Komentāri / "Tet" palīdz klientiem elektrību lietot gudrāk
 

23 komentāri

VVladis
Pliku drātsstrāvu jau Lattelekom jau nepārdod.Tikai komplektā ar drātssakariem.
8.februāris, 14:12 Atbildēt
GG
Vai šim kungam vispār ir sajēga par ko viņš runā? Vai nav tieši tāpat kā Sadales tīkla dāmas, kuras mulst un stostās, ja uzdod konkrētus jautājumus?
11.februāris, 9:29 Atbildēt
ppljerduks
Mācās no sabiedriskām ēstuvēm- kartupeļi ,karbonāde, mērce,salāti atsevišķi- kad sarēķina kopā- mati ceļas stāvus,bet vēl iespējas nav izsmeltas-ir vēl sāls un garšvielas.....!
11.februāris, 14:29 Atbildēt
..
Kārtējaus ''salmu kūlējs'', Vācija redz no Krievijas pa lēto gāzi iepirks-mūms to nevajag. Šis te gvelž par kautkādiem papildus savienojumiem ar ziemeļvalstīm kad Krievijas energosistēma blakus, ar gatavām līnijām un sadales punktiem.
Nu ko neizdarīs un kādus iemeslus neatradīs lai nobendētu Latvijas ekonomikas paliekas.
16.februāris, 1:21 Atbildēt
AALISE
Tālāk no šīs iestādes ,rēķinus piesūta nepareizi reizēm ir paaugstināti, elektroniski atbilde -zvaniet operatoram 8711 un par katru zvanu no klienta noplēš 1.50 euro. lai izlabotu viņi savas kļūdas par pagajušo mēnesi , jau paspēja noplēst 3euro.
16.februāris, 8:36 Atbildēt
VVai nav apnicis
Klau, TETņiki! Ko dod tie jūsu piedāvājumi, ja galu beigās viss maksā tieši tikpat!? Piedāvājiet normālas cenas, ja jau tirgojat elektrību, nevis skalojiet prātus ar dažu centu starpību mēnesī!
16.februāris, 9:54 Atbildēt
!!
Kad atnāk uz e-pastu šo muļķības, sūti šo vēstuli uz "!'', tad kādu laiku šiem e-pasts neies! Tā šiem var ieriebt!
16.februāris, 15:40 Atbildēt
AAntiņš
Patērēju 75 kw mēnesī, maksāju 32. eiro mēnesī, jo man vajadzīgs 3-fāzu pieslēgums. Ko šitais pamuļķis man var pamācīt?
16.februāris, 15:38 Atbildēt
aaivarsz
Jāsaprot ir VIENS -galvenais ! -Elektrība kā tādas cena,tas ir SĪKUMS !!! DIVAS TREŠDAĻAS NO APMAKSĀJAMĀ RĒĶINA IR IDIOTU IZDOMĀTĀS POZĪCIJAS : 1.TIRDZNIECĪBAS PAKALPOJUMS
2.PIESLĒGUMS PA R AMPĒRIEM. 3. MAKSA PAR ELEKTROENERĢIJAS SADALĪŠANU4.ATJAUNOJAMIE OIK. 5.KOĢENERĀCIJAS OIK 6.JAUDAS OIK PAR AMPĒRIEM
Pedējā 6.pozīcija ir DUBULTAIS MAKSĀJUMS ,JO PAR AMPĒRU PIESLĒGUMU JAU VIENREIZ SAMAKSĀTS !!! Ir acīmredzama KRĀPŠANA !!! kāpēc to neredz Ekonomokas ministrija ????????
19.februāris, 18:04 Atbildēt
AAA
tāpēc, ka no šī visa uzcenojuma barojas budžets- nodokļi vien ir vismaz 1/5 no visa, kas pa tiešo tiek ministrijām tēriņiem. tad kāpēc lai tās darītu ko pret??
27.februāris, 19:39 Atbildēt
==)
neredz jo ir apmaksātas un uzpirktas - tieši par mūsu naudu blēži uzvārās un uzpērk amatpersonas, kuras nepilda savus tiešos darba pienākumus.
21.februāris, 19:56 Atbildēt
VVavulis
Dibinu vāvuļu biedrību, par biedru var kļūt ikviens, kas spējīgs pusdienu vāvuļot neko nepasakot, aicinu visus interesantus
23.februāris, 8:40 Atbildēt
--====
nu tak visi klienti muļķi - mēs iemācīsim jūms iebāzt kontaktdakšu rozetē. Un kā jūs mīlīši dzīvojāt līdz šim bez plāniem un liekēžiem, kas sastāda tādus ''ekonomiskus'' plānus vai vai dzīvojiet kā eiropā - pie svecītēm toties eiropa skan gordo!
