Komentāri / Krievijas vēstnieks Latvijā: Mēs neatkārtosim Padomju Savienības gājumu
 

66 komentāri

NNja
Ticēt valstij, kas pielieto ķīmiskos ieročus Lielbritānijā, var tikai muļķis.
14.maijs, 7:05 Atbildēt
RRaimonds
Skripaļu indēšana .. tā bija pašu angļu specdienestu provokavija pret Krieviju ... un tu to labi zini.
Ne velti tagad Anglija slēpj visas pēdas - nojaujs to Sjripaļu.māju Solsberī ... nojauks to restorāniņu Zizi, lai tikai neatklātos .. ka tur nav nekādu Krievijas pēdu.
14.maijs, 10:32 Atbildēt
kkresiite
Man žēl tos latviešus, kas tic krievu propagandai! Jūs neesat latvieši, jo esat nozombēti un ticat tiem meliem ko katru dienu krievijas Tv un radio atkārto, ka visi grib uzbrukt Krievijai, bet patiesībā krievija pati gatavojas karam. Visi krievijas spiegi, kas aizbēdzis uz UK ir noindēti! un ne jau UK to dara, bet krievs svešā teritorijā neatstās nevienu savu spiegu! Centos cik vien vnk var pateikt!
14.maijs, 14:23 Atbildēt
ZZanīte
Vari necensties tam Kremļa trollim kaut ko iestāstīt, viņš visu labi saprot, vienkārši darbs tāds..
14.maijs, 18:33 Atbildēt
RRaimonds
Un kāpēc angļi slēpj Skripaļu ģimeni. .. ? ... viņiem ir aizliegts sniegt publiski jebkādu interviju. ... faktiski Skripaļu ģimeni angļi ir nolaupījuši .. lai slēptu to, ka tas bija pašu angļu specdienestu darbs .. :))) ... :tieši tāpat, kā anglu specdienesti bija sarīkojuši to teātri ar ķīmiskajiem ieročiem Sīrijā ...
Un tagad, kad Anglija par to ir iesūdzēta Hāgas tiesā ... pēkšņi Meja ir kā ūdeni mutē ieņēmusi ... :)))
14.maijs, 15:11 Atbildēt
SSelekts
1943. gada Teherānas līgums nav atcelts. Visus mēslus pasaulē izstrādā un veido Krievijas, ASV un UK valdības. KOPĀ!
14.maijs, 7:18 Atbildēt
KKoments
1943. gada Teherānas līgums nav atcelts..:)

Tas nav vienīgais, kurš nav atcelts. Pēc tainības, visa mūsu neatkarības atjaumošana, arī ir tikai fiļķina gramota. Labākā gadījumā, varējam būt jauna valsts, bet to neviens nesaka un tas nozīme,, ka akmens tiek paturēts azotē un kad vajadzēs, tad vilk arī to laukā. Mūsu mīļie un tagadējie sabiedrotie, Baltijas valstis iemainīja pret Staļina divīzijām austrumos un krievu iestāšanos karā pret Japānu. Tāds bija viņu kopējais līgums un arīBaltijas valstu okupācija 1940. gadā, ar to tika padarīta par aizmirstu un piedotu pārpratumu, bez kādām negatīvām sekām priekš Krievijas. Tieši uz tā pamata, arī Hesinku apsriedē par robežām Eiropā, neviens nepieminēja mūsu valstis, jo visi tie suņi labi zināja, ko paši ir ēduši un ka pa tādiem līgumiem, labāk ir dziļdomīgi klusēt. Kad vienam britu diplomātam to kādreiz pavaicāju, viņš teica, ka nav pilnvarots runāt un pat ja zinātu, neko nedrīkstētu teikt. Valsts noslēpums un kā viņš teica, brietiem tie ir uz 25, 50, vai 75. gadiem, līdz dara zināmus, vai arī uz visiem laikiem. Šis laikam ir uz visiem laikiem, bet kuriem vajag, tie to zina. Krievi jau noteikti, jo paši to līgumu slēdza un tas viņu vēstnieks arī ir informēts, jo tads viņam ir tas amats…
14.maijs, 11:19 Atbildēt
OOk
Mana vecāmamma kādreiz teica - Nu tirš kā Zariņu govs! Vecaistēvs savukārt- kad beidz trist, tad neaizmirsti noraut ūdeni.....
