Komentāri / Ziemele: Ceru, ka stagnācija nebūs jaunās Saeimas raksturlielums
 

16 komentāri

kkādreiz bija tāds K.Ulmanis
kuram NEvajadzēja 30 gadus, lai saliktu tiesu lietas pareizajos plauktiņos...
Mūsdienās par pļāpāšanu tālāk nekādi netiek...
22.novembris 2018, 5:27 Atbildēt
ppar vēlu tu nāc
Varu atkal faktiski ir sagrābuši vecie zagļi. Par premjeru bez mazākās kautrības tiek stumts pašas vecākās zagļu bandas APar mastodonts Pabriks, kā lai nav stagnācijas? Šī viennozīmīgi ir stagnācijas Saeima un ja premjers būs Pabriks, tad arī stagnācijas valdība.
22.novembris 2018, 7:02 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Labs un vajadzīgs raksts!

Ceru, ka Rīgas Latviešu Biedrības likumīgie 1938. gada statūti tiks atjaunoti visdrīzākaja laika un atkal Māmuļas durvis būs plaši atvērtas tautai ! ( Ne tikai komunistu un čekistu varturu nomenklatūras apmaksātajiem ieliktņiem)!

Latvijas kauns ir 25 gadu atjaunotās Rīgas Latviešu Biedrības likumīgo statūtu aizliegšana un viltus biedrības pastāvēšana komunistu un čekistu vajadzībām!

Par to lasiet tuvāk www Tautas tribunals.eu, mans raksts 21. 11. 2018. g.
22.novembris 2018, 7:21 Atbildēt
CCietušais
Un - tajā brīdī, kad rodas izaicinājums tavai labklājībai, kad tev ir jāizvēlas - vai tu pastāvi par savu labklājību, vai tomēr uzstāj uz principiem, īpaši tiesiskuma principiem, izrādās, ka Rietumu kultūrtelpā šī izvēle arī nav nemaz tik acīmredzama.

Manuprāt, Latvijai šis ir ļoti būtisks jautājums. Es uzskatu, ka mums ir jābūt principiāliem un - mums jābūt arī aktīviem!

Vai tad Ineta ZIEMELE un Mārtiņš MITS paši nepieder pie sistēmas, kuras cēloņus un sekas izmantojot cilvēku apzagšanai, tikuši par šīs pašas sistēmas lielākā mēroga tiesnešiem? Bet publiskā telpā tēlo labos, pakāpeniski nostiprinot tiesnešiem varu un vislielākos ienākumus. Cilvēki nolād Jūs, Ziemele un Mīt!
22.novembris 2018, 7:31 Atbildēt
SSergejs
100% taisnība. Vairāk ka 30 000 privatizēto daudzstāvu māju dzīvokļu īpašnieki ar šīs tā saucamās konstitucionālās jeb Satversmes tiesas svētību tā arī palikuši par piespiedu (!!!) zemes īpašnieku (baronu) upuriem.
22.novembris 2018, 10:13 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Un cik cilveki nevarēja noprivatizēt savus dzīvokļus vispār? (Tie, kuri dzīvoja vecajās mājās, kuras denacionalizēja).

Viņi ir jāapzina un viņiem pienākās kompensācija no valsts kā diskriminētiem privatizācijas procedūrā.

Tāds ir Helsinku 86 viedoklis.

Ari mana 10 bērnu ģimene tika diskriminēta, jo dzīvojam vecā mājā bez kanalizācijas, bez centrālapkures ar sabrukušām krāsnīm, bez gāzes un ar cauriem jumtiem un izpuvušām sienām!

