Komentāri / Tā notiek Latvijā: KNAB saskata korupciju dziedātāja T kreklā
 

82 komentāri

MMemmits
Manuprat bumbierenes slepj vel lielakus korupcijas un citus riskus ,tapec butu masveida jasak to parbaude !
19.jūlijs 2018, 6:24 Atbildēt
KKrāns
Pilnigi piekritu !!!
19.jūlijs 2018, 6:45 Atbildēt
SSavis
KNABam nav ko darīt ...
19.jūlijs 2018, 10:41 Atbildēt
ttā jau bija
iznīcina konkurentus
19.jūlijs 2018, 12:25 Atbildēt
kkāds atkal demonstrēja stulbumu
"Priekšvēlēšanu aģitācijas likums skaidri nosaka: «Slēptā priekšvēlēšanu aģitācija ir aizliegta.» Taču šajā gadījumā nekas slēpts netiek, aģitācija ir nepārprotami nolasāma"

Tieši tāpēc jau arī KNAB sāka pārbaudi!
19.jūlijs 2018, 8:02 Atbildēt
qqwerty
....knaba kroplim vajag izdauzīt žīdisko purnu .... un tiesai atdot ar apsūdzību par .... -- lidojuma analīze pēc tam --tiesa tam kroplim ieskaidros par ko viņa purnu izdauzīja un ka knaba kroplis pats vainīgs pie savām coiešanām -lai priecajas ka tik vien dabūjis...Visādi lozungi tāpec jau ir lozungi ka tie neko nenozīmē --- tukša figņqa --- manā bībēle ir vārdi ""NE KATRS KAS SAKA '""kungs--kungs "" ieies debesu valstībā ..
..smirdīgie saskatītāji -- savu morālo kroplību jūs varat tikai ieraudzīt ---
utains žīdu komunists-trockists vai ''Leņina žīds"" ir tikai utains komunistu žīdelis --pat tad kad smirdina saukļus par ''NACIONĀLO VALSTI"'"";LATVIJU"' UN ""LATVIEŠU INTERESĒM "" ...
.....NU UN TAD JA ES AR KREKLIŅU UZ KURA UZDRUKATS KADS
utainas žīdiskas partijas lietots LOZUNGS UN FIGNĪGAS PARTIJAS LOGO MAZGĀŠU MAZMĀJIŅU VAI PURVĀ "'bebru paradīzē līnus zvejošu-- "'to filmēsu un youtube ievietošu ?? Nu un tad ja ar šo krekliņu mugurā kādam purnu neoMARKSISTAM izdauzīšu ---ja politiskie uzskati nesakritīs??
UZMĪŽU ŠADĀM PREDJAVĀM -- MAN ŠOBRĪD MUGURĀ caurumains KREKLIŅS UZ KURA KAŅEPES LAPAS FORMA KRĀSAS TRAIPS UZDRUKĀTS UN RAKSTĪTS ""ADIHASH'' GIVES YOU SPEED !!""

