Komentāri / Mārcis Bendiks: Diemžēl mums ļoti patīk ķengāt savu valsti
 

75 komentāri

HHe
Bet vai tad mums vēl ir savas valsts ? Robežas vaļā, savas naudas vairs nav,pavēles ko darīt pienāk no Briseles un Berlīnes, zeme un ēkas tiek iz tirgotas ārzemniekiem !?! Vai tad tā ir brīvā un neatkarīga valsts ? Butaforijas !
6.septembris 2017, 5:12 Atbildēt
BBuls
..... okupants uz okupanta ,parazits uz parazita !
6.septembris 2017, 6:39 Atbildēt
JJans
Sava valsts ir tad, ja tās pilsoņu vairākums nosaka lietu kam kā būt. Mūsu vietā lemj Brisele un Vašingtona. Arvien mazāk Latvijas zemes un īpašumi pieder vietējiem. 27 gadi ir daudz postošāki par padomju laiku.
6.septembris 2017, 6:42 Atbildēt
j
pilnīgi precīzi.
6.septembris 2017, 9:28 Atbildēt
OOts.
Tas ir labi ka īpašumi pieder dažādiem ārzemniekiem,tas ir nevis vājums bet stiprums......tās ir investīcijas un darba tikums ko mums izmantot....tikai jāskatās lai nekapj viens grupējums. Tāpat par fabrikām.....man nav vajadzīga fabrika kas raźo preci kuru es nevaru vai nedrīkstu pàrdot citās valstīs ....lai nāk investors pērk 1 euro liek miljonus iekšā un to sieru vai ko citu pārdot kaut indijà vai japanà es piegādāšu izejvielas un darba spēku un viesiem labi.....ir jàmāk skatīties globāli.....un kàpec tas nenotiek ...nu elektrībai ,degvielai un darbaspēkam ir jābūt letākiem ,kā citur....
6.septembris 2017, 8:32 Atbildēt
hhelga
Kaadas izejvielas, kaadu darbaspeeku,kad pats esi tikai darbaspeeks? Kameer esi vesels vari eksisteet.
6.septembris 2017, 9:32 Atbildēt
OOts.
Lasu un brīnos. Lielàkà daļa dīvànā pirdèju nevar atšķirt valsti Latviju no Latvijas valdības....un ķengā abas.....Latvija valsts ir zeme ,kultūra,valoda un tu pats....bet valdība iet un aiziet.....ja neaziet tà ir diktatūra.....un šeit paši vainīgi.....nefig balsot par zagļiem ......un nodevējiem.....aivaru,andri ,ainaru...zaķi,āboltiņu, ...
6.septembris 2017, 8:23 Atbildēt
jjanis
visu rakstu nelasīju, pietika ar virsrakstu - vai tad tiešām tie, kam pieder latviešu valsts , to ķengā? Prātam neaptverami. un kur tad vaira ar savu - mēs esam vareni. Vai ta kargini, godmaņi, kalvīši , kājiņi, visādas koalīcijas, zelta eksportētāji un atkritumu importētāji ķengā valsti? Ja nu vienīgi ir norūpējušies, ka reņģēdāji akurāti nemaksā nodevas un mēģina vēlēšanu starplaikos pīkstēt?
6.septembris 2017, 6:11 Atbildēt
jjk
tad Mārcis nebūtu vairiešu vai niliešu neatkarīgs patiesības paudējs, bet viens no asociētiem reņģedājiem, kas grib izsisties cilvēkos? Neticu.
6.septembris 2017, 6:31 Atbildēt
JJansons
Neesmu dzirdējis, ka ķengātu valsti. Tos, kas pie varas un nosaka lietu kārtību valstī gan. Vara Latvijā pieder tiem kam nauda, teikšana varas struktūrās un labi sadzīvo ar noziedzīgo pasauli. Tā un tie nav visa Latvija.
6.septembris 2017, 6:37 Atbildēt
mmurgs
kas tā ir par putra,ar ko nra baro lasītājus? Galīgi kau ku-kū?
6.septembris 2017, 6:38 Atbildēt
JJyDins
ASV Soross un viņa organizācijas tagad tiks pieskaitītas pie teroristiem. Latvijā tad Vienotība, PAR, Providus, Delna arī jāizliedz kā teroristu perēkļi.
