Vakar ugunsgrēkos cietuši pieci cilvēki

© Vladislavs Proškins, F64 Photo Agency

Aizvadītajā diennaktī Latvijā dzēsti 15 ugunsgrēki, kuros cietuši pieci cilvēki, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) apkopotā operatīvā informācija.

Seši ugunsgrēki dzēsti novados, septiņi - Rīgā, bet vēl divi - citās pilsētās.

LETA jau ziņoja, ka viens no ugunsgrēkiem ar cietušajiem vakar izcēlās Rīgā, Zolitūdes ielā, kur, 35 kvadrātmetru platībā dega šķūnis. Šajā ugunsgrēkā cieta divi cilvēki - 23 gadu vecs vīrietis un 21 gadu veca sieviete.

Vakar VUGD darbinieki arī veikuši 13 glābšanas darbus - trīs novados, piecus Rīgā, bet vēl piecus - citās pilsētās.

Kopš gada sākuma Latvijā reģistrēti 425 ugunsgrēki, kuros cietuši 38, bet gājuši bojā septiņi cilvēki, tostarp divi nepilngadīgie.

Latvijā

“Šī sistēma mūs notur nabadzībā,” par ministrijās sēdošo birokrātu izveidoto sistēmu un Latvijas valdības nebeidzamo vēlmi aizņemties naudu, kas būs jāatdod mūsu bērniem un mazbērniem, TV24 diskusijā “Naudas cena” sacīja uzņēmējs, investors Ģirts Rungainis.

Svarīgākais