ES BEZ BRĪDINĀJUMA iZDAUZĪŠU PURNU JEBKURAM ŽĪISKAM URLAM JA TAS UZDRĪKSTĒSIES MAN MEST PREDJAVU Kā LOHAM APSŪDZOT NARKOTIKU REKLAMĒSANĀ -- PIZĢEC BŪS TAM DEBĪLIĶIM -- NAV PIEĻAUJAMA KAUTRKADIEM ŽĪDISKIEM URLĀM BRĪVA VAĻA -- labi latvieši nav lohi ...labi latvieši nav devuši žīdiskiem urlām mandātu pist labu latviešu smadzenes,,,
NUPAL LASĪJU AVĪZĒ KA AUGSTĀKĀ vai Satversmes TIESĀ SKATOT KAUTKĀDU DEBILU APSŪDZĪBU ''demokrātijas principu aizskaršanā"' dēļ IELAS nosaukuma ((UN DEBILO SŪDZĒTĀJU NEATKLĀJ ))
Afeldu ielas ((daudzskailis)) NOSAUKUMĀ mazizglītots valstsvalodīgs idiņš , kāds debilais latvāņu pidra saskatījis kautkāda padomju Krievija spiega Mārtiņa Afelda slavinašanu --UN DEMOKRĀTIJAS APDRAUDĒJUMU - Es atkal sasklatu tikai debilu antisemītu kas liekuļa bezkaunībā farizejiski pis smadzenes valsts iestādēs strādājošajiem--
19.jūlijs 2018, 18:53 Atbildēt
KKārlis
SKAIDRI REDZAMS = KOMENTĀRU RAKSTĪJIS PATS artuss/kaktuss kaimiņš .
26.jūlijs 2018, 9:41 Atbildēt
AAres
Tu izglitotais latvieti palasi savu tekstu.patriots un vel ar kludam druka.vienshunis)))).katrtejais monitora varonis.latviesu klaunelis.smiekli nak par tadiem dauzitajiem.no majas pat ara izvilkties nevar smurgulis))
25.jūlijs 2018, 12:52 Atbildēt
OOIK
nebalsošu ar oik saistītām partijām, ieskaitot oik piesedzēju strīķi
19.jūlijs 2018, 10:18 Atbildēt
VVija
Pareizi strike un vienotoba un par atistiba ārā !!!
19.jūlijs 2018, 19:03 Atbildēt
KKristīne
Gobzemam jau nu vajadzēja kārtīgāk iepazīties ar Politiskās aģitācijas likumu. KNAB video saskatīja ne jau korupciju, bet gan priekšvēlēšanu aģitāciju. Un par aģitāciju ir jāziņo KNAB. Dziedātājam vajadzēja aizpildīt KNAB mājaslapā esošo veidlapu un viss. Nebūtu problēmu. Un tie, kuri skrien pakaļ publicējot sevi KPV T-kreklos, it kā pozicionējot savu atbalstu, ir muļķīši. Kā man reiz mācīja: “Likuma nezināšana neatbrīvo no atbildības.”
19.jūlijs 2018, 10:30 Atbildēt
hhahahaha
Aizver muti,vienotības sūkātāja un zaļzemnieku un Latvijas izsaimniekotāju un izpostītāju slampa!!!
19.jūlijs 2018, 11:41 Atbildēt
VVija
Lai nestartē analfabeti ,ja neprot likumus lasit ! KNABam taisniba
19.jūlijs 2018, 19:03 Atbildēt
AAnna
Nu jā, kā parasti - latvieši izceļas ar savu inteliģenci! Jeb citiem vārdiem sakot - mums ir forša pavārtes inteliģence! Rullē! HA-Ha...
19.jūlijs 2018, 12:17 Atbildēt
KKristīne
Nu piedodiet man,slampai.Man ļoti patīk tas vienotības indietis un meitu ģēģeris.Viņš solīja mani precēt,ja rakstīšu,kā partija liek.
19.jūlijs 2018, 11:46 Atbildēt
KKristīnei
muļķītis esi tu pats,kāpēc tā rausties no pārmaiņām ? labā vietā ticis
19.jūlijs 2018, 12:28 Atbildēt
AAsja
Tiem, kas domā kaut vai dažreiz, nav grūtību pamanīt, ka Kristīnei ir pilnīga taisnība. Ka dažiem onānistiem tas nepatīk, lietas būtību nemaina.
19.jūlijs 2018, 12:38 Atbildēt
ZZoja
Viņš tak ladsit neprot to ,kas kpv neder !
19.jūlijs 2018, 19:04 Atbildēt
JJānis Ozoliņš
Ai ai tas šaurais blondīnišu prātiņš.
20.jūlijs 2018, 1:16 Atbildēt
CCorbie
Kads te sakars ar likuma nezinashanu? Kaads neesaa 3 striipu treninteerpu, kaads kpv kreklinu. Cik zinu tie 3 striipainie neiet nekaadas veidlapas pildiit, bet tur skaidra Saskanas reklaama saskataama! Un KNAB ar tos striipainus nezkapeec nepratina.
21.jūlijs 2018, 16:02 Atbildēt
llibertārietis
TU PĪZDULĒN !! IEBĀS L9IKUMU SEV DIRSĀ !! PATI DZĪVO P-ĒC TA LIKUMA SAVĀ DIRASĀ 8UN PĒC SAVAS 9IZPRATNES PAR TO -- DEB9IOLā kuce -- nepis citiem smadzenes tāpec ka tev kāda izpratne par liku,mu --- Likumas nav ""vēlesanu aģitācija""

