Komentāri / Tiesībsarga birojs plāno pārbaudīt visas psihoneiroloģiskās slimnīcas Latvijā
 

7 komentāri

RRaimonds
Neapšaubāmi, ka kontrole ir vajadzīga. Bet ne tāpēc, lai kāds uz tās rēķina sev taisītu karjeru.
Kà rādās ... tad Tiesībsargam Jansonam ar Ainaźiem nekas tur jēdzīgs nav sanācis (vienigi dokumenti tur varēja būt labāk sakārtoti) ... tagad viņš pa visu Latviju meklēs pierādijumus savai versijai ... ka Latvijā bērni psihoneiroloģiskàs slimnīcās tiek spīdzināti ...
7.februāris, 9:55 Atbildēt
PPaskat
tagad arī āža kāja izlīda - acīmredzami varturiem ir plāniņš sākt psihoneiroloģisko slimnīcu slēgšanu (lasi - "reformēšanu"), un to pacientu pārdalīšanu pa citām skolām, iestādēm..Tikko kā taču jau slēdza veselý virkni ar skolām, internātskolām, slimnīcām...Latvija VAR! Varbūt nosūtiet šos "tiesībsargus" strādāt par parastajiem darbiniekiem uz šīm slimnīcām?
7.februāris, 10:00 Atbildēt
AAnete
Tiesībsargam ieteicis pārbaudīt arī sociālo dienestu darbinieku darbu.
7.februāris, 10:07 Atbildēt
UUldis Bārītis
Tiesībsargs pa psihoneiroloģiskam slimnīcām urķējas tāpēc, lai nebūtu jāveic galvenais darbs. Tautai ir TIESĪBAS zināt par OIK blēdībām: kāpēc elektroenerģijas tarifi tik augsti, kas ir tie blēži un kas tiem deva atļaujas, nepārbaudot iekārtu esamību, vai būs tiesu darbi par šo lietu, vai iedzīvotājiem tiks atmaksāta noblēdīta nauda? Tie ir jautājumi uz kuriem iedzīvotāji grib skaidras atbildes.
7.februāris, 11:21 Atbildēt
llatviete
nav likumu ,kas liek parbaudit regulari ,vismaz 2x gada visas slimnicas it ipasi psihoneirologiskas.Ka ari aprupes namus.Nav likuma un neko nedara,bet dzer ministrijas kafiju.KO te teikt,te jakliedz ,visus pie liela zvana.Luuk,ka kaut kas notiek,tad sak it ka rikoties.Parbaudis un??Pec tam atkal viss vecas sliedes/Televizija bija raidijums pa 3kanalu,ka uzcelta sloka ar zali ,kuru nevar izmantot ,jobaigas ka neiztures skruves sniega segu.Ka,to skolu taisija prieks vasaras menesiem.Arprats.Pasiem nav slikti no sadas bezdarbibas.Un buvvalde pienema.
7.februāris, 11:42 Atbildēt
KKlients
Kāda zāļu kombinācija rada ņeusjadku - to lai arī noskaidro.
7.februāris, 13:21 Atbildēt
hhm
Tā dāma no tiesībsarga kantora, šķiet, nedrīkstētu būt pat tuvumā lietām, kurās tiek runāts par bērnu tiesībām. Viņas pašas bērns saka šādi: "Pēc šķiršanās no tēta tu pazudi no manas dzīves, nebija nekāda atvadīšanās, nekā," Anna, kurai toreiz bija piecpadsmit gadu, valdot emocijas, atgādina savai mātei Grāverei... Paraugsieviete, māmiņa mīlošā... te nu tagad viņa izgāž savu žulti! Gadīties var visādi, bet tad nu netēlo tik milzīgi pareizo un nelien par tiesas lēmēju citiem!
7.februāris, 16:33 Atbildēt