14.maijs, 8:35 Atbildēt
FFēlis
,,Turklāt - 1988., 1989., 1990. gados te visi vienā elpā, ar retiem izņēmumiem, vēlējās brīvību, neatkarību, jaunu valstiskumu, jaunu nākotni. Tās bija romantiskas jūtas, tas bija pacēlums. Tas vienoja visus, lai kādas asinis, kāda tautība, kāda izglītība tiem nebūtu. " Es gan atceros pavisam ko citu- nepazinu nevienu krievu, kurš būtu par neatkarīgu latviju, un pazinu es ļoti daudzus.
14.maijs, 8:40 Atbildēt
ffakts
1991.gada 3.marta aptaujā pret Latvijas neatkarību nobalsoja 24,69% Latvijas iedzīvotāju, bet vēl 13% aptaujā nepiedalījās.
14.maijs, 10:10 Atbildēt
ffaktam
kaadeel tu atkritum veel neesi aizbraucis ?
14.maijs, 10:53 Atbildēt
LLasita
Ticēt valstij, kuras politiskā elite tikai melo?! Krimas gadījums visizteiktākais. Tur arī kremļa vadoņi teica, ka nav krievijas iesaistes. Tik pēc tam paši medaļas izdeva utt.
14.maijs, 11:53 Atbildēt
RRaimonds
Nu bet nebija tiešas Krievijas iesaistes Krimas notikumos .... Krimā bija iedzīvotāju referendums ...atbilstoši Ukrainas Konstitūcijas 74.pantam ... par Krimas Autonomās Republikas tiesībām izstāties no Ukrainas ...
14.maijs, 15:36 Atbildēt
kkrievu nacistu līdzskrējējam raimondam
КОНСТИТУЦИЯ УКРАИНЫ
Принята на пятой сессии Верховной Рады Украины 28 июня 1996 года
С изменениями от 08.12.2004 г., ВВР, 2005, №2, ст.44
Статья 73. Исключительно всеукраинским референдумом решаются вопросы об изменении территории Украины.
Статья 74. Референдум не допускается в отношении законопроектов по вопросам налогов, бюджета и амнистии.
15.maijs, 10:09 Atbildēt
ZZanīte
Krimas referendums ar zaļo cilvēciņu palīdzību bija tas pats, kad Tev pieliek pistoli pie galvas un palūdz Tavu maciņu! Pēc tam pasakot, ka Tu taču pats maku atdevi!
14.maijs, 18:34 Atbildēt
RRaimonds
Zanīt ... kur bij kādi zaļie cilveciņi? ... vai tobrīd Krimā nelikumigi atradās kaut viens Krievijas karavīrs? ... nav neviena tāda fakta.
Un toreizējā vēstniece Astra Kurme, kura tur referendumā piedalījās kā novērotāja, Latvijas Radio1 prognozēja ... ka balsu pārsvars būs krieviem .... jo viņu Krimā bija 65% ... ukraiņu 20% ... tatāru 15% ... tad kur te kāda pistole ... ? ... ko tu murgo? ... ?
Bet ... ja tev zaļi cilvēciņi rādās .. tad varbūt pārtrauc pārmērīgi lietot alkoholu ....
P.S. Jā ... par to referenduma pantu drusku kļūdījos ... tas laikam bija 73.pants ... nevis 74.pants ...
Savukārt nevajag aizmirst, ka Krimai bija AUTONOMĀS REPUBLIKAS statuss ... un viņai bija pašnoteikšanās tiesības ... ar tiesībām atdalīties bez Kijevas akcepta.
15.maijs, 13:11 Atbildēt
kkrievu nacistu līdzskrējējs Raimonds turpina melot!
Zaļās formās bez atšķirības zīmēm pārģērbtos Krievijas armija karavīrus vari apskatīt jebkurā tā laika vodeo no Krimas un pat kremļa propagandas filmā.
Astra Kurme nekad nav bijusi Latvijas vēstniece Ukrainā un nav piedalījusies kā novērotāja.
Ģeniāli! 73.pants tieši nosaka, ka jautājumi par Ukrainas teritoriālajām izmaiņām ir lemjami tikai visas Ukrainas referendumā!