Likums neko neregulē -- nevienam nav jāzuina smirdošie likumui -- lai juristi virensw otram galvas pis citējot pantus un paragrafus --- MAN NAV PIENĀKUMA
uma ne zināt NE ""pildīt likumu"" --DEBILĀ KUC34E KRISTYĪNE -- Ja es ar tevi konflikta nonākšu tad juristi varēsw SAVOS TALMUIDOS MEKLĒT LIKUMU KA KONFLIKTU TA9ISNĪGI NOREGULĒT -- BET KAUTKADA SMIRDOŠA LIKUMA dēļ normāls cilvēks nepiewļaus ka debils farizejs pis viņa smadzenes .. neviens likums neliek sevi pildīt -- likums IR VNK TRADĪCIJA KĀ NOREWGULĒT KO;LĪZIJAS STARP CILVĒKIEM -- TĀTAD KRISTĪN !! TU ESI NOZIEGUSIES SLUDINOT ŽĪDISKU FIGŅU -- tu ESI IEĻAUNOJUSI KATOLI KURA BĪBELē IR JĒZUS VĀRDI RAKSTĪTI -- "" ES NEESMU NĀCIS LIIKUMU PILDĪT-- ESMU NACIS LIKUMU PIEPILDĪT "" ""bAUSLĪBA IR LAba ja to parei\zi lieto --tai jādod grēka atziņa --- nepareizi lietota bauslība ir kā lāsts ""

Debilā KUŅA !! ""JĒZUS ATBRĪVOJA NO ''BAUSLĪBAS LĀSTA "" TA VISMAZ SVĒRTDIEWNAS SKOLA GUDRĀKIEM BĒRNEĻIEM MĀCA -- UN SECINAJUMI NAV tev par labu -- žīdiski smirdošqa liberāļu kuņa !!!-- Dieva atmetēja un smirdošas valsteles ((BEZDIEVĪGU Žīdu deputātu padomes
patvaļigi PASLUDINATAS politorganizācijas )) iecēlēja Dieva viertā (( aiz jedziena ''valsts ''nav fiziskas realitates --ir tikai debilu un gļukaino ļautiņyu galvas tarakāni = ((vai mazāk par 1% absolūtu neliesu un parazītu ))-- Aiz jēdziena "" Dievs"" ir vismaz kautkada realitāte -- reālā objektīva realitāte ārpus gļukainajiem cilvēkiem un neatkarīga NO VIŅU GALVAS TARAKĀNIEM -- ĪSTĀ DZĪVE UN TS DZĪVAIS DIEVS NAV TAS PATS Kas "" raksti par Dievu un dzīvi"" vai smirdpoši sapelējuši pergamenti kurus vieni gļukaini ļautiņi priekš citiem rakstījuši ... ''valsts '' un tās "likumi"": ir tukšs virtuāls simbols --
konstitūcijas (( likumus))sev raksta cilvēki un pārraksta sev tad un tadas kā kuro brīdi vajadzīgs ... jo atklājas ka gļukainie cilvēki nacv reķinājušies ar ts Dieva radīto objektīvo realitāti ---- Dev9ilā Kristīne !! TU TICĪBAS KARUS SPEJ TIKAI IZRAISĪT -- dēļ savas ""ļaunās ticības"" -- Cilvēki ir paša Dieva aicinati dabiski dzīvot labā ticībā un patiesībā ( nemaldīgi zinot īsto lietu īsto stāvokli
((nevis dēļ Civillikuma pamatklauzulas kas sākaqs ar ""pienākuimi pildami un tiesības realizējamas pie labas ticības""-- bauslība pati par sevi ir taisnīga un laba ja pareizi to lieto))

