Komentāri / Bloomberg: Latvijas depopulācija ir bumba ar laika degli
 

35 komentāri

qq
Blumbergs komentējis īstenus Latviešus.
Troļļi visās malās.
20.aprīlis, 23:01 Atbildēt
ļļuļa
neredzu nekādu problēmu dzīvot mazapdzīvotā valstī. problēma ir nenormāli uzpūsts valsts aparāts, ko būtu jāsamazina atbilstoši cilvēku skaita izmaiņām. bet visādi citādi, nekur rietumeiropā nav tik daudz mežu, nesacūkotu ezeru un upju un tik daudz brīvas vietas, kur ievilkt krūtīs tīru gaisu. aizbrauciet, paskatieties, kas notiek tai pat vācijā vai austrijā. austrijā nesen "dabas parku" uztaisīja - 200 ha īsta (!!!!!) purva. cilvēki skrien bariem skatīties. pie mums var aizbraukt uz purvu, salāsīt sēnes un ogas un labi izstaigāties. negribu es tādu dzīvi kā pārapdzīvotajā rietumeiropā, negribu.

P.S. aizmirsāt pierakstīt, ka šī ir sorosa apmaksāt nelegālās imigrācijas reklāma.
20.aprīlis, 23:11 Atbildēt
rreptilis
Nav problēmu piepildīt ,kādu vietu ar āfrikāņiem,bet vai tā būs Latvija? Vai latviešiem vajag valsti?...vai vāciešiem vajag valsti?...vai nākotnē būs valstis? ...,ja nebūs ,tad tā arī jāpasaka - nacionālu valstu nebūs - armiju nevajag...robežu nevajag...ar Krieviju arī nevjag,jo tā taču arī nebūs...ar Ķīnu nevajag....
20.aprīlis, 23:28 Atbildēt
ļļuļa
ja latvija nav nacionāla valsts, tad viņas pastāvēšanai nav jēgas. bet kas attiecas un afrikāņiem - izcilnieks blumbergs nezin kāpēc nav pamanījis, ka nēģeri ir slinki un mīl pārtikt no pabalstiem. zviedrijā strādā tikai kādi 7% no pēdējo gadu migrantiem. mani ļoti interesē, kā mēs atrisināsim depopulācijas un pensiju problēmu, ievedot vairākus desmitus tūkstošu cilvēku, kurus būs jāuztur?
20.aprīlis, 23:36 Atbildēt
PPersona
Valsts problemair tada ka ieaugushi degenereejoshi colveeki paarvalda gudrus talantiogus jaunus cilveekus ar prasmeem. Kopaa sanaak degradaacija
20.aprīlis, 23:24 Atbildēt
GGaidis
Ar ko gan Āfrikas emigrantu apdzīvota valsts būtu labāka par pašreizējo pustukšo Latviju? Šķiet, ka Bloombergam tā šķiet lieliska vieta vecajām valstīm nevajadzīgo Āfrikas un Āzijas imigrantu novietošanai. Vispār - analfabētisks raksts. It kā algas dubultošana vai trīskāršošana būtu atkarīga no Saeimas balsojuma vai valdības lēmuma!
20.aprīlis, 23:31 Atbildēt
iierēdnis
Pastalas kuras ir pie varas un ierēdnicībā taa gan nedomā!!!!
20.aprīlis, 23:33 Atbildēt
IInfor
Kas lar bloosviestu . Bēgļus laist vai . Nop lābāk tad ar pusmiljon nācij dzīvo . Pašļi pī
20.aprīlis, 23:34 Atbildēt
kkatiknearii
Pashreiz Latvijaa ir 1,96 miljoni??
Nu,nu.. Nu,nu..
Es domaaju,ka reaalais cipars vareetu buut ap 1,5.
20.aprīlis, 23:37 Atbildēt
ssisi
kärtejais po raksts.
20.aprīlis, 23:58 Atbildēt
ppakaļā dovus džonsus un citus sūdus volstrītas !
bļumbergs ir netīrs, melīgs atkritums.
21.aprīlis, 0:10 Atbildēt
IIstenais latvanis
Tikai uslamistu parazitu un pertiku masveida ievesana var glābt latviju !xsteidzigi ir jābuve dzceļs uz berlini un jauzsak latvijas islamizacija ,ievedot islsmistu parazitus no vacijas ,paraleli vajag stbaldtit asv un nato iebrukumus musulmaņu zemes dzenot vinus masveida uz eiropu un latviju ,pa to laiku valdibai ir jadara viss ,lai oadzitu no latvijas vel vairak darba spejigo latviešu ,jalikvide skolas , slimnicas ,darba vietas ...
21.aprīlis, 1:36 Atbildēt
NNormunds
Ka tik ne arī.Kaut kāds krievžīdu ''speciālists'' nu pareģos Latvijai beigas, bet mīzala Lemberga šestjorkas tik publicē šitos mēslus.Sen nav sisti!
21.aprīlis, 1:51 Atbildēt
AAnonīms
Tracina ka visu laiku populācija tiek salìdzināta ar 1990. gadu kad te mums pa virsu bija vairāk par pusmilijonu padomju brāļu.
Ekonomistam tik tīri skaitļi vien interesē.
21.aprīlis, 6:50 Atbildēt
nnu ja, nu ja
čaklais latvietis Eiropā traucē sliņķim no T.A. un Āfrikas
21.aprīlis, 7:28 Atbildēt
