Komentāri / NRA skaita, kā briest un vairojas mūsu komunālie pienākumi
 

13 komentāri

SSelekts
Un, to visu likumīgi varēs pieprasīt tikai tad, kad Luksemburgā un Latvijā būs vienāds minimālais darba atalgojums? Ja ne, tad tā ir totāla najobka attiecībā pret un pret tautu...
16.aprīlis, 7:17 Atbildēt
J
Sodi, sodi, direktīvas, prasības, noteikumi utt. Kāpēc no vadošajiem nav iespējas visu šo arsenālu pieprasīt???
Tā ir Latvijas iedzīvotāju iznīcināšana ar n-tajām PAVĒLĒM. Kā vienkāršai tautai cīnīties ar šiem nejēgām un noteikumu diktētājiem??! Vai atkal ar kājām, vai NE balsošanu?!!
16.aprīlis, 9:16 Atbildēt
AA ko lai dara
jevropa prasa
16.aprīlis, 10:07 Atbildēt
ssavādnieks
Viss maksā un par visu ir jāmaksā (I.Godmanis).Te sākās tas atgriezeniskais process kad ES fondu finansētie projekti ir jāatmaksā.
16.aprīlis, 10:07 Atbildēt
jja
Tā ir tikai naudas kāšana un rupja iejaukšanas parastos dabas procesos. Ir jābūt tā ka daba to visu ir iekārtojusi pēc būtības un nav jāizdoma kaut kāda lidmašīna kas pat varbūt ir neredzami bīstama dabai un civilizācijai.
16.aprīlis, 10:27 Atbildēt
kkas arī bija jāpierāda
Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)
16.aprīlis, 10:50 Atbildēt
rrenāte
Kāpēc neviens nekliedz par dubulto PVN aplikšanu daudzdzīvokļu Padomju laika māju apsaimniekošanai. Nopirkām no ,,valsts" dzīvokļus Padomju laika mājās, kurām lietošanās termiņš jau bija beidzies. Tagad, lai māju kaut cik uzturētu ir jāiegulda lieli naudas līdzekļi, bet re, mūsu valdība no katra eiro, ko maksājam par mājas uzturēšanu piesavinās 42 centus, tas ir dubultais PVN. Tas veidojās veicot iemaksu par mājas apsaimniekošanu piemēro 21% PVN un saņemot pakalpojumu, veicot remontu atkal piemēro 21% PVN.
Mīlie tautieši, laiks mosties un cīnīties par tiesībām izdzīvot šajā zemē, ko saucam par Latviju.
16.aprīlis, 10:53 Atbildēt
KKoments
Bet ko var darīt, ja paši vien parakstījāmies uz šo mazo prieciņu.?! Kad deva sertifikātus pa velti, tad arī uzkrāvām to nastu sev uz muguras un tagad priecīgi nesīsim, līdz mūža galam. Varēja arī neko neprivatizēt, bet lai tās mājas, paliek valsts īpašumā un lai tad viņi kalkulē, cik maksā to uzturēšana un visi tie pakalpojumi, kurus tagad piedāvā apmaksāt mūsu iedzīvotājiem. Akas nepavisam vairs nedrīkst, ielas jāmazgā ar nano-ūdeni, bet katram cigarešu galam, jābūt aprīkotam ar dūmu detektoru.? Interesanti, kā mūsu senči varēja dzīvot un pat izdzīvoja, bet nu ir tīrās šausmas un izputēšana uz vietas. Škiet gan, ka esam nonākuši vēl lielākā ellē, nekā bijām pie komunistiem... Tur pietika tikai ar pareiziem lozungiem, kurus pat apmaksāja valsts kase, bet nu mums lozungus un likumus atsūta no Briseles, bet par viņiem liek ne tikai maksāt mums, bet arī dzīvot un vēl rādīt briesmīgi priecīgu seju - bet kāpēc un par kādiem tur mūsu tēvu grēkiem..!?
16.aprīlis, 11:21 Atbildēt
vvēsture
Khe khe: ``..esam nonākuši.. lielākā ellē, nekā bijām pie komunistiem``.
Vēsturi skaties! Un tagadni kopā ar vēsturi! Pie komunistiem kā bijām, tā esam. Tikai pie - nu jau - pie buržuāziskajiem komunistiem, vai - kā Valdiņš teica - sarakanajiem buržujiem. Un vēl Valdiņš teica - nedoddie`s! piedzīvot to!
17.aprīlis, 10:22 Atbildēt
PPetro
Gribejāt gejropa bezsmadzenu pastalas ,nu tad priecājaties , taisis jusu Kārlišus par Karlinem eiropidari un stambulas konvencija ,maksasiet oik babnditiem par krievijas dargo ,smirdigo gazi , atbalstisiet starptautisko teroristu iebrukumus suverenas valstis un latvijas islamizāciju .....
16.aprīlis, 15:12 Atbildēt
JJaapsis
Kāpēc rakstā nav minēts visdārgākais uzspiestais maksājums pēc jaunajiem ugunsdrošības Noteikumiem; regulāras elektroinstalācijas pārbaude dzīvokļos/mājās ik pa 10 gadiem, kas maksās no pāris simtiem līdz pat tūkstošiem, ja jāpārbauda visa lauku saimniecība.
16.aprīlis, 16:41 Atbildēt
BBertaB
Valsts par visu vari bāžas iekšā manās privātajās biksēs. Es pati gribu, lai mājā viss ir droši, bet lai nedomā, ka durvis vēršu kādiem nekādiem kontrolētājiem. Tad vispirms lai maina Satversmi,
16.aprīlis, 18:32 Atbildēt