Kristīgam cilvēkam morali saistošs tikai tas likums ko sev rakstījis -- kā ķeizars -- ar savu neatsaucamu pavēli sevi ierobežojot un saistot sevi sirdsapziņā par labu līdzcilvēkiem......---tikai debilie libertasti un sūdīga bezdievīga žīdisma ideju apstulbotie ''likumus"| citiem raksta --
22.jūlijs 2018, 0:43 Atbildēt
AArnis
Viena gudriniece atradusies jabeidz kadam laizit
22.jūlijs 2018, 7:55 Atbildēt
ttaisnība
baigi gudra laikam ziņo vienā laidā vairāk muldat arī es tagad uzvilkšu šo kreklu
22.jūlijs 2018, 9:03 Atbildēt
vvai tas tagad
vai tas tagad nozīmē, ka visi, kas iegādājās un valkā savas iecienītās partijas (piemēram, KPV LV, bet varbūt arī citu partiju) t-kreklu (bet varbūt piespraudi, nozīmīti? Cepures uzdruku?), ir jāaizpilda anketa un jāiesniedz Knabam? (Un kā ar ārzemniekiem? Viņiem arī jābrauc uz Latviju , knābī atrādīties? )
25.jūlijs 2018, 3:18 Atbildēt
SSviests.LV
Nu ko, tas arī jāliek cietumā!?
19.jūlijs 2018, 11:17 Atbildēt
IIeva
oligarhi liek un viņi dara.
19.jūlijs 2018, 12:29 Atbildēt
JJuris
KNAB darboņiem rieksti par viegliem,lai sauktu īstos korumpantus Rīgas Domē un valdībā. Viņi tērē mūsu nodokļu naudu matu skaldīšanai. Nožēlojama nespējnieku varza ir KNAB. Būtu pievērsuši uzmanību Valsts izzadzējiem,liekēžu bars!
19.jūlijs 2018, 11:29 Atbildēt
MMamm
Tieši tā! Un kas notiek Jelgavā, ZZS Rāvinjš sācis pat divas miljonu shėmas - ká uz pasaules galu tagad visi grābj, kas pie varas.
22.jūlijs 2018, 15:23 Atbildēt
hhahahaha
KNĀBis negrib un nav gatavs sākt ar sevi.Straume,padomā par saviem darbiem.Tik un tā jums nekas nesanāks ar vadošās koalīcijas pasūtījumu nomelnot KPV.LV tautas avcīs.Tas tikai cels šīs par tijas reitingu.Agrāk man nebija pat domas balsot par šo partiju,bet, noskatoties visas KNĀBa izdarības,es skaidri sapratu,patr ko balsot!Un tāpat arī to saprata daudzi tūkstoši un desmiti tūkstoši latvijas iedzīvotāju.Jābalso par to partiju,kas ir izteikti nevēlama valdošajai un pie siles piezīdušajai kliķei!!! Par KPVLV!!!!
19.jūlijs 2018, 11:37 Atbildēt
MMamm
Tikai par KPV LV, izvėles nav! Īsta un godīga programma, kas neko nesola, bet izklāsra savu stratėgjiju un prioritātes!
22.jūlijs 2018, 15:26 Atbildēt
AAnna
Nudien jāsaka tā - prātiņ nāc mājās... KNAB'am jau ar kaut ko jānodarbojas, ja spēka un gribēšanas nav tikt galā ar patiešām vajadzīgām lietām. Skumji.
19.jūlijs 2018, 12:14 Atbildēt
ZZigis
Redziet, kāda valsts. Oligarhi nozog valsti, viss kārtībā,attaisno un vēl nospodrina lai ir balti un pūkaini. Šeit puika uzdzied un balsts nodevējs. Brigmaņis katru dienu reklamē un labi.
19.jūlijs 2018, 12:32 Atbildēt
QQQQ
Es nekad neticēšu, ka par Brigmani pēdējās 4 vēlēšanās kāds ir balsojis. Neticēšu ka zemnieki ir tik lieli idioti, lai šito Lemberga komunistisko ielikteni atbalstītu. Man kauns noskatīties, kā viņš ņirgājas par cilvēkiem, zālē sēžot.
19.jūlijs 2018, 13:42 Atbildēt
JJānis
balsosim tikai par jaunajiem,lai vienreiz gals no mafijas un viņu ielikteņiem.
19.jūlijs 2018, 12:34 Atbildēt
LLiene
Mans un tautas premjers Gobzems, Latvija mainās. Drīz gaidāms uzplaukums un tiesiskums. Nodevējus un noziedzniekus cietumā.
19.jūlijs 2018, 12:36 Atbildēt
LLiana
Tikai garigi slimi var fanot par jaunajam partijām un KPv idiotiem
19.jūlijs 2018, 19:01 Atbildēt
ttaisnība
arī esi piezīdusies miljoniem dirsa dreb ka būs jādzīvo savādāk
22.jūlijs 2018, 9:11 Atbildēt
jjānis ozoliņš
Tikai garīgi slimi var balsot par vecajiem auniem.
20.jūlijs 2018, 1:19 Atbildēt
QQQQ
KNAB tak nekā nav spējīgi izdarīt. Viņi pat aiz neko darīt skatās video darba laikā un meklē kur var kaut ko piešūt tā vietā lai uzliktu Lembergam un visai viņa diktētajai ZZS partijai izsekošanu un noklausīšanos. Bet draugam korumpantam jau neliks, vai ne?
19.jūlijs 2018, 13:39 Atbildēt
NNja
KPV - šlesera projekts, tāpēc stendzenieks plēš ... rīkli.
19.jūlijs 2018, 14:19 Atbildēt
PPatiesība
Patiesība ir viegli noskaidrojama, jo pats Artuss savā FB ielika video, ka ar puisi iepazinies tikai 20.min.atpakaļ, bet vēlāk pats pasaka, ka jau iepriekš bija saistība. Otrkārt, šajā video tiek teikts, ka dziesma ir tapusi kā atbalsts/protests par Kaimiņa arestu, tātad pēc 21.06., klips ir filmēts vietās, kur ir pilsētas kameras un ir viegli noskaidrot, kurā datumā tas ir izdarīts. Taču ja tomēr tiešām dziesma ir sarakstīta, uzkomponēta, ierakstīta, nofilmēta un apstrādāta tik īsā laikā ( no 21.06.-26.06)- cepuri nost!
19.jūlijs 2018, 14:49 Atbildēt
AABC
Uzraksts uz dziedātāja krekliņa ir štrunts! Labāk pavērosim, kas notiks 28. jūnija protesta demonstrācijās Krievijā pret ''pensionēšanās reformu'' ... youtube.com/watch?v=oJd3kwGxgt0 ... var notikt revolūcija.
19.jūlijs 2018, 17:31 Atbildēt
aamber
ko neskrēja ZZS gotiņu konfektes noraut no letes? tur tak skaidri salasāms, ka ZZS tās uztaisījis.
19.jūlijs 2018, 17:42 Atbildēt
LLibertārietis
....knaba kroplim vajag izdauzīt žīdisko purnu .... un tiesai atdot ar apsūdzību par .... -- lidojuma analīze pēc tam --tiesa tam kroplim ieskaidros par ko viņa purnu izdauzīja un ka knaba kroplis pats vainīgs pie savām coiešanām -lai priecajas ka tik vien dabūjis...