AAndris
Jau iesākumā paši atjaunotās valsts pamati tika ielikti šķībi, privatizācija- sertifikātu tirdzniecība, īpašumu denacionalizācija, tās krāpšanās un shēmas, kad cilvēkus izlika uz ielas, kas bija tur dzīvojuši un uzturējuši šis mājas, tad valsts uzņēmumu prihvatizācija, bet visi tie nelieši, kas to lēma un izpildīja, joprojām staigā uz brīvām kājām un jūtas vareni un neaizskarami. Un tagad šis OIK, kas elektrības cenas sadārdzina par 30%, ir sashēmots un realizēts jau 10 gadus un neviens ekonomists un tautsaimnieks no valdošiem politiķiem nav pateicis ,, stop", ka tas ir noziegums pret Latvijas ekonomiku, tās attīstības iespējām radot valsts attīstības palēninājumu par 30% un vairojot nabadzību Latvijā.
21.aprīlis, 7:51 Atbildēt
LLeons
+++++ Andrim
23.aprīlis, 1:52 Atbildēt
JJūlis
Imigranti uz Latviju nebrauks. Te nav darba un nepieciešamā izmēra pabalstu. Nākotnē pabalsti būs vēl mazāki, jo nebūs kas maksā nodokļus. Pašreiz nodokļi ir milzīgi. Valsts darbā strādājošie ar dažādiem nodokļiem budžetam atdod pāri par 70% no algas. Nākotnē tie nebūs mazāki.
21.aprīlis, 8:29 Atbildēt
ppensionārs kurš redzējis Sibīriju
ja tā viss nākotnē, kā līdz šim, turpināsies "OIK ēnā", tad Latvijai nav nekādas izredzes
21.aprīlis, 8:39 Atbildēt
FFlāvijs Vespaziāns
tagad večuk tev kā tūristam jenķu pirdeļi un žīdfasisteļu ņergas noplēsīs 7 ādas(un vel paprasīs "kur astotā?!") kamer tu tiksi līdz ...nē, ne līdz Susumanai, kaut vai līdz Agrizai Tatarstānā.......
21.aprīlis, 12:02 Atbildēt
ppuķukalns
Latvija viņam pie pakaļas, bažījas un balsta savējo stratēģiju..
21.aprīlis, 8:50 Atbildēt
jja tautību nosaka valodas lietojums
tad līdzko IT programmas nebūs latviešu valodā un nebūs, jo tās veido tie, kas pat nezin literāro valodu...e-veselību zināt? Tā arī būs.......kā pa pakulām. Administrācija'/basketbolisti' ar algām jau paliks.....CIK ILGI?
21.aprīlis, 9:06 Atbildēt
ssubjektīvi
Nez, kāpēc slāvi nebēg no Baltijas valstīm.
21.aprīlis, 9:59 Atbildēt
oobjektīvi
Vai tad tie nebrauc uz rietumiem?
21.aprīlis, 10:42 Atbildēt
KKoments
Tā arī vajag un jo ātrāk, jo labāk..! Pats piederu pie līvu sena Vidzemes atzara un cik zinu, tad lbiešii latviešus vienkarši nolādēja uz nāvi, tieši tāpat, kā indiāņi nolādēja iebrukušos bālģīmjus.. Nevajag domāt, ka svešu teritoriju anektēšana un vietējo iedzīvotāju izmirdināšana, ar sava vairākuma klātbūtni, nāks kādām tautām, vai tieši baltu ciltīm, par labu un dos tiem mūžīgu dzīvošanu šajā svešā un viņiem naidīgā zemē. Ja nav cilvēki vairs palikuši, kuri viņus spēj iznīdēt un padzīt, tad vēl paliek senās spēka vietas, ar savu auuru un saviem astrāla saimnikiem, kuru kuri tur joprojām staigā un sargā savu seno pavardu vietas pa savam prātam un saprašaanai. Tas nozīmē, ka viņi to darīs tik ilgi, līdz te būs izzudusi visu baltu cilšu smaka un viss viņu dzimumms, tiks izdeldēts no šis zemes virsas. Lībieši pieder pie dudz senākas civilizācijas un viņiem piemīt spēja runāties ar debesīm un savas lietas, kārtot tieši caur turieni un baltam cilvēkam galīgi nesaprotamā veidā. Pie tā jums būs jāpierod un arī jāsamierinājās, jo tas lāsts, nav ne atceļams, ne arī kādreiz pieņems jūsu lūgšanu pēc piedošanas.. Esmu runājis un Hau..!..
21.aprīlis, 10:13 Atbildēt
CCilvēka daba
pag, palasi zviedreļu šarlatānu akseli munti "sanmikela"- puika dzīvoja Kapri salā (19. gs. beigās 20. gs. sakumā, salas izmērs - daži kvadrātkilometri, aptuveni ka Mangaļsala), bet arī tur ļaudis lādēja viens otru, sadalījusies 2 apdzīvotas vietās -Kapri un Anakapri, vēl viens otram zemestrīces un nāvi:))
21.aprīlis, 11:58 Atbildēt
cchilvheks , no sievietes dzhimis, dzhīvo īsu laiku, - viņš uzplauhst un novhīst khā puķhe!
āāā, Lībieši? ah du lībe gott...
21.aprīlis, 12:00 Atbildēt