Komentāri / Ingūna Rībena: Ja neievēro morāles likumus, tas noved pie valsts sabrukuma
 

83 komentāri

FFiligrāns
To morāli, kas te valda vairāk, kā 800 gadu?
2.marts 2018, 12:28 Atbildēt
::-)
Vēlēšanas tuvojas. Jāzīmējas.
2.marts 2018, 21:23 Atbildēt
bb
un to viņa māk. Ja kritizē vienmēr var pateikt, ka šai bērnu daudz))) Cik no viņiem Latvijā? Budžeta izsaimniekotāja ,kura slēpjas aiz liekulīgas morāles.
3.marts 2018, 1:40 Atbildēt
VVai nebūtu pēdējais laiks
papētīt kādus tik brīnumus bērnudārznieku un skolnieku mācību programmās mūsu Briseliztapīgais ierēdņplanktons JAU IR IESTRĀDĀJIS dažādu eirobirokrātu norādījumu iespaidā?
2.marts 2018, 21:25 Atbildēt
AAuseklis
Paldies Ingūnai Rībenas kundzei par skaidro un patieso nostāju .
2.marts 2018, 21:37 Atbildēt
KKaspars
Skaidrā un patiesa nostāja īstā Eiropas tradīcijā ir iet un piļīt dienu un nakti, ik svētdienu līdz pirmdienai nevis ņarkstēt reizi pusgadā kad sniedzās.
3.marts 2018, 0:33 Atbildēt
ttikai
uz nākamajām vēlēšanām viņa toč-toč runās to pašu,nožējomās jēra dvēseles(Auseklis)
4.marts 2018, 17:21 Atbildēt
KKvadrāts
PALDIES auseklīšiem par revoļūciju pirms 30 gadiem! Sasniegumi fantastiski, sajūsma par "Padomju Latvijas nogalināšanu" nebeidzama. Bens atkal var atkorķēt kādu lēto vinčiku, ieraut un uzsaukt tostu par Mavrika u.c. kažokapmetēju paveikto! Prozit.
2.marts 2018, 21:50 Atbildēt
mmoraale
tachu ir tik slidena un neeerta teema. un taa absoluuti nesaistaas ar procesiem kas notiek pie mums un daudz kur citur- skumji bet taa diemzheel ir
2.marts 2018, 22:42 Atbildēt
KKaspars
Vai "Latvijas morāli ētiskais satvars" ir "mammu es gribu, es gribugribugribu"?
3.marts 2018, 0:29 Atbildēt
vvai vagīnu kultūra būtu morāla
?????????????????????????????????????????? un dalīt naudu savējiem, ne labākajiem kā ar to????????????????????
3.marts 2018, 1:31 Atbildēt
bb
,,Nekad, stāvot pie izcilākajiem mūsu identitāti raksturojošiem kultūras pieminekļiem (Brīvības pieminekļa, Brāļu kapiem, Doma baznīcas), man nav tā skrējušas skudriņas pār kauliem kā padomju laikā, kad reiz Dailes teātrī mēs piecēlāmies kājās un dziedājām Pūt, vējiņi!. ,, Nu,ja,kad pašai jāvada valsts , tad nemaz nevedas, vai ne (vergi pie varas). Varēja vismaz nodemonstrēt,ka mākat valsti vadīt , bet izgāzāt projektu. Vai nemanat, ka tas knapi dzīvs ? Galvenais jautājums- vai korupcija ir amorāla, un cik lielā mērā viņa pati iesaistīta budžeta naudas izsaimniekošanā ? Arī 100-gades kontekstā? Dziesmiņas pa radio tur vairs nelīdz - tas vairs būtu tikai dekoratīvs noformējums, kā visa tā latvietība ,kas vēl palikusi. Pēc tā, ko sadarījusi Saeima kopš 90-tajiem daudzus (arī mani) nekāda dziesma vairs nevar pacilāt. Man nevajag tos stulbos 100-gades pasākumus -pretīgi skatīties.
3.marts 2018, 1:33 Atbildēt
DDarvinam nebija taisnība
mēs ne no mērkaķa, mērkaķis no mums un šis process ir MŪŽĪGS, tas ir tik jauki redzams...sāk baroties ar banānu mizām, piedodiet, zagtu naudu un gatavs ir, paliek sekss/ vagīnas/pliki veči un bez darba sadabūta barība
3.marts 2018, 1:35 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Mērkaķis ir tāds pats cilvēks, tikai daudz gudrāks - viņš nerunā, lai nebūtu jāstrādā!
3.marts 2018, 1:55 Atbildēt
MMarta
"Darvinistiem, kuri tic, ka mēs esam cēlušies no pērtiķiem, nav atskaites ne Dieva, ne pērtiķa priekšā"- ko tu, Ingūna ar to gribēji pateikt? Vai tas ir labāk, ka reliģiskie fanatiķi dara savu briesmu darbus Dieva vārdā, allaha vārdā?