6.septembris 2017, 7:35 Atbildēt
SSOROSS = Terorists, Welcomists
On the WhiteHouse.gov site for citizen petitions, someone began a petition titled: “Declare George Soros a terrorist and seize all of his related organizations’ assets under RICO and NDAA law.”

The petition was started on August 20, and as of Tuesday morning, had met the necessary threshold of 100,000 signatures to be addressed by the White House. At the time of this writing, in fact, it had 136,486.
6.septembris 2017, 7:39 Atbildēt
TTraki
Saturs neatbilst virsrakstam.Skaidrà pràtà to mudzekli grúti sagremot,iespéjams pat nav vérts pūléties.
6.septembris 2017, 8:41 Atbildēt
ssaturs atbilst precīzi
Trijotne ar 'mēs' saprot paši sevi!
6.septembris 2017, 9:17 Atbildēt
ppiebilde
skarbi ,bet ļoti pareizi rakstīts,bet ja par valsts ķengāšanu ,tad piemēram ,ja autobuss iebrauc grāvī ,tad ķengājam nejau autobusu ,bet nejēgas vadītāju.
6.septembris 2017, 9:15 Atbildēt
??
Un ko ķengājat, ja kāds no pasažieriem pirms brauciena ar citu palīdzību noskrūvējis un savācis sev vienu autobusa riteni, cits pasažieris nepārtraukti spiedis grīdā gāzes pedāli, bet vēl pāris raustījuši stūri?
6.septembris 2017, 9:21 Atbildēt
bbet to jau skruveja, zaga, aizstiepa
gan pats šoferis, gan mehāniķis ar šofera ziņu, pat garāžas sargs piedalijās, bet tu pasažierus vaino
6.septembris 2017, 10:12 Atbildēt
HHei
Izskatās ka runā Lembergs.
6.septembris 2017, 9:18 Atbildēt
PPrimāri
Mums patīk apzagt mūsu valsti.
6.septembris 2017, 9:35 Atbildēt
jjanis
ja ekspreži braukā ar labiem luksus auto , tad šie apzog valsti? Vai tad viņiem tas nepienākas par brīvu? Katrs ņem, kas viņam pienākas, kāda te zagšana no savas valsts?
7.septembris 2017, 10:51 Atbildēt
PPrecizējums
Precizējums, mums nepatīk ķengāt savu mīļo valsti, bet gan tās kropļotājus, t.sk. politiķus un valsts izzadzējus, kuru darbības rezultātā tiek apdraudēta valsts pastāvēšana.
6.septembris 2017, 10:13 Atbildēt
TTā dīvaini tas viss
Ja liela mēroga valsts apzadzēju saukšana to īstajos vārdos par liela mēroga valsts apzadzējiem skaitās valsts ķengāšana, tad izpratne par valsts jēdzienu ir stipri vien atšķirīga. Tautu izbrīna tas, ka nekādos apstākļos šie liela mēroga valsts izzadzēji netiek saukti likumā noteiktā kārtībā pie atbildības, bet pretēji - viņi visādi no tiesībsargiem (!!) tiek aiztāvēti, pat ar pilnīgi absurdiem apgalvojumiem.
6.septembris 2017, 10:20 Atbildēt
LLote
7.septembris 2017, 16:44 Atbildēt
EESMAIJA
Jūs runājat par liela mēroga valsts izzagšanu...Es arī par tām domāju... Manuprāt viena no lielākajām bija Baltijas bankas krahs, kas teju vai katru trešo aptīrīja , bet ceru, ka Jūs esat lasījis, ko lēma Anglijas tiesa? šo izzagšanu palīdzēja noorganizēt pats kungs Repše, apmācot Laventu visos smalkumos. Nākamā lielākā valsts izzagšana bija saistīta ar Pareks banku - Karginu un Krasovicki... Varbūt kādreiz vēsture atbildēs, kādēļ visai Latvijas tautai bija jāglābj šie divi bandīti. Tādas lietas, kā Citadele un Liepājas metalurgs ir sīkas vienības, izlaupīšana bija mērāma tikai simtos miljonos ne gluži miljardos, ārvalstu banku glābšana krīzes gados, ko piekopa kungs Repše, gan izmaksāja vairāk.... Man joprojām nav skaidrs, kādēļ tas viss tiek atdots aizmirstībai....turpretī tukšām pļāpām ierāda tik lielu uzmanību
9.septembris 2017, 21:30 Atbildēt
vvēl
Ķengā vai neķengā, bet vai var pastāvēt valsts ar abolūti destruktīvu valsts pārvaldi? Cik ilgi? Starp citu, Mārci, kā beidzās tavs "veiksmes" stāsts ar Depozītu banku? Jebkurai struktūrai - valsts vai biznesa, ja tātiek neprasmīgi vai stulbi pārvaldīta, agri vai vēlu pienāk beigas... Protams, tauta un zeme paliek.