Vai par to tiesu sistēmai nav jāatbild?
22.novembris 2018, 11:32 Atbildēt
AAldona
Kaut kā jau gadiem nekas nav dzirdēts par Satversmes tiesaskaut kādu nopietnu darbošanos. Ko tā dara, Kāpēc tāda vispār vajadzīga?
Jo to LR Sarversmi tie, kas par Latvijas pārvaldītājiem te ir uzmetušies un jau pamatīgi nogruntējušies , tak ar kājām mīda to Staversmi - par to pašu "bezmaksas", medicīnu, par "bezmaksa"s izglītību, par darbu, par valsts un sabiedrības interesēm...
Redz - cilvēku gribu izsakoši referendumi tika likvidēti, jo tie pārvaldītāji visu labāk zinot- un "ne čiku, ne grabu". Kāpēc tāda Satversme? Kāpēc tāda Satversmes Tiesa? Kāpēc tāda Ziemele? Kāpēc tādas, ar Ziemeli pārstāvētas, "tiesības", un kas tās par "tiesībām"?
22.novembris 2018, 9:09 Atbildēt
SSergejs
100% taisnība. Šī tā saucamā Satversmes tiesa Ziemeles vadībā izbrāķēja Saeimas izstrādāto likumprojektu par zemes baroniem piederošas zemes, uz kuras atrodas padomju laikā uzceltas daudzstāvu mājas, piespiedu nomu. "Pateicoties" šai tiesai, kas klāji atbalstīja spekulantus - zemes pārpircējus. Rezultātā vairāk ka 30 000 privatizēto daudzstāvu māju dzīvokļu īpašnieki ar šīs tā saucamās konstitucionālās tiesas svētību tā arī palikuši par piespiedu (!!!) zemes īpašnieku (baronu) upuriem. Savulaik arī Satversmes "konstitucionālais sargs" kūtris izlīdzēja oranžajiem pabrikam ar kalvīti un VVF prettiesiski tikt vaļā no Latvijas zemes daļas - Abrenes apriņķa.
22.novembris 2018, 10:25 Atbildēt
ddalia
Šveicē referenduma ierosināšanai vajag 10 000 balsis ( iedzīvotāji 8 miljoni ) un pie mums ?
22.novembris 2018, 9:30 Atbildēt
ssmiļģītis
labāk kārtīgs haoss, nekā organizēta garlaicība, arī stagnācija
22.novembris 2018, 10:04 Atbildēt
UUdo Ulbergs
Stagnācija noteikti nebūs 13.parlamenta galvenā iezīme! Galvenā iezīme jau ir daunisms un pederastība sintēzē ar morāli kastrētu primātu uzkundzēšanos, kā arī svarīga iezīme jau ir ņirgāšanās par cilvēka dzīves visiem segmentiem un tajā skaitā cilvēciskumu kā augstāko vērtību uz Zemes, cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisiju uzdodot vadīt daunam/klaunam. Latvieši nezina, kas ir stagnācija. Latvieši zina tikai to, kas ir idiotijas, debilitātes, stulbuma regresa progress. Stagnācija var iestāties tikai zināmas attīstības gadījumā. Latvieši nevar lepoties ar attīstību. Latvieši vēl nav pat tautas statusā, jo neciena valsti, valsts suverenitāti. Tautas kritērijs ir valsts- velme dzīvot suverēnā valstī. Latvieši atsacījās 2003.g. no tādas iespējas, jo intuitīvi apzinās savu nespējību dzīvot savā valstī. Latviešiem tas ir intelektuāli un morāli par grūtu. Tāpēc viņi valsts lietas atdod cietiem, bet paši tikai tēlo "valsti".
22.novembris 2018, 10:13 Atbildēt
AArturs Nagliņš
Noteikti būs turpinājums! 14.parlaments būs cilvēciski vēl šausmīgāks. 70.-80.gados ir sadzemdēts un vēlāk "brīvvalsts" nemitīgās izglītības reformās un diplomu tirdzniecības biznesā izskolots milzīgs cilvēcisko nevērtību kalns, kas 13.parlamentā ieguva vairākumu un sāka pārvaldīt gaišo latviešu tautu. Jauno parlamentāriešu foto ir viss pateikts. Tie ir deklasēti elementi, kuri Holivudā var tēlot sociuma atkritumus bez grimmēšanas un fizionomijas speciālas transformācijas. Tādā antropoloģiskajā līmenī par stagnāciju nevar būt runas. Runa var būt vienīgi par degradāciju un deģenerāciju, par ko valdošās kliķes stutes medijos un valsts institūtos, saprotams, nedrīkst pīkstēt. No šim stutēm vairums pat nemaz nav spējīgs apjēgt, kas ir noticis ar latviešu tautu, LR un kāda drausmīga nākotne ir paredzama. Viens ir tad, kad tauta noveco un izmirst. Pavisam kaut kas cits ir tad, kaut tauta degradējas un deģenerējas kosmiskā ātrumā.
22.novembris 2018, 11:04 Atbildēt
EEdge
" 12.Saeima kopš sanākšanas 2014.gada 4.novembrī kopumā pieņēmusi 990 likumus, kas ir vairāk, nekā bija iespējis iepriekšējais parlamenta sasaukums." (TvNet, 2018.g. 6. novembris)
Cerams, ka 13.Saeima pārspēs 12.Saeimas rekordu! Ejam uz 1 000 jauniem likumiem, lai visi dermokrātijas sponsori ir gandarīti. Izpildīsim piecgadi 4 gados?!
22.novembris 2018, 19:08 Atbildēt
BBenita
Pēdējais likums neiedomājami darbīgajai iepriekšējas Saeimas izpildījumā (Performance), laikam ir par bezmaksas polietilēna iepirkuma maisiņu aizliegšanu Latvijā. Visi pārējie tās pieņemtiie likumi ir bijuši vismaz tikpat nepieciešami, efektīvi, un iedarbīgi.
Arī šis pēdjais mnaisiņlikums tak esot dzīvības un nāves jautājums - tas riktīgi sekmēšot, ievēro9jamu daļu no no Latvijas aizbēgušajiem, nu vismaz kādu tūkstoti p0ogolovno, atgriezt Latrvijā. Te tak tagad būšot daudz tīrāka vide, svaigs gaiss, gādīgi likumdevēji. Vairāk tādu likumu - lai dzīvo mūsu nenogurdināmie likumdevēji!
22.novembris 2018, 19:45 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Degradācija, degradācija un varas brutāla komunistu nekaunība - bezrobeža!
22.novembris 2018, 22:25 Atbildēt
jjautrais tarifs
hi hi hi hi hi hi hi hi jautra diena
27.novembris 2018, 8:44 Atbildēt