Šis salīdzinājums ir man, kā sievietei pazemojošs, rada nirdzīga izteikuma nozīmi.

Tu esi gudra sieviete, esmu lasījusi vairākus tavus rakstus, kas mani fascinē. Bet šī intervija izskatās kaut kāda veciška, nostaļģiska.

Mani uztrauc jo sevišķi tas, ka ticības mācības māca bērniem, liek atskaitīties Dieva priekšā. Var iedomāties, ka bērni izdara daudz bļēņas, nedarbus un melo un ja pasludinām, ka "Dievs visu redz, ka Dievs sodīs par nedarbiem" utt., kas var notikt ar bērnu - viņš garīgi pārdzīvo daudzus gadus, ka nu nāks par viņu Dieva sods, bērns ir psihiski traumēts. Lai tic Dievam vai velnam pieaugušie, bet lieciet mieru bērniem, kas izriet no atskaites Dieva priekšā. Ne jau mums vajadzīgs fanātisms par Dievu, kas piesavinājies visas cilvēcīskās izdarības, tajā skait sodīt otru cilvēku, tiesāt - šī ir "ticības mācība", bet gan skolās būtu jābūt priekšmetam - "tikumības likumusmācība", kas balstīta uz pašapziņu, uz godīgumu un uz likumuspašsodīšanu, pārdzīvošanu par nedarbiem, ka tu ar to pats sevi sodi.
Imgūna, paskaties Boņuku - kā viņš pārdzīvo, ka nozaga nazīti, kādas bailes no Dieva. Mums bērnībā tēvs pateica - bērni, nekad neļaujieties zagt, jo ar to iegūsi sirdsapziņas pārmetumus, no tā bagāts nepaliksi un tml. un tas man iegūlās sirdī uz mūžu. Nekāda Dieva. Tā bija patiesa tikumības mācība. Jau bērnībaā, ap 6-7 gadu vecumā pateicu, ka klanīšanās baznīcā man nav vajadzīga, es neko sliktu nedaru, kādēļ man kādu vēl jālūdz utt. Un mani neviens no vecākiem "mīlēt Dievu" nespieda, kaut bija stipri reliģiozi.