6.septembris 2017, 10:23 Atbildēt
ggf
Mārci Bendiks : precizē -
kas Tavuprāt, ir valsts,
un kas ir ''mēs''..?

Pēc tam varam pievērsties Tavai atziņai pēc būtības.
6.septembris 2017, 10:41 Atbildēt
ppendelis
tā gudri parunāt steidz dažādi profi, bet nepasaka vienu patiesību- valsts vadošās amatpersonas un ierēdniecība ir kurli pret tautas patiesajām vajadzībām!!! izliekas vai nu nedzirdot, vai nesaprotot, vai tēlo paskaku teicējus. un ko tad tie valdošie grib dzirdēt kā atbildi?- uzslavas???
6.septembris 2017, 10:42 Atbildēt
vvalsts nozagšana
nav definets jēdziens, bet tiek pasniegts ka tas varetu but par naudu pērc varu lai nopelnitu vel naudas. un tā tas tiek intensivi kultivets. kamer man liekas ka bīstamāk un tuvāk šim jēdzienam ir savas varas valsts pārveldē izmantošana mantiskās intresēs, ko vispār cenšas nekādi neizcelt, bet kas ir acīmredzami. pliks kā baznicas žurka atnāk uz valsts pārvaldi vai ieiet politikā, un pēkšņi kļust stāvus bagāts ko nevar pat ar lielajām algām attaisnot. lūk kur ir īstā valsts nozagšana
6.septembris 2017, 10:59 Atbildēt
VVecais bende
Vecais komunists labāk būtu klusējis!
6.septembris 2017, 12:09 Atbildēt
AAdel
Tas taapec ka sai valstij patiik kengaat muus.apzagt un nirgaaties.kapec man butu jaamil si valsts ja taa nemiil mani..cilveeki neuzticas sai valstij korpcijas visatlautiba. No valdiibas..tad kaapec lai nekangatu.vai buutu jaklusee..pietiek.
6.septembris 2017, 18:38 Atbildēt
KKlucis
“Tad, kad neto alga Latvijā būs 1000 eiro, tad emigrācija apstāsies.” Intervija ar ekonomistu Gati Eglīti (la.lv)
Ja oligarhi, kampēji un mārči nebūtu tādi skopuļi, kas pat ar valsti tiesājas par solidaritātes nodokli, tad tak' par 4.maija repubļiku nevienu sliktu vārdu 10 gados nedzirdētu. Mārci, neesi skauģis!
6.septembris 2017, 19:00 Atbildēt
AAntiņš
Pret minimālās palielināšanu ir mazo pašvaldību vadoņi. Šiem nebūšot naudas par ko samaksāt sev un padotajiem algas. Te nav vainīgi uzņēmēji un īpaši oligarhi. Pēdējiem vajag, lai pieliek visiem ar valsts likumu, lai konkurentam arī būtu jāmaksā darbiniekam vairāk. Piemērs. Ja lielveikalu ķēdē darbiniekam jāmaksā 1500 uz rokas, tad pieaug pārtikas cenas par kādiem pieciem centiem, ko pircējs maz izjūt.
6.septembris 2017, 19:17 Atbildēt
AAntiņš
Nevis ķengāt, bet pateikt patiesību. Vai tas patīk, vai nepatīk valdoņiem un viņu svītas ļaudīm. Ne jau visiem patīk, ka valsts ir nolaista no industriāli attīstītas LPSR līdz agrārai, industriāli atpalikušai LV, kas pat pārtiku, apģērbu nevar sev saražot.
6.septembris 2017, 19:07 Atbildēt
KKurbulators
mašīnei bendikss "noraujas",neko darīt,šis ar katru rakstu PROGRESĒ,neiedomājami,jābūt otrādi,takš uz SAULES MŪŽU EJAM-S.
6.septembris 2017, 19:31 Atbildēt