Autovadītājiem: Uzzini, kur uz valsts ceļiem ir ierobežota satiksme!
 
©F64

Valsts autoceļu tīklā ir atsākušies remontdarbi un autobraucējiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem, kas ieviesti būvdarbu laikā, informēja VAS "Latvijas Valsts ceļi" (LVC) pārstāvji.

Pierīgā lielākie satiksmes ierobežojumi ir Mārupē, kur autobraucējiem jārēķinās ar papildu braukšanas laiku, jo notiek Daugavas ielas (P132) pārbūves darbi. Ieviesti ātruma ierobežojumi un vienā posmā satiksme tiek regulēta ar luksoforiem.

Atsākti autoceļa Krāslava-Preiļi-Madona (P62) pārbūves darbi posmos no Bašķiem līdz Preiļiem un no Steķiem līdz Atašienei. Šo divu būvdarbu posmu šķērsošanai jārēķinās ar papildu pusotru stundu, jo satiksme tiek regulēta ar luksoforiem 12 posmos, no kuriem pieci ir Atašienes pusē un septiņi no Bašķiem līdz Preiļiem. Tiem, kas dodas no Rīgas uz Aglonu un uz Rīgu no Aglonas iesakām izmantot Daugavpils šoseju (A6), autoceļu Višķi-Nīcgale (P64) un Rēzeknes-Daugavpils ceļu (A13).

Pēc ziemas pārtraukuma atsākta arī autoceļa Pļaviņas-Madona-Gulbene (P37) pārbūve no pagrieziena uz Kaipiem līdz pagriezienam uz Gulbīti, satiksmi tur divos posmos regulē ar luksoforiem.

Šonedēļ uzsākti arī citi remontdarbi. Notiek ceļa Jelgava-Tukums (P98) pārbūve piecu kilometru garā posmā, sākot no Jelgavas Tukuma virzienā. Tur uzstādīti divi luksoforu posmi un ātruma ierobežojumi.

Tāpat notiek autoceļa Augšlīgatne-Skrīveri (P32) remontdrabi posmā no Madlienas līdz Skrīveriem; vienā posmā satiksmi regulē ar luksoforiem. Notiek arī būvdarbi un satiksmei slēgta Saldus iela Kuldīgā; posmu iespējams apbraukt pa Kuldīgas ielu (P118) un autoceļu Tukums-Kuldīga (P121). Uz autoceļa Jelgava-Iecava (P93) notiek pārbūves darbi posmā no Jelgavas šosejas (A8) līdz pagriezienam uz Katrīnsilu, tur jārēķinās ar ātruma ierobežojumiem.

Arī uz autoceļa Ventspils-Grobiņa (P111) notiek segas pārbūves darbi posmā no Labraga līdz Mežainei. Autovadītājiem jārēķinās ar ātruma ierobežojumiem.

Turpinās remontdarbi uz tilta pār Aivieksti uz Daugavpils šosejas, uz tilta pār Daugavu uz Daugavpils apvedceļa, kā arī uz tilta pār Abavu Rendā uz autoceļa Talsi-Stende-Kuldīga (P120), kur satiksme tiek organizēta ar luksoforiem.