Ingūna, liec mierā Dievu. Reliģija, kristtietība, Dievs - tā ir izlikšmnās un samaitāta fantāzija par pasaules esību un būtību, par radības izcelsmi. izcelsmi.
5.marts 2018, 0:21 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Tā dāma laikam vēl no PSRS nav izkāpusi. Kapitālismam ir tikai viena morāle - nauda!
3.marts 2018, 1:44 Atbildēt
RRūta
Paldies par rakstu, 100 % piekrītu it visam Ingūnas teiktajam. Morāles vairs nav un nav godaprāta un sirdsapziņas. Nez kāpēc arvien biežāk domāju par to, ka nekas nav mainījies, kad kaimiņš nodeva kaimiņu , lai vestu uz Sibīriju un piesavinātos citu iedzīvi. Nodevība un mantrausība, skaudība, tukša muldēšana par patriotismu ir mūsu ikdiena. Simtgade ir izkārtne par milzu naudu bez dvēseles. Tikai daži momenti atgādina tīru latvietību piem. rokopera Lāčplēsis....
3.marts 2018, 7:56 Atbildēt
ppaldies
Jeruzalemē tā kunga kaps. Es piedirsīšu tā knga kapā un mūkiem likšu kopoties savā starpā es diršu uz dievgalda un mīžu dievmātei uz galvas. Sv serafims sūkā sv nikolajam. Eita pediņi dirst.jūsu dievs norausies pa purnu savā pareizticīgo baznīcā.āmen.
3.marts 2018, 9:26 Atbildēt
LLūdzu
Jā! Galvā tev nav smadzeņu. Tikai jūdasa un kangara sūdi. Gan jau tavs neapraktais līķis vēl piesmirdinās tuvo un tālāko apkārtni. Un cilvēki baidīsies no tā zemes gabala, kur tu būsi pakāries.
4.marts 2018, 11:00 Atbildēt
FFilozofs
Šī nu ir viena no retajām reizēm, kad deputātei pilnībā jāpiekrīt! Valstij bez morāles, bez ideāliem ir paredzams īss mūžs, jo tā ir lemta sabrukumam. Baidos, ka tas ir ļoti labi redzams.
3.marts 2018, 9:31 Atbildēt
IIeva
Vispār jau neļaušana izvēlēties sociālo dzimumu izpaužas arī tad, ja puikam neļauj nodarboties ar izšūšanu, bet meitai ar boksu, jo vīrieši neizšuj, bet sievietes nenodarbojas ar boksu!
3.marts 2018, 11:18 Atbildēt
((*****)
Vispār jau Jums taisnība, taču to spēj apjēgt cilvēks kam piemīt abstraktās domāšanas spējas, bet ja tādu nav, tad atliek reaģēt uz ārējiem kairinājumiem kā Pavlova sunim uz zvanu, pat tad ja reakcijā lieto tādus vārdus kā morāle, ētika, kristietība. Vienīgais, kam var piekrist ir aizrādījums par Arta Volfa izsmalcināto muzikālo gaumi
5.marts 2018, 15:09 Atbildēt
IIeva
Un, ja cilvēkus, kas prot darboties ar datoriem un pārvalda vairākas svešvalodas, bet negrib tērēt laiku vīnam, sanāk, ka Rībenas kundze ir....
3.marts 2018, 11:20 Atbildēt
DDef
Nē praidiem genderiem un citiem mēsliem!!
3.marts 2018, 17:41 Atbildēt
DDzintra
Piekrītu Rībenas k-dzei. Es teiktu, ka Latvija kā valsts kas aizstāv savu pilsoņu intereses jau!!! ir zudusi. Poltiķu runas ir meli un liekulība. Vara ir nauda un nauda ir vara...
3.marts 2018, 18:00 Atbildēt
iinteresanti, interesanti
"Piekrītu Rībenas k-dzei." (politiķei) "Poltiķu runas ir meli un liekulība."
4.marts 2018, 18:15 Atbildēt
ttiesa, tiesa
Latvijā, diemžēl, pornogrāfija skaitās "pikanta". Arī tas ir krievu okupācijas mantojums.
3.marts 2018, 19:27 Atbildēt
PPatrioc
Pēc definīcijas, viss sliktais nāk no Krievijas. Ja ziemā ir auksts, tad vainīgs ir vējš no Krievijas.
6.marts 2018, 10:21 Atbildēt
EEgle
Lieliska intervija, šoreiz piekrītu katram Ingunas vārdam!
3.marts 2018, 21:51 Atbildēt
HHozejas 4:6
“Un Mana tauta iznīkst aiz atziņas trūkuma, jo tā negrib neko mācīties..."
4.marts 2018, 1:54 Atbildēt