Krimai nekad nav bijušas nekādas tiesības atdalīties.
17.maijs, 18:04 Atbildēt
UUldis
Krievija "nostiprinās un attīstās", tikai beztiesīgo vergu, bidlomasas skatījumā. Tās augstmaņi jau sen no turienes ir evakuējuši savas ģimenes un sazagto, jo zin patieso situāciju.
"Pilnvērtīgs spēlētājs"!!! Uz kara noziedznieku šabašu 9. maijā uz Maskavu bija atbraucis tikai Netanjahu un arī tikai, lai paziņotu, ka turpmāk bez žēlastības bumbos Krievijas sabiedrotos: Irānu, Asada bandu un Hesbola, visiem citiem higiēnas prasības nepieļāva sēdet blakus pidarasu virsaitim, Putinam.
14.maijs, 12:07 Atbildēt
RRaimonds
Putins ir pozitīvs cilvēks .. bet tas ai kā tracina nacistus .... :))) ... :D
14.maijs, 15:40 Atbildēt
RRaimonds
Es tak esmu krievu vafeļu sūkātājs un pakaļu laizītājs,ko jūs mani ņemat vērā? Ar mani nav jēgas strīdēties un mani pārliecināt.Es tik un tā teikšu to,ko man liek un par ko man maksā.
18.maijs, 14:13 Atbildēt
RRaimonds un Sergejs
Putins ir pozitīvs krievnacists ... kas tracina visu pasauli.. :)))..:D
14.maijs, 18:27 Atbildēt
UUldis
Padumjās savienības gājumu jūs, "dohoģjagas" nemaz nevariet atkārtot, jo nav vairs varenās PSRS un vareno sabiedroto: ASV, Lielbritānijas un Ķīnas.
"Krievija attīstās, nostiprinās" tikai beztiesīgo dzimtcilvēku, bidlu prātos, augstmaņi zina patieso stāvokli, tāpēc no bidlostānas ir evakuējuši savas ģimenes un sazagto.
"Pilnvērtīgs spēlētājs", un tāpēc uz kara noziedznieku 9. maija šabašu bija atbraucis tikai viens Netanjahu un arī tikai, lai pavēstītu, ka turpmāk bez žēlastības bumbos Krievijas līdzdalībniekus: Irānas interventus, Asada bandu un Hesbola, visiem citiem higiēnas prasības nepieļāva sēdēt blakus pidrillu virsaitim, Putinam.
Kā zināms, krievs, lai vēl vairāk neapkaunotos, ir atteicies no plāniem Sīrijā izvietot jaunus pretgaisa aizsardzības spēkus, jo tie nekādi nevar ietekmēt ASV un Izraēlas bumbvedējus un raķetes.
14.maijs, 12:22 Atbildēt
IIlona Kulda
Lukjanovs stāsta pasakas par Krieviju
14.maijs, 12:49 Atbildēt
RRaimonds
Nu ... bet rek Pasaules bankas dati arī to pašu stāsta .. ka Krievija ir attīstītāka par Latviju ..:)))
Tad visi melo ...izņemot tevi ... :D
14.maijs, 15:42 Atbildēt
RRaimonds
Es tak esmu krievu vafeļu sūkātājs un pakaļu laizītājs,ko jūs mani ņemat vērā? Ar mani nav jēgas strīdēties un mani pārliecināt.Es tik un tā teikšu to,ko man liek un par ko man maksā.
18.maijs, 14:14 Atbildēt
SSergejs
Vienīgais, kur Krievija ir attīstītāka, ir propoganda!!
14.maijs, 18:04 Atbildēt
oopis83
Pirmaa Latvijas neatkariibu manupraat atzina Islsnde. varbuut maldos?
14.maijs, 13:31 Atbildēt
RRaimonds
Pirmā 1991 gadā LR neatkarību atzina Islande 23. augustā, tai sekoja Krievija (24. augusts), ... 2. septembrī Latvijas Republiku atzina ASV...