Visādi lozungi tāpec jau ir lozungi ka tie neko nenozīmē --- tukša figņqa --- manā bībēle ir vārdi ""NE KATRS KAS SAKA '""kungs le ngs "" ieies debesu valstībā ..

smirdīgie saskatīrtāji -- savu morālo kroplību jūs varaty tikai ieraudzīt ---
utains žīdu komunists-trockists vai ''Leņina žīds"" ir tikai utains komunistu žīdelis --pat tad kad smirdina saukļus par ''NACIONĀLO VALSTI"'"";LATVIJU"' UN ""LATVIEŠU INTERESĒM "" ...

NU UN TAD JA ES AR KREKLIŅU UZ KURA UZDRUKATS KADS
utainas žīdiskas partijas lietots LOZUNGS UN FIGNĪGAS PARTIJAS LOGO MAZGĀŠU MAZMĀJIŅU VAI PURVĀ "'bebru paradīzē līnus zvejošu-- "'to filmēsu un youtube ievietošu ?? Nu un tad ja ar šo krekliņu mugurā kādam purnu neoMARKSISTAM izdauzīšu ---ja politiskie uzskati nesakritīs??

UZMĪŽU ŠADĀM PREDJAVĀM -- MAN ŠOBRĪD MUGURĀ caurumains KREKLIŅS UZ KURA KAŅEPES LAPAS FORMA KRĀSAS TRAIPS UZDRUKĀTS UN RAKSTĪTS ""ADIHASH'' GIVES YOU SPEED !!""

ES BEZ BRĪDINĀJUMA iZDAUZĪŠU PURNU JEBKURAM ŽĪISKAM URLAM JA TAS UZDRĪKSTĒSIES MAN MEST PREDJAVU Kā LOHAM APSŪDZOT NARKOTIKU REKLAMĒSANĀ -- PIZĢEC BŪS TAM DEBĪLIĶIM -- NAV PIEĻAUJAMA KAUTRKADIEM ŽĪDISKIEM LĀM BRĪVA VAĻA -- labi latvieši nav lohi ...labi latvieši nav devuši zīdiskiem urlām mandātu pist labu latviešu smadzenes,,,

NUPAL LASĪJU AVĪZĒ KA AUGSTĀKĀ vai Satversmes TIESĀ SKATOT KAUTKĀDU DEBILU APSŪDZĪBU ''demokrātijas principu aizskaršanā"' dēļ IELAS nosaukuma ((UN DEBILO SŪDZĒTĀJU NEATKLĀJ ))