23.februāris, 11:58 Atbildēt
..
Laikam šitam ekspertam bērnībā vējiņš galvu izpūta.
Un kur tie Latvenergo kabineti visiem kopā ar ekspertiem palika kuri vairāk kā 10 gadus skaloja smadzenes kā ir jāekonomē? Pēc 2009 gada tie pazuda un Latvenergo sāka sūkstīties ka elektroenerģijas patēriņs krītas un jāceļ cenas. Un ko tu te muļka ekspert virini muti par ekonomiju? Jo mazāk tērēšu jo ātrāk tādu stulbeni izmetīs no darba.
23.februāris, 23:25 Atbildēt
GG
Gudri lietot, tas nozīmē nelietot veļas mašīnu, mazgāt veļu ar rokām un berzt ar veļas dēli, ūdeni smelt no akas ar spaini, ledusskapi likvidēt, neko nesaldēt, ēst visu ko atrod brīvā dabā, malku zāģēt ar fuksīti, vakarā spuldzes vietā aizdegt svecītes, citādi ar mazo jaudas pieslēgumu var nodedzināt māju.Mūsdienu cilvēks lieto elektrību, nevis dzīvo akmens laikmetā, cienījamais ejiet vēlreiz skolā, Jūs esat slikti apguvis fiziku, ir bijis netalantīgs fizikas skolotājs, kurš nav spējis neko prātīgu iemācīt.
24.februāris, 11:03 Atbildēt
JJuris Pigits
Rimšēvics šeit nobāl. OIK afēŗai attaisnojuma nav. Visi saslēgtie OIK līgumi ir nelikumīgi, kas valstij izraisījušas ļoti smagas sekas. Ja paskatamies kaut vai ceļu būvi kādā ceļu posmā. Tiek izsludināts atklāts konkurs valsts līdzekļu apgūšanai. Tāpat par mežu izstrādi, tiek izsludināts atklāts konkurs. Un visur konkursa galvenie mērķi ir nešķiest lieki valsts naudu un darbus veikt kvalitatīvi. Un kāpēc pēkšņi OIK afērā netiek rīkoti konkursi, viss tiek izdalīts savējiem par lepnām elektrības iepirkšanas cenām, kur kopējās sumas sasniedz miljardus . Tā ir valdības līmenī organizēta ekonomiska diversija, kas radījusi smagas sekas.Bet ieceltajiem tiesību struktūru vīreļiem savas siltās vietiņas jāatstrādā, tādēļ visi tēlo nezinīšus un nevarīšus. Neviens nelikumīgo līgumu parakstītājs pie atbildības netiek saukts.
26.februāris, 15:01 Atbildēt
AAa
jautājums- kā tet var pārdot elektrību lētāk nekā pats ražotājs? droši, ka atbilde būs- pats ražotājs pārdod dārgāk klientam nekā spekulantam. OK. tad cik mēs pārmaksājam par elektrību?? 2x, 3x vai 10x?? man jau šķiet, ka 50x. . kad tas beigsies??
27.februāris, 19:36 Atbildēt
EEs
Nošaut visus, es teicu visus afēristus
1.marts, 9:10 Atbildēt
ssofija
mana meita strada arzemes,neviens 1 dzivokli nedzivo,maksa par elektribu uz e- pastu atnaca 7 euro,gruzi 6 euro ,kuru vina nelieto, aferisti ,nevar piepildit savas kabatas, zaglu banda,tapec neieredzu musu valdibu,algu vini sanem tukstosiem,.. vel viniem ir par mazu.
2.marts, 23:09 Atbildēt
īīpaši stulbs
Ko var gribēt no valdības, kur pat peredasts ir ministrs! :DDD
9.marts, 13:58 Atbildēt
VVilis
reti gadās lasīt tādus murgojumus
18.marts, 20:47 Atbildēt
!!!!!!!
paklau... pārgāju uz TET. Šomēnes pirmais rēķins. Lai kā arī nebūtu, pie TET par 355 kw samaksāju tikpat, cik pie Latvenergo par 291 kw. Pie tam Latvenergo pie pēdējā rēķina noplēsa vēl 10 eiro par to, ka aiztinos no viņiem. Mūžam atpakaļ neiešu, jo esmu arī apvainojusies par tiem 10 eiro.
19.marts, 11:05 Atbildēt
mmužiks
Palīdzība būtu tad, ja par elektrību būtu jāmaksā reālā cena, bez visādiem sadārdzinājumiem un virkni augoņu uzturēšanu, kuri ir sadibināti, lai gūtu peļņu un patērētājām nāktos 10-kārtīgi pārmaksāt. Kāpēc man jāmaksā un jāuztur cita bizness (OIK)?
19.marts, 14:30 Atbildēt