Elitāro slēpošanas kūrortu Kurševelā izgaismo Latvijā ražoti gaismekļi

 
©publicitātes

Elitārā Francijas slēpošanas kūrorta Kurševelas nakts trases jau šoziem izgaismos Latvijas uzņēmuma "VIZULO" ražotie lieljaudas LED gaismekļi - 140 Mustang un Owl gaismekļi ar kopējo jaudu 50kW izgaismos slēpošanas trases 2,5 kilometru garumā.

2016.gadā vienā no lielākajām apgaismojuma izstādēm pasaulē Light+Building Frankfurtē iepazināmies ar mūsu Francijas partneriem. Šobrīd Francija ir viena no lielākajiem mūsu ražotnes eksporta tirgiem, 2017.gadā sastādot 14% no kopējā eksporta apjoma,» stāsta SIA «VIZULO» Valdes priekšsēdētājs Jānis Zeltiņš.

“Pakāpeniski kāpinot sadarbības apjomus, pusotra gada laikā esam piegādājuši gaismekļus visā Francijā un Francijas pārvaldībā esošajā Reinjonas salā 1 miljona eiro vērtībā” piebilst J.Zeltiņš.

2017. gadā Britu nacionālais preses izdevums The Telegraph ierindojis Kurševelu pasaules krāšņāko slēpošanas kūrortu desmitnieka pirmajā vietā. Vairākos tūrisma ceļvežos tā atzīta par greznāko ziemas kūrortu Francijas Alpos.

Uzņēmums dibināts 2012.gadā, taču ražošanu uzsāka 2013.gada rudenī. Lielākā daļa speciālistu no «VIZULO» izpētes un attīstības inženieru komandas ir Rīgas Tehniskās Universitātes absolventi. 2017. gadā uzņēmums eksportēja ap 90% no visas saražotās produkcijas, kopumā uz 29 valstīm visā pasaulē - no Peru līdz pat Jaunzēlandei. Lielākie eksporta tirgi ir Francija, Holande, Igaunija, Islande, Izraēla, Jaunzēlande, Somija, Šveice un Vācija. Latvijas tirgū paliek vien ap 10% no kopējā «VIZULO» tirdzniecības apjoma.

2016. gadā «VIZULO» pārcēla ražošanu uz Iecavu un šobrīd nodarbina 70 darbiniekus.

 

Abonē