Afeldu ielas ((daudzskailis)) NOSAUKUMĀ mazizglītots valstsvalodīgs idiņš , kāds debilais latvāņu pidra saskatījis kautkāda padomju Krievija spiega Mārtiņa Afelda slavinašanu --UN DEMOKRĀTIJAS APDRAUDĒJUMU - Es atkal sasklatu tikai debilu antisemītu kas liekuļa bezkaunībā farizejiski pis smadzenes valsts iestādēs strādājošajiem--
19.jūlijs 2018, 18:43 Atbildēt
LLibertārietis
....knaba kroplim vajag izdauzīt žīdisko purnu .... un tiesai atdot ar apsūdzību par .... -- lidojuma analīze pēc tam --tiesa tam kroplim ieskaidros par ko viņa purnu izdauzīja un ka knaba kroplis pats vainīgs pie savām coiešanām -lai priecajas ka tik vien dabūjis...Visādi lozungi tāpec jau ir lozungi ka tie neko nenozīmē --- tukša figņqa --- manā bībēle ir vārdi ""NE KATRS KAS SAKA '""kungs--kungs "" ieies debesu valstībā ..
..smirdīgie saskatītāji -- savu morālo kroplību jūs varat tikai ieraudzīt ---
utains žīdu komunists-trockists vai ''Leņina žīds"" ir tikai utains komunistu žīdelis --pat tad kad smirdina saukļus par ''NACIONĀLO VALSTI"'"";LATVIJU"' UN ""LATVIEŠU INTERESĒM "" ...
.....NU UN TAD JA ES AR KREKLIŅU UZ KURA UZDRUKATS KADS
utainas žīdiskas partijas lietots LOZUNGS UN FIGNĪGAS PARTIJAS LOGO MAZGĀŠU MAZMĀJIŅU VAI PURVĀ "'bebru paradīzē līnus zvejošu-- "'to filmēsu un youtube ievietošu ?? Nu un tad ja ar šo krekliņu mugurā kādam purnu neoMARKSISTAM izdauzīšu ---ja politiskie uzskati nesakritīs??
UZMĪŽU ŠADĀM PREDJAVĀM -- MAN ŠOBRĪD MUGURĀ caurumains KREKLIŅS UZ KURA KAŅEPES LAPAS FORMA KRĀSAS TRAIPS UZDRUKĀTS UN RAKSTĪTS ""ADIHASH'' GIVES YOU SPEED !!""

ES BEZ BRĪDINĀJUMA iZDAUZĪŠU PURNU JEBKURAM ŽĪISKAM URLAM JA TAS UZDRĪKSTĒSIES MAN MEST PREDJAVU Kā LOHAM APSŪDZOT NARKOTIKU REKLAMĒSANĀ -- PIZĢEC BŪS TAM DEBĪLIĶIM -- NAV PIEĻAUJAMA KAUTRKADIEM ŽĪDISKIEM URLĀM BRĪVA VAĻA -- labi latvieši nav lohi ...labi latvieši nav devuši žīdiskiem urlām mandātu pist labu latviešu smadzenes,,,
NUPAL LASĪJU AVĪZĒ KA AUGSTĀKĀ vai Satversmes TIESĀ SKATOT KAUTKĀDU DEBILU APSŪDZĪBU ''demokrātijas principu aizskaršanā"' dēļ IELAS nosaukuma ((UN DEBILO SŪDZĒTĀJU NEATKLĀJ ))
Afeldu ielas ((daudzskailis)) NOSAUKUMĀ mazizglītots valstsvalodīgs idiņš , kāds debilais latvāņu pidra saskatījis kautkāda padomju Krievija spiega Mārtiņa Afelda slavinašanu --UN DEMOKRĀTIJAS APDRAUDĒJUMU - Es atkal sasklatu tikai debilu antisemītu kas liekuļa bezkaunībā farizejiski pis smadzenes valsts iestādēs strādājošajiem--
19.jūlijs 2018, 18:52 Atbildēt
ttomēr
zelta dzīve mūsu valstī, ja KNABam nekā cita nav ar ko nodarboties
19.jūlijs 2018, 20:49 Atbildēt
SSergejs
Sāksim rīkoties kā krivijā, par jebkuru savas domas izpaušanu sēdināsim cketumā, pratināsim, un vispār sitīsim nost, nevajag grimt zīkumos! KNABS regulēs ko man vilkt mugurā, ko runāt, ko dziedāt, par ko balsot, u vispār ko ēst, dzert, un ar kl d@rst!?
19.jūlijs 2018, 20:49 Atbildēt
kkatolis
BEZ ASIŅU IZLIEŠANAS NAV PESTĪšANAS
22.jūlijs 2018, 0:46 Atbildēt
nneo
nolaapita sarkanaa migla,kaut jus spraagdami nenospragtu.
19.jūlijs 2018, 20:58 Atbildēt