridiskā adrese reģistrēta Rīgā, Emiļa Melngaiļa iela 1A, kur reģistrēti citi ar Rāvi saistīti uzņēmumi.

Par "Skonto Group" vienīgo valdes locekli iecelts Guntis Rāvis.

"Skonto Group" mājaslapā sacīts, ka tā piedāvā gatavus būvindustrijas risinājumus no projektēšanas līdz projekta realizācijai un garantijas pakalpojumiem. Grupas gada apgrozījums pārsniedz 250 miljonus eiro un tā nodarbina vairāk nekā 1500 cilvēkus, sacīts uzņēmuma mājaslapā.

Rāvis iepriekš informēja, ka "Skonto Group" ir veidojusies pēdējo piecu gadu laikā un 2017.gadā tā ir noformējusies. Tāpēc "Skonto Group" bija paredzēts reģistrēt kā juridisku personu - holdinga kompāniju, kas pārvalda deviņus grupā ietilpstošos uzņēmumus. "Skonto Group" ietilpst uzņēmumi "Skonto būve", "Skonto Plan", "Skonto Prefab", "Skonto Construction Products", "SBC Construction", "Latvijas Energoceltnieks", "Skonto Cross Timber Systems", "Forta Modular" un "Forta Medical".

Rāvis aģentūrai LETA iepriekš prognozēja, ka 2019.gadā grupas uzņēmumu kopējam apgrozījumam jābūt ap 300 miljoniem eiro, vairāk nekā puse no šī apjoma tiks radīta ārvalstu tirgos.

"Lursoft" dati liecina, ka Rāvis patlaban ieņem amatus 54 Latvijā reģistrētos uzņēmumos, ir tiešais dalībnieks septiņos uzņēmumos, bet kā patiesā labuma guvējs viņš reģistrēts 75 uzņēmumiem.