Komentāri / Mārcis Auziņš: Mēs par zemu vērtējam mūsu sabiedrības spēku
 

9 komentāri

SSelekts
Par Mēs, Mūsu sevi sauc diktatori.
12.jūnijs, 7:03 Atbildēt
JJanis
400 bad request lapa fuuuuuuu
12.jūnijs, 7:30 Atbildēt
kkādreiz universitātes students
Rektor, beidz reiz pūst pīlītes! OIKlandes Izmirātā nevienam nav vajadzīga aktīva sabiedrība. Tikai bioroboti prastam darbam, ārzemju tūristu seksuālie abu dzimumu apmierinātāji, klonētās un ķimizētās pārtikas rijēji, plastmasas preču noņēmēji un NATO karaspēļu kareivīšu butaforijas. I visa mīla, matj tvoju latviešu zinātnieki! Varējāt netērēt ne laiku ne naudu, lai klausītos visādu Izmirāta pseidoaugstskolu rektorīšu kroņa muldēšanu.
12.jūnijs, 9:27 Atbildēt
KKvadrāts
Tikai bizness - nekā personīga! Atcerēsimies "mēs" 1. un 2. saietā runāto, iecerēto un sasniegto sabiedrības "smadzeņu skalošanā". Izcili, bet amerikanizācijas-makdonalizācijas process jāturpina, citādi vēl pilsonīši atjēgsies.
12.jūnijs, 10:18 Atbildēt
MMr.Susurs
Latvija ir milzigakais potencials, gan ekonomiskaja , gan politiskaja joma... Tikai sabiedribai nedaudz jamaina domashana.. Man pasham Latvija puishi ir tadas idejas ieevushi, kuras muzham pat neizdomatu. Bet , kas mums patreiz ir Latvija.. Mecenatisms mums pagaidam nedaudz kultura un medicinas joma. Bet galigi neeksiste ne ekonomika, ne politika.. Ja mazajas Amerikas pilsetinas spriezh, ko darisim un ka dzivosim... Ari mana kvartala spriezh, ka dzivosim un ko veidosim un politiki pashi nak ar palidzibu un piedavajumiem. Bet kursh tev latvija kaut mazinu projektinu atbalstis??? Mums Vajonis aiznemts ar karalgimenem un laikam cer , ka vinu atdzis par Latvijas princi. Mums saeima Jekabiela ir talak neka Saturns. Un mums draudziga kaiminvalsts ir ASV, bet ne valsts kura reali ar mums robezhojas un no kuras vismaz puse Latvijas ekonomikas ir atkariga...
12.jūnijs, 12:03 Atbildēt
MMr.SUsurs
Mums "draudzigie" briti un amerikani nosvilinaja 300 hektarus zemes un cik saprotu uguns vel nav lokalizeta.. Nu tads mazs sikumimsh 0,2 % Latvijas nosvilinaja, bet kur ir kompesacijas?? Demokratiskaja valsti butu jau miljardu rekins piestadits, un iegutu mierizligumu uz 100 miljoniem. Bet mums Bergmanis okupacijas karasspekam vel pats nakamas spickas pienesis klat. Dedziniet cik velaties Latvijas zemi...
12.jūnijs, 12:07 Atbildēt
KKvadrāts
"Ugunsgrēkā Ādažu poligonā deguši 770 hektāri." (lsm.lv) Draugiem viss atļauts, bet Mārcis izdomā kā argumentu attaisnojumam pasaciņu par "jaunu sabiedrību"?
12.jūnijs, 19:14 Atbildēt
MManuprāt un diemžēl
2050 gadā Latvijas, kā valstiska formējuma nebūs. Viss būs izshēmots. Visi būs izbraukuši un/vai izmiruši. Būs tikai 100 Siles Vepri. Varbūt.
13.jūnijs, 20:12 Atbildēt
LLasītāja
Sabiedrību pārāk zemu vērtē politiķi, mēs tas ir vispārinājums.
14.jūnijs, 15:16 Atbildēt