14.maijs, 15:29 Atbildēt
AAtzīšanas hronoloģija Valstis, kas pirmās atzina Latvijas valsts pastāvēšanu de facto: Lielbritānija — 1918. gada 11. novembrī
Wikija
14.maijs, 13:49 Atbildēt
WWikija
Atzīšanas hronoloģija
Valstis, kas pirmās atzina Latvijas valsts pastāvēšanu de facto:

Lielbritānija — 1918. gada 11. novembrī
Vācija — 1918. gada 25. novembrī (pagaidu līgumā pēc Bermontiādes atkārtoti atzina 1920. gada 15. jūlijā)
Japāna — 1919. gada 10. janvārī
Haiti — 1919. gada 30. janvārī
Igaunija — 1919. gada 21. jūlijā (starpvalstu līgumā)
Svētais Krēsls — 1919. gada 13. septembrī
Somija — 1919. gada 26. septembrī
Polija — 1919. gada 22. oktobrī
Lietuva — 1919. gada 23. oktobrī
Francija — 1920. gada 28. aprīlī
14.maijs, 13:50 Atbildēt
RRaimonds
Runa nav par 1918 gadu ... nesaproti? .. runa ir par 1991.gadu ... un tad .. pirmā LR neatkarību atzina Islande 23. augustā, tai sekoja Krievija (24. augusts), ... 2. septembrī Latvijas Republiku atzina ASV ...
14.maijs, 15:31 Atbildēt
kkresiite45
tātad jāsāk uzmanīties, jo par to viņi ir runājuši un domā ko un kā!?
14.maijs, 14:07 Atbildēt
ppatriots
krievu suka!Kapec tu nepasaki,ka brivibas ieguushanai tika atshauti latvieshu puishi Riga! Gvido Zvaigzne un daudzi citi,suka beidz dirst!
14.maijs, 14:52 Atbildēt
RRaimonds
Atkal tu melus par krieviem izplati... Gvido Zvaigzni ... Andri Slapiņu un skolnieku Riekstiņu nošāva latviešu nacionālisti - TIEŠI TĀDS BIJA IZMEKLĒŠANAS SLĒDZIENS. .. kuru vadīja Aksjonoka .
Tādi kā tu tos cilvēkus nošāva ... tā ka piever savu smirdīgo muti.
14.maijs, 15:23 Atbildēt
RRaimonds
Es tak esmu krievu vafeļu sūkātājs un pakaļu laizītājs,ko jūs mani ņemat vērā? Ar mani nav jēgas strīdēties un mani pārliecināt.Es tik un tā teikšu to,ko man liek un par ko man maksā.
18.maijs, 14:16 Atbildēt
ppatriots
neviens Latvijaa tavus vatenjus netaisas paartaisiit par latvieshiem,jums viena rieva tikai,vai tu to saproti? Jums neviens nenjem nost jusu valodu! Kapec Lielbritanijaa,krievi neprasa savu krievu valodu,bet visi krievu beerni skolaas maacas angliski,maita,beidz uzspiest mums savu valodu vetenja gjiimis. Ciest nevaru shos melus. Uz juutam cilveciskam jums speele? Kur kadas juutas jums bija,kad izzsutijat uz Sibiriju muusu tautieshus? Araa ni manas zemes,vatniku,komunistu banda! Cinishos lidz naavei,kamer nebuus ara visa krievu nolaapitaa bidla!
14.maijs, 14:55 Atbildēt
RRaimonds
Tu pamuļķi pat nesaproti, ka tā bija Padomju vara, kura cilvēkus izsūtīja uz Sibīriju .... un no izsūtītajiem uz turieni visvairāk bija tieši krievu ...
Tātad ... beidz te izplatīt apzinātus melus par krieviem ...
Cīnītājs atradies .. :D ... naida kurinātājs tu esi ...
14.maijs, 15:19 Atbildēt
ZZanīte
Nu Raimonds (Sergejs) salēja ūdeni! Gribi teikt, ka no Latvijas uz Sibīriju izsūtija krievus??
14.maijs, 18:13 Atbildēt
RRaimonds
Pamuļķe Zane ....no Krievijas izsūtīja krievus uz Sibīriju ... kaut nedaudz pamācies vēsturi.
