Glābēji no Daugavas izcēluši noslīkušu vīrieti

© F64

Vakardien ugunsdzēsēji glābēji Rīgā no Daugavas upes izcēla noslīkušu vīrieti un nodeva Valsts policijas darbiniekiem, vēsta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 39 izsaukumus - 16 uz ugunsgrēku dzēšanu un 21 uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, divas vieglās automašīnas, ēkas grīda, dārza māja, saimniecības ēka, