Kauns valdībai: Paralimpiskajam čempionam šķēpmešanā nepiešķir ne centa
 
©F64

Latvijas paralimpiskās vienības sportists Dmitrijs Silovs sociālajā tīklā Facebook publicējis vēstījumu, kurā atklājis, kāds patiesībā ir Latvijas valdības atbalsts sportistiem.

Sportists raksta, ka 2017.gadā Londonas pasaules čempionātā viņš kļuva par Pasaules čempionu šķēpmešanā, tādejādi ne tikai piepildot savu sapni, bet arī popularizējot Latvijas vārdu pasaulē.

Taču no valsts šajā gadījumā Silovs nesaņēma neko.

„Latvijas valdība uzskata to par niecīgu sasniegumu un mana atalgojuma balva no Latvijas sastāda 0,00 euro, tā nolēma mūsu valsts valdība! Tāda ir Mūsu zeme LATVIJA, kas parūpējās par to, lai man nebūtu nekādu apstākļu arī turpmāk cīnīties starptautiskajās sacensībās par visaugstākām godalgām un nest Latvijas vārdu pasaulē,” raksta sportists.

Uz Silova ierakstu Facebook noreaģēja vairāk nekā 1000 cilvēku, ar to dalījās gandrīz 3000 cilvēku.

Komentāros sociālā tīkla lietotāji pauž dažādus viedokļus. Visvairāk tiek pausti dažādi atbalsta vārdi sportistam (pat ieteikumi vērsties tiesā), tik pat lielā mērā tiek kritizēta Latvijas valdības attieksme pret sportistiem, tiesa gan, daudzos komentāros uzsvērts, lai sportists nejauc zemi (valsti) Latviju ar Latvijas valdību.