Komentāri / Obligātā militārā dienesta atjaunošanai nepieciešams sabiedrības atbalsts
 

4 komentāri

RRaimonds
Kā obligāto dienestu var realizēt dzīvē, ja Latvija ir Šengenas zonā? ... jaunieši no šī dienesta bēgs uz visām debess pusēm ... un viņu noķeršanai vēl būs vajadzīgi daudzi miljoni eiro ...
Un kā tas deputāts Šnore no Nacistu Apvienības iedomājas to cilvēku ķeršanu?. .. lidostās liks roku dzelžus? ... nu tā jau mums te vienreiz bija ... kad daźus gadus te mēģināja ieviest to obligāto dienestu ...un uz cik gadiem būs cietumsods, ja jaunietis atteiksies būt par lielgabalgaļu? .... Padomju laikā tie bija 3 gadi .. droši ka tagad arī tāpat būs ... un atkal viena lieta, ar ko 4.Maija Republika būs vienāda ar Latvijas PSR ... :)))
Kā ... un tad jau vēl saeimai ir javeic izmaiņas Latvijas Kriminālkodeksā ... :))
Darba būs pilnas rokas debīliķiem un nacistiem ... :D
12.oktobris 2017, 21:41 Atbildēt
BBiju armijā
Kāpēc OMD būtu jācīnās ar māmiņu izlaistajiem dēliņiem? Dēliņi, ar kuriem viņu ģimenēs nespēj tikt galā, tiks nodoti Valsts un armijas personāla aprūpē.
12.oktobris 2017, 22:38 Atbildēt
N
Sabiedrība nekad tādas muļķibas neatbalstīs, sabiedrībai vajag ēst, bērnus uzturēt, zāles pirkt utt. un jebkāda naudas tērēšana citiem mērķiem ir noziegums.
12.oktobris 2017, 22:49 Atbildēt
CCorbie
Kas grib lai karo, kam taadas veeleeshanaas nav lai neaiztiek... valstij ka izskatas pilsonis nav cilveks bet gan vnk galas gabals.
13.oktobris 2017, 3:51 Atbildēt