Radīta Lielās talkas deja

Lielās talkas atbalstītājs "Rimi" talcinieku iedvesmošanai radījis kaut ko citādāku nekā ierasts, izveidojis talkas deju

Tā kā talkojot mēs aktīvi kustamies, nodarbinot vairākas muskuļu grupas, tad izkustēšanās lustīgā dejas solī ne tikai uzlabos garastāvokli un liks pasmaidīt, bet arī palīdzēs atbrīvoties no darbā gūtā sasprindzinājuma,» par dejas ideju stāsta Zane Eniņa.

Talkas deju pirmie nodejojuši un humorīgu video radījuši Brāļi Rimanti. Dejas soļi radīti kopā ar Kultūras Akadēmijas horeogrāfijas kursa studentiem, kuri rūpīgi strādāja, lai to nodejot varētu ikviens lielais un mazais talkas dalībnieks. Tā kā Lielā Talka ir nozīmīgākais gada tautas klases pasākums, dejas horeogrāfijā iekļauti arī tautas deju elementi.

«Darbs, kas padarīts ar prieku ir divreiz lielāks, nekā tas, ko cilvēki paveikuši ar nīgrumu un sakostiem zobiem. Tādēļ aicinu ikvienu talkas dalībnieku iemācīties deju un pārsūtīt to arī saviem draugiem, tādējādi aicinot viņus ne tikai dejot, bet arī piedalīties Lielajā Talkā, dejojot pirms un pēc talkas,» mudina Vita Jaunzeme, Lielās Talkas organizatore.

Lielās Talkas deju un mācību video iespējams apskatīt un pārsūtīt citiem ne vien www.rimi.lv un portāla draugiem.lv Lielās talkas lapā, bet arī http://www.talkas.lv/?page=616 .

Latvijā

Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) aicina ikvienu dalīties ar saviem unikālajiem pieredzes stāstiem par Latvijas mežiem, sēņošanu un ogošanu, iesaistoties projektā "Savvaļas stāsti." Šī iniciatīva veltīta Latvijas dabas, kultūras un identitātes mantojuma dokumentēšanai un saglabāšanai, informē RSU.

Svarīgākais