Aptuveni 200 000 autovadītāju garajās Jāņu brīvdienas pēc policijas lūguma var nākties iepūst savu izelpu alkometros. Autovadītājiem jārēķinās, ka policija rīkos reidus ne tikai uz šosejām, bet arī uz lauku ceļiem.
info
Uzzini pirmais kas interesants noticis Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā
Krāpniecības gadījumi joprojām aktuāli, un Latvijas iedzīvotājiem izkrāpto naudas līdzekļu apjoms mērāms miljonos. “tv3.lv” podkāstā “Piķis un ģēvelis!” “SEB bankas” valdes loceklis Kārlis Danēvičs norādīja, ka krāpniecības gadījumu skaits nemazinās, tomēr novērojama tendence – tas arī nepalielinās.
Jaunās nedēļas sākumā laika apstākļus noteiks ciklonu darbība, tādēļ katru dienu un arī naktīs būtiskā daļā Latvijas līs, vietām lietus būs stiprs un sadzirdēsim arī pērkona dārdus. Gaiss kā dienās, tā naktīs būs silts, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.