Bijusī VID vadītāja: Bunkus un Sprūds viens par otru rakstīja sūdzības
 
©Emīls Desjatņikovs, F64 Photo Agency

Bijusī Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadītāja Ināra Pētersone intervijā LNT "900 sekundes" norādīja, ka arī viņas vadības laikā nācās saskarties ar maksātnespējas administratoru savstarpējām nesaskaņām.

Pētersone norāda, ka arī laikā, kad viņa vadīja VID, no 2013. līdz 2016. gadam, divu maksātnespējas administratoru "grupējumu" pārstāvji - Mārtiņš Bunkus un Māris Sprūds - viens par otru rakstīja sūdzības.

Gan Bunkus, gan Sprūda "grupējuma" starpā valdīja negācijas

"Jau tajā laikā bija šī spriedze. Gan Bunkus, gan Sprūda "grupējuma" starpā valdīja negācijas, viens par otru rakstīja, kas otra maksātnespējas procesā tiek darīts nepareizi, vēl iesaistot VID," pauž Pētersone.

Kā ziņots, Bunkus tika nošauts 30.maija rītā, kad viņš ar automašīnu brauca garām Rīgas Meža kapiem. Īsi pēc slepkavības netālu no notikuma vietas tika sadedzināta ar viltotiem valsts numuriem aprīkota automašīna, kura, visticamāk, bija saistīta ar slepkavību.

Par notikušo policijā sākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana. Viena no galvenajām versijām ir, ka slepkavība saistīta ar upura profesionālo darbību un iepriekš tā rūpīgi izplānota. Tāpat vēstīts, ka Valsts policijā jau iepriekš sākts kriminālprocess par draudiem Bunkum. Kriminālprocess sākts 2016.gadā pēc iesnieguma par draudiem. Šajā lietā aizdomās turēto nav.