Komentāri / Simtgades naudas dalīšanas principi ļoti neskaidri
 

8 komentāri

UUdo Ulbergs
Noziedzībai var būt daudzas sejas: ekonomiskā noziedzība, kriminālā noziedzība, juridiskā noziedzība, noziedzība pret cilvēci, starptautiskā noziedzība. Iespējama noziedzība, kuru nākas dēvēt par humanitātes noziedzību. Tā ir noziedzība pret cilvēcību, cilvēkmīlestību, cilvēka cienīšanu, rūpēm par cilvēka labklājību tādos humānisma aspektos kā audzināšana, izglītošana, ideoloģiskā skološana, sociumam adresētā garīgā kultūra, sabiedrības morāli tikumisko vērtību un normu kodekss. Mūsdienu Latvijā ir sastopami visi noziedzības veidi. Vieni vairāk, citi mazāk. Taču noziedzības veidu hierarhijas virsotnē noteikti atrodas humanitātes noziedzība, par ko ir jāsoda tikpat bargi kā par ekonomiskajiem noziegumiem, kriminālajiem noziegumiem.Pie mums humanitātes noziegumi smagā formā ir paveikti izglītībā, zinātnē, garīgajā kultūrā, masu komunikācijā, ideoloģiskajā darbībā. Runa ir par izglītības šausmīgo izkropļošanu, zinātnes likvidēšanu un akadēmiskā šarlatānisma nostiprināšanu, mākslas un literatūras postmodernistisko izkropļošanu, neoliberālistiskās ideoloģijas uzspiešanu. Galvenie humanitātes noziegumu veicēji ir politiķi, skolotāji, pasniedzēji, garīgās kultūras institūciju darbinieki, bezsmadzeņu literāti, mākslinieki, valsts iestāžu darbinieki. Humanitātes noziedznieki ir pelnījuši tādu pašu soda mēru kā nacionālie nodevēji, nacionālie laupītāji. Nav nepieciešams atgādināt, ka tas ir ASM. 13.Saeimas kontingents īpaši saasina jautājumu par humanitātes noziedzības antropoloģiski visaptverošo raksturu šodienas Latvijā. Un nav nekāds brīnums, ka jubileja ir apvīta ar kārtējo noziedzību.
29.novembris 2018, 9:17 Atbildēt
lludis
Nu kas gan tur neskaidrs. Paskatoties kādi radu radi ir pieslēgušies sistēmai, kur nauda plūst.
29.novembris 2018, 9:46 Atbildēt
NNata
Mani māc bažas, kas vēl notiks ar izsaimniekošanu, paliekošu vērtību neradīšanu , līdz 2922. gadam? Bail domāt.
Jautājums: Vai bija vajadzība uz barikādēm stāvēt, ja ar tik vieglu roku to visu PAŠI LATVIEŠI SAVĀ LATVIJĀ PAZAUDĒJAM?1
29.novembris 2018, 11:08 Atbildēt
OOtomārs
nefinansējiet to ,,tā tač ir tikai mūzika- iečilo ,,radīšanu. Viņu galvenais ir kaut kāds šipsis Šipkēviča dēls.
29.novembris 2018, 11:24 Atbildēt
OOpis
Neskaidri tie ir tautai un žurnālistiem, bet pašiem dalītājiem tie ir ļoti skaidri.
29.novembris 2018, 11:29 Atbildēt
SSelekts
Vairāk par 40% "otkata"? Kāds negods...
29.novembris 2018, 13:36 Atbildēt
vvaldis
Jācer,ka 200 gadi svinēs prātīgāk un naudu izlietos lietderīgāk.
29.novembris 2018, 13:50 Atbildēt
ssemo
Kas tur par neskaidrībām. Jau sen pirms tās velna simtgades bija skaidrs, ka tā simtgades nauda būs kolosāls otkatu avots. Tā arī notika. Tā simtgades nauda ir viens no OIKlandes Izmirāta izzagšanas veidiem. Viss notiek pēc plāna, tā kā nav ko raudāt.
29.novembris 2018, 15:49 Atbildēt