"Lielā Kristapa" nedēļas nogalē sagatavoti īpaši pasākumi bērniem
 
©Ilze Zvēra/ F64 Photo Agency

Nacionālā kino balva Lielais Kristaps no 9. līdz 14.novembrim kinoteātros Splendid Palace un Kino Bize piedāvā noskatīties labāko jauno Latvijas kino. Nedēļas nogalē - 11. un 12.novembrī - mazajiem skatītājiem sarūpētas īpašas radošās darbnīcas un kino seansi. Abas dienas filmu seansi sāksies plkst. 11:30, taču bērni kopā ar vecākiem un vecvecākiem būs mīļi gaidīti jau no plkst. 10:00, lai vingrinātu iztēli dažādās aizraujošās aktivitātēs kopā ar homo ecos: un Brain Games.

Svētdien, 12.novembrī no plkst. 10:00 Brain Games radošā darbnīca (Splendid Palace vestibils)

Bērni aicināti piedzīvot priecīgu rītu Brain Games galda spēļu pasaulē. Ikviens varēs iemēģināt savas prasmes un veiklību pingvīnu slidināšanā pa skolu un zivju ķeršanā šī gada labākajā galda spēlē bērniem ICE COOL! Būs arī iespēja būvēt pilsētas (lielo Jengas torni), skaitīt kopā ar lācēniem, doties darba gaitās ar skudriņām un stāstīt pasaku stāstus.

Mārtiņš Zilgalvis/ F64 Photo Agency

Plkst. 11:30 "Vectēvs, kas bīstamāks par datoru" seanss.Filma ir stāsts par vectēvu un viņa mazdēlu Oskaru šogad saņēmis veselas sešas Lielā Kristapa nominācijas.

Pirms seansa ar skatītājiem tiksies filmas autori, tostarp leģendārais kino režisors Varis Brasla, kurš uzņēmis tādas iemīļotas filmas kā "Ūdensbumba resnajam runcim" (2004), "Ziemassvētku jampadracis" (1993) un "Emīla nedarbi" (1985). Skatītāji uzzinās noslēpumus par filmu uzņemšanas aizkulisēm un noskaidros, kā mūsdienu bērni skatās kino.