Tiešraide: Eiropas Planetārās zinātnes kongresa 3. diena
 
©Publicitātes foto

Nra.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume aicina šodien, 20. septembrī no plkst. 9.00 tiešraidē vērot Eiropas kosmosa zinātnes gada notikuma – Eiropas Planetārās zinātnes kongresa 2017 (EPSC 2017) – trešās dienas tiešraidi. Pasākums notiek angļu valodā.

EPSC ir lielākais Eiropas un viens no vērienīgākajiem pasaules planetārās zinātnes notikumiem. Tā laikā Rīgā pulcējas ap 800 zinātnieku un tehnoloģiju ekspertu. Kongresa programmā ir 1000 prezentācijas par kosmosa industrijas aktuālākajām misijām un tēmām.

Šī gada kongresa tēma ir "Līdzdalības paplašināšana", un kongresa programmā iekļautas sesijas un pasākumi, lai popularizētu jaunu kopienu iesaistīšanu un integrēšanu planetārajā zinātnē Eiropā un citur pasaulē.

Kongresa trešās dienas tiešraides programma:
09.00 Marsa un tā virsmas izpēte
11.00 Kas mums ir zināms pēc Rosetta misijas darbības posma beigām?
14.00 Koipera joslas objekti (KBOs) un Centaura zvaigznājs.

Interesentiem no visas pasaules ir iespēja līdz 22. septembrim sekot līdzi kongresa norisei LMT Straumes tiešraidēs. Daļa konferences sesiju un aktivitāšu ar Latvijas Mobilā Telefona atbalstu tiks pārraidītas tiešraidē internetā un lietotnē LMT Straume, kā arī LMT Viedtelevīzijā. Kongresa tiešraides ieraksti ir pieejami LMT Straumes video arhīvā.

Kongresa apmeklētāji un tiešraides skatītāji ir aicināti piedalīties Twitter diskusijās, lietojot tēmturus #EPSC2017 un #100KMkosmosā.