Komentāri / NRA pēta, kāpēc migrantu centrs Muceniekos ir tukšs
 

11 komentāri

MMr.Susurs
Raksta viss it ka viss pareizi, bet tikai Vacija nu galigi vairs nav migrantu galamerkis. Faterlande ir kluvusi par nedraudzigu valsti. Veselam, pakam laimes mekletajus suta majas... Ekonomiskie begli tagad uz Franciju laizhas. Francija begla statusu gandriz uzreiz pieshkir un nekadas superkontroles nav. Lietuvas zhurnalists pat veselu rakstu seriju Facebooka nopubliceja, ka vinsh kluva Francija par begli no Cubas. Izradas pat nekadi dokumenti nav vajadzigi. Nu varbut tevi ari atskirs no afrikana, bet kadi izskatas kubieshi viniem ne mazakas sajegas nav. Tik vien zin, ka Castro pie varas. Lasiju sho rakstu seriju un reali smejos...
14.jūnijs 2018, 5:50 Atbildēt
VVelnkāmists
Ko guļ nodeveji ,kāoec palaida garām tik kolosalu iespeju uzņemtkuģi ar vairāk ka 600 salašņam kuri mekle kur parazitet ,griezt galvas un izvarot?
14.jūnijs 2018, 7:10 Atbildēt
dde Soto
nekas, kad no "varen dizhaas un bagaataas" atkal saaks mukt maishelnieki kurkstoshiem vederiem, patveeruma mekleetaaju centrs buus pilns... Vinjiem ir liela pieredze ekonomiskaa patveeruma mekleejumos kaiminjvalstiis [ smiin ]
14.jūnijs 2018, 7:59 Atbildēt
LLabi ir
Jo tukšāks, jo labāk. Tā turpināt. Migranti šeit nav vajadzīgi. Mums ir pietiekoši liels vietējais darbaspēks, kas pagaidām slaistās un tiek barots ar pabalstu sistēmu. Ja šo bezdarbnieku pabalstu sistēmu likvidētu, tad arī bezdarbs valstī izzustu, un katrs būtu spiests iet strādāt, nevis sēdētu uz pabalstu rēķina un klaigātu "es par 700 eiro nestrādāšu".
Valstij pirmkārt būtu jāveido tāda politika kas nodrošinātu darba iespējas visiem vietējiem iedzīvotājiem. Ekonomiskajiem migrantiem neļaut maksāt lielākas algas par minimālo, līdz ar to iebraukušo strādātgribētāju nebūtu.
Otrkāt, nav vajadzība risināt kaut kādas tur Itālijas vai Grieķijas problēmas, ja paši nemāk nosargāt robežas, tad lai paši risina.
Ekonomiskajiem migrantiem ir pašas iespējas doties arī pretējā virzienā, lai attīsta savu dzimteni, nevis meklē labumu pie mums. Problēma ir tā ka visa masveida migrācija uz eiropu notiek dažu miljardieru interesēs sava labuma gūšanai.
14.jūnijs 2018, 8:41 Atbildēt
VVilis
Itālija un Junkers tos par maz piegādā!
14.jūnijs 2018, 9:36 Atbildēt
SShadowVoice
Mērķis sasniegs: savējie čaļi pasūtījumus pa nodokļu maksātāju naudu saņēma, peļņa sadalīta, par "konsultācijām" samaksāts.
Tas, ka uzbūvēts sabiedrībai lieks un par apgrūtinājumu esošs objekts, tās jau ir nodokļu maksātāju problēma. Gan samaksās arī par šo un par nākamo.
14.jūnijs 2018, 10:01 Atbildēt
PPastalnieks
Nākotnē balsosim par tiem kas ir šodien pie varas! Latvija zeļ un plaukst visus šos 18 -
gadus! Nu brīnišķīga zeme uz šīs planētas! Tā ka Latvijas cilvēce esiet prātīga!
14.jūnijs 2018, 11:22 Atbildēt
IInta
Galvenais - neļaut to savu kopienu te iedibināt! Pēc tam gan šamo bandas, gan paši tik uz to tāpat vien strādās... Merķel sauca, pie šamās ar lai brauc!
14.jūnijs 2018, 11:53 Atbildēt
MMr.Susurs
Nu nevajag jau ari parspilet. man pasham ofisa stradaja "beglis". Iranas pedinsh. Viniem tur par izvirtibam navessods pienakas. Nu neko sliktu par cilveku pateikt nevaru. Stradaja par 4 viriem, vaca komisijas naudas... Ar tik daudz bagatiem arabiem sapazistinaja paris meneshu laika, cik es visa dzive nesavaktu... Arabi nevar ieguldit naudu banka, religija to nelauj, bet ieguldit investicijas religija gan lauj.. :)))) Nu labi nezinaja vinsh ne latvieshu, ne krievu valodu.. Veidoja sava valoda saitus un runaja sava valoda.. Nu bet loti lietderigs cilveks bija.. zhel bija no vina skirties. Jau gandriz alinu iemacijam dzer, bet vinam pedinu niezeshanas sakas un aizbrauca uz Holandi un aprecejas. Un ieguva Holandes pilsonibu... Tagad pa retam skaipa aprunajamies.. Nu , ja kaut kas arabiski vajadzigs, tad vinsh man palidzes par sapratigu samaksu... P.S. Es neatbalstu nekadus beglus Latvija, gluzhi preteji uzskatu vinus par parazitiem, bet ir ari iznemumi. Un ne tikai mans Iranietis, zinu sievieti no Kongo, kas melna, ka nave, bet latviski labak par mani runaja.. Vards vinai tads baigi sarezhgits bija... Ta ari neatcerejos. Nu labi stradaja vina par ofisa apkopeju. Bet ka stradaja... Viss tiek kartigi sakartots... Un mans art haoss ofisa neiet cauri... Visas mapites smuki kaudzite saliktas, zimuli vazite.. Un ofiss izvedinats, vel pirms manas ierashanas...
14.jūnijs 2018, 12:08 Atbildēt
bbet naudu noraksta tā pat
dens
14.jūnijs 2018, 14:02 Atbildēt
LLasītāja
Paldies Dievam, ka mūsu valsts viņiem nav iepatikusies, jo neesam tik bagāti kā Rietumeiropa, varbūt pat tas mūs atbrīvo no migrantu pūļiem.
14.jūnijs 2018, 15:12 Atbildēt