Iekšējās drošības birojs sola vismaz 860 eiro algu "uz rokas"

 
©pixabay.com

Iekšējās drošības birojs (IDB) aicina pieteikties kandidātus uz Operatīvās nodaļas vecākā inspektora amatu.

IDB piedāvā atalgojumu, sākot no 860 eiro pēc nodokļu nomaksas, sociālās garantijas, tajā skaitā veselības apdrošināšanu, darba vietu Rīgas centrā. Tāpat piedāvāta iespēja pilnveidot savas zināšanas dažādos kursos, kā arī iespēja apmeklēt sporta nodarbības.

Ikdienas amata pienākumu izpildē ietilpst plānot, organizēt un īstenot operatīvās darbības pasākumus.

Kandidātiem jābūt akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība tiesību zinātnēs, civilās un militārās aizsardzības, sociālās zinātnēs, komerczinību un administrēšanas, datorikas, inženierzinātnes un tehnoloģiju izglītības tematiskajā jomā.

Prasība, ka dienestā var pieņemt personu vecumā līdz 40 gadiem, neattiecas uz personām, kurām ir vismaz divu gadu stāžs amatā, kura pienākumos ietilpst operatīvās darbības pasākumu veikšana, noziedzīgu nodarījumu izmeklēšana vai šo darbību vadība un uzraudzība.

Tāpat kandidātiem jāatbilst likuma "Par valsts noslēpumu" prasībām.

No kandidātiem tiek sagaidīta vismaz divu gadu pieredze amatā, kura pienākumos ietilpst operatīvās darbības pasākumu veikšana, vai šo darbību vadība un uzraudzība. Vēlama pieredze finanšu un ekonomisko noziegumu izmeklēšanā, krievu un angļu valodas zināšanas, kā arī B kategorijas autovadītāja apliecība.

IDB ir valsts pārvaldes iestāde, kuras uzdevums ir atklāt, novērst un izmeklēt Iekšlietu ministrijas padotības iestāžu, izņemot Drošības policiju amatpersonu un darbinieku izdarītos noziedzīgos nodarījumus.