Komentāri / Arnolds Babris: Arī SAB direktora privāta informācija ir aizsargājama
 

14 komentāri

aaka saka
Man gan radies iespaids, ka Maizītis ir tikai ''kāzu ģenerālis''. Īstie SAB priekšnieki sēž kaut kur citur.
21.jūnijs 2017, 9:56 Atbildēt
bbrūtgāns
Gan jau īstie priekšnieki arī noorganizēja to datora zādzību. Lai vēl vairāk "kāzu ģenerāli" noliktu pie vietas
22.jūnijs 2017, 13:19 Atbildēt
SSERGEJS
Ļoti uzkritoši tas notika, kad Iekšlietu ministrijas valsts sekretārei I.Pētersonei-Godmanei netika pagarināta atļauja piekļūšanai slepanai informācijai
27.jūnijs 2017, 9:57 Atbildēt
NNja
Maizītis ir kosmoss salīdzinot ar tādiem mudofilām kā kamaldiņš un šis pats babris. Bet tēma skaidra, lembergs gatavo augsni Maizīša nepārapstiprināšanai tāpēc te sērijveida klaunu intervijas ar klauniem.
21.jūnijs 2017, 10:05 Atbildēt
aabsurds
To. ka SAB direktoram nav valsts dzīvokļa, kas būtu aprīkots ar vismodernākajām aizsargierīcēm un nav apsargu, ir neiedomājama Saeimas un valdības bezatbildība un vieglprātība. To, ka mūsu ierēdņiem un politiķiem par sadarītajiem darbiem neviens atskaiti neprasa, jau sen zināma lieta. Bet šeit ir runa par valsts drošību, ko pārstāv arī SAB direktors. Toties pensionārei Freibergai visur līdzi seko valsts apmaksāts miesassargs. Tā nu gan ir jāsargā, tikai no kā? Varbūt no tautas?
22.jūnijs 2017, 8:41 Atbildēt
MMI
Šokējoši.
Šitais nu gan ir viens esksperts! Labi, ka bijušais.
No intervijas: ..... Drošības iestādes vadītājs vispirms raugās, kā būtu no valsts drošības viedokļa, bet par likumību - pēc tam. Daudzās demokrātiskās un ļoti miermīlīgās valstīs drošības iestāžu vadītājiem jābūt gataviem organizēt pat šaušanas vai spridzināšanas vai likvidēt personas bez tiesas. Tas viss jādara ar vienu mērķi - lai glābtu valsts drošību...
Kā čekas laikos. Likvidēt personas bez tiesas. Par likumību - pēc tam. Žurnālisti arī malači. Par šo jautājumu nav. Kopumā izskatās, ka personai zināšanas nāk no daiļliteratūras un mākslas filmām.
Bet ja nopietni, tad šajā kontekstā attaust atmiņā lasītais par Liscova slepkavību un apstākļiem ap to.
Bet, fakts gan ir viens. Noziedzīgā vide ir pārkāpusi robežas. Uzbrukt Kažociņa kungam, veikt zādzību Maizīša kunga dzīvoklī. Līdz ar to rodas retorisks jautājums. Cik droši var justies izmeklētāji, prokurori, tiesneši un citas atbildīgās amatpersonas? Visiem taču dzīvokļus neekranizēsi un miesassargus nepieliksi.
22.jūnijs 2017, 22:25 Atbildēt
HHa
Tu, Babri, esi mēsls. Nu, labi, sūds. Uz kociņa. Nē, uz stiebriņa, nē, uz salmiņa, ai, nē, uz maizīša. Mīzals sanāk.
24.jūnijs 2017, 1:24 Atbildēt
NNita
A tu bezvārda šakalīt izbāz savu kraupaino mūlīti no kuucpakalj atklājies "dižgariņ -varonīt" :D :D un pasaki to tam Babrim acīs!
Tik mazs ieteikums- pamperi uzvelc....
29.jūnijs 2017, 18:25 Atbildēt
aaļoša
bet nu kaut kas tur ir .......man kā diletantam ...domāju ka par daudz publiski ir šie dienesti ..........
24.jūnijs 2017, 12:45 Atbildēt
hhā hā
paši nespējat??????????
24.jūnijs 2017, 19:39 Atbildēt
....
Nesapratu, kas ir šis Babris - cik atceros kaut kāds vidusmēra šprotu ražotājs, kurš attīstījis savu biznesu Krievijas virzienā pretēji biznesa loģikai diferencēt riskus. brauc ar dārgām automašīnām un uzņēmumā maksā minimālo algu.
25.jūnijs 2017, 14:23 Atbildēt
JJuhans
Tas pats jau ir arī ar t.s. "orligarchu" sa rūnām, jo noplūdusi ir pamatīgi slepēna informācija.
15.jūlijs 2017, 11:54 Atbildēt
JJanka
Vai šajā kantorī kāds komentus no spama filtrē? Izskatās, ka ne, un mireille_clodi@hotmail.com murgs karājas joprojām...
17.jūlijs 2017, 18:10 Atbildēt
ssenta
samējos: runā par SAB 1.personas drošību un nosauc pilnu adresi:)), bet kopumā babris ir gudrs vecis..., bet tauta jau starp rindām lasīt nav iemācījusies - tiem, kuri nesaprata, saprast arī nevajag
17.jūlijs 2017, 19:48 Atbildēt