TOP 10 padomi, kā izvairīties no negodīgiem interneta veikaliem

© F64

Pēdējo gadu laikā lai ietaupītu laiku un izvairītos no garajām rindām tirdzniecības vietās, cilvēki arvien biežāk izvēlas Ziemassvētku dāvanas iegādāties interneta veikalos. Tā kā jebkuras preces vai pakalpojuma iegāde internetā saistās ar zināmu risku, Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (turpmāk - PTAC) aicina patērētājus būt uzmanīgiem un veltīt laiku interneta vietnes izpētei.

Ņemot vērā sūdzību skaita pieaugumu, PTAC ir izstrādājis padomus, kurus ievērojot patērētājam būtu vieglāk “neiekrist" uz negodīgām interneta vietnēm.

10 PADOMI, KĀ IZVAIRĪTIES NO NEGODĪGIEM INTERNETA VEIKALIEM

1. Interneta veikalā ir norādīts pārdevēja vai pakalpojumu sniedzēja nosaukums, reģistrācijas numurs, juridiskā adrese, faktiskā adrese, ja tā atšķiras no juridiskās, kontakttālrunis, e-pasta adrese ātrai saziņai.

Turpinājumu lasi nākamajā lapā

Latvijā

Civilās aizsardzības plāns, kurā bija noteikts termiņš līdz 2025. gadam apzināt, remontēt un aprīkot gan esošās patvertnes, gan pielāgotās būves, pieņemts jau pērnā gada sākumā. Tomēr iedzīvotāju zināšanas par tuvumā esošām pieejamām patvertnēm krīzes situācijā arvien ir pieticīgas. Sabiedrībā pagaidām trūkst arī zināšanu par rīcību ārkārtas situācijās.

Svarīgākais