Komentāri / Čakša: Latvijas sabiedrība nav gatava marihuānas legalizēšanai
 

16 komentāri

bborats
Anda par sabiedriibu uzskata ZZS u.c.deputaatus,ministrus un dakteru,paareejie ir aitu bars
15.augusts 2018, 8:31 Atbildēt
LLapa
Kaut nekad nebūtu gatava! Vai tiešām naudas kāre ir tik nepārvarami liela, ka daļa t. s. speciālistu un lēmēju ir gatavi iznīcināt jau tā mazumā ejošo tautu? Marihuāna, ģenētisko noviržu glorificēšana (GLB) (te nav runa par normālu attieksmi pret šiem cilvēkiem un viņu cilvēktiesībām)... Zāļu ražošanā neviens neliedz lietot marihuānu, bet to nevajag legalizēt plašai lietošanai. Nekad un nekādā gadījumā!
15.augusts 2018, 8:47 Atbildēt
SSelekts
Pārāk maz popularizē, reklamē un lieto? Jā...ari pirtspēja maza.
15.augusts 2018, 8:56 Atbildēt
jjanis
ja sabiedrība nav gatava maksāt nodokļus, tad tie nav jāmaksā?
15.augusts 2018, 8:59 Atbildēt
ccrusader
Tie, kas ir "gatavi", sen jau pīpē.
15.augusts 2018, 9:07 Atbildēt
ZZorro
Šamējie jau sen kā pīpo sēžu pārtraukumos.... Ne velti ar tik spīdīgām acīm
un tik smaidīgi kāpj debatēt..... :) :) :)
15.augusts 2018, 9:56 Atbildēt
UUNA
Pilnīgi pareizi,kad nav gatava.Vai tad tagad mums vēl par maz narkomānu,vēl vajag,lai vairāk nonarkojās? Nu nevajag mums Latvijā šo Rietumu ''labumu'',lai viņi paši tur pīpē,un nebāžās mums virsū,tā ju par daudz no turienes visādas negācijas sanākušas Latvijā,kas agrāk pat iedomājamas nebija.
15.augusts 2018, 11:01 Atbildēt
PPoo
Ja jau tā uztraucies par narkošanos, palasi, un uzzini vispirms, kas ir kāda ir marihuānas iedarbība un lietošanas sekas salīdzinājuma ar alkohola iedarbību un lietošanas sekām. Tā muldēšana patiesībā ir tumsonība. Marihuānu aizliedz , savā laikā, ASV, lai no Meksikas nevestu valstī un nekonkurētu ar alkohola biznesu. Tieši tādēļ tika sacerēti briesmu stāsti par marihuānu un tie dzīvo vēl šobaldien. Narkomānija sākas ar alkohola un cigarešu atkarības iesākšanos, tālāk seko viss pārējais.
15.augusts 2018, 11:31 Atbildēt
UUldis
Marihuāna satur bīstamu psihotropu vielu THC, kas izraisa depresiju, bet cilvēkus bez smadzenēm noved līdz heroīna lietošanai, tomēr tās legalizēšana nestu daudz mazāku ļaunumu, nekā tagad, kad čigāni tirgo sētmalē augušu kaņepi, kam pievieno daudz bīstamākas vielas, nekā pats cannabis. Ja tā būtu legāla, noziedzniekiem un korumpētiem politiķiem un ierēdņiem tiktu laupīta daudzu miljonu peļņa, bet lietotājus nenovestu kapā nezināmas izcelsmes vielas.
Salīdzinot kaņepi ar alkoholu, alkohols nemēdz izraisīt nemotivētas bailes un no alkohola nezaudē laika izjūtu, marihuāna savukārt nerada atkarību.
15.augusts 2018, 12:21 Atbildēt
KKam kalpo Čakša
Vai organizētai noziedzībai, Kozlovskim un IeM Nodrošinājuma valsts aģentūrai, caur kuru tiek "atmazgāta" konfiscētā marihuāna daudzu miljonu vērtībā?
15.augusts 2018, 11:39 Atbildēt
PPartiju un sabiedrības gatavība
Vai sabiedrība bija gatava daudzo rajonu slimnīcu slēgšanai jeb optimizācijai? Vai sabiedrība bija gatava,pašus ārstus ieskaitot,šādai E-veselībai:"E-veselība-ļoti klamzīgs un slikti vadīts projekts.Tas ir ļoti garš,dārgs un neefektīvs process,ar sliktu rezultātu,kurā investēta milzu nauda",atzīst veselības ministre Anda Čakša".Skat."Cakša:E-veselība ir slikti īstenots projekts! E-veselība ir viens no piemēriem,kur skaidri redzam-uz slimu cilvēku rēķina tiek virzītas merkantīlas intereses,kur paciens ir tikai aizsegs,lai piekļūtu naudas resursiem".VeselībaiINFO@veselibai INFO.26.Oct.2016.
Zaļo un zemnieku savienības 4000 zīmju programmā 13.Saeimas vēlēšanām,šo "E-veselību"tiek solīts tikai pabeigt.
15.augusts 2018, 11:39 Atbildēt
EElīna
ASV štatos par to notika referendumi. Cien. ministre laikam uzskata, ka arī referendums tautas rokās ir kā mērkaķim granāta
15.augusts 2018, 11:55 Atbildēt
ddens
jau nodzerās legāli un nelegāli! pilns vientuļu sieviešu, jo veči nekādi! davai vēl nopīpēties legāli līdz nemaņai, laikam nelegāli par maz!
15.augusts 2018, 12:05 Atbildēt
ddens
ASV grib palielināt tirgu???? :) :)
15.augusts 2018, 12:06 Atbildēt
iidiots esi
1. Ja marihuānu legalizētu, to vestu no Nīderlandes
2. Mūsu botāniķi paši ātri vien apgūtu vietējo tirgu
15.augusts 2018, 12:25 Atbildēt
DDe hujs
Tautas apbedisanaas biroja vaditaja ieblejas..mirsstiet mirstiet sudvaboles
18.augusts 2018, 9:23 Atbildēt