15.maijs, 13:15 Atbildēt
ppatriots
krievu meesls domaa,ka vinjam kads noricees? Baro vilku kaa gribi,vinjsh taapat skatas uz meezha pusi,kaut ari .....vai tad pasasulee vel ir agresiivaks rezhims par komunismu. Tas ir satanisks rezhims,kad Krievijaa pat caru noslepkavoja un otrs "carinsh jau slepkavo cilvekus 12.gadus visas pasaules valstis,ja kas. Ta ka tadi lukjanovi ir tuksha skanja izplatijumaa. Kamer krievijaa bus komunistiu chekistu rezhims,krievu tauta buus vergu statusaa.
14.maijs, 15:01 Atbildēt
RRaimonds
Nu tev tas var nepatikt, bet fakts ir tas, ka Latvija degradējas, bet Krievija pat ļoti strauji turpina attīstīties. Un tāpat arī arvien vairāk pasaulē ar Krieviju sāk rēķināties ...
Tas ir pozitīvi. Putins ir malacis.
14.maijs, 15:14 Atbildēt
ZZanīte
Raimond, Tavs vārds pat ir meli! Visdrīzāk esi Nikolajs, Oļegs, jeb Sergejs! Vari necensties te bīdīt savu propogandu!
14.maijs, 18:01 Atbildēt
RRaimonds
Zanīt .... man tevi ir jāsarūgtina. Mans vārds kopš dzimšanas ir Raimonds ... :)))
Un, ja es te ko bīdu ....tad tā ir antipropaganda. Vērsta pret Latvijas mēdiju meliem.
14.maijs, 18:08 Atbildēt
ZZanīte
Sergej, kāda propogandaa? Tu komentē Krievijas vēstnieka sacīto!
14.maijs, 18:11 Atbildēt
dde Soto
Jau atkaartojat: totaala atkariiba no gaazes un naftas cenas + nabadziibaa grimstosha tauta + vispaareeja atpaliciiba tehnologhijaas + nepaartraukta ierochu zhvadzinaashana + neremdinaama kaare uzbrukt kaiminjiem... maskavabadas Bruunaa Orda beigs akuraat taapat kaa padomija... Nogaargsies un izlaidiis garu... un NEVIENS nepaliidzees - vates cilveeki ir saniidushies ar visiem sava urliskuma deelj.
14.maijs, 15:42 Atbildēt
RRaimonds
Jā ... Latvija ir pilnībā atkarīga no Krievijas gāzes ... un pat ja tai tikai par 30% palielina cenu ...ar to pietiek, lai Latvijas ekonomikai būtu bankrots ...
IKP uz iedzīvotāju pēdējos 10 gadus visu laiku Krievijai ir bijis augstāks kā Latvijai .. (pasaules bankas dati) ...
Un pareizi ... iet uz to .. ka Latvija jau sāk izlaist garu ...
14.maijs, 15:49 Atbildēt
ZZanīte
Šo tu vari pastāstīt kādam Ņižņežopinskas iedzīvotājam, dabūsi ar vaļinku pa galvu! :D Krievijas augstais IKP ! :D
14.maijs, 18:19 Atbildēt
RRaimonds
IKP uz iedzīvotāju pēc pirktspējas paritātes. Pasaules bankas dati.
Krievija 27 900 $
Latvija 27 291 $.
Tā ka Zanīt, izvelc savu galvu no vāļinka ... :)))
15.maijs, 13:18 Atbildēt
ZZanīte
Kā var ticēt tās valsts pārstāvim, kuras pamatu pamatos ir tikai meli? Kā saka, nekad netici tam ko saka narkomāns, prostitūte un Krievijas amatpersona!
14.maijs, 17:59 Atbildēt
RRaimonds
Kur kādi Krievijas meli? ... faktus galdā. Bet par Latvijas meliem var rakstīt no rīta līdz vakaram. Faktiski VISA Latvijas infoatīvā sistēma balstās uz meliem un cenzūras.
Tieši tāpēc jau mūsu prostituētā kliķe tagad cenšas aizliegt Krievijas mēdijus .... jo tur ir iespējams iegūt alternatīvu ...objektīvu informāciju par pasaulē notiekošo.
14.maijs, 18:12 Atbildēt
ZZanīte
Visi jau saprata, ka Tu esi Kremļa trollis, vari vairak necensties, saimnieks redz, ka tu strādā, gan jau samaksās! ;)
14.maijs, 18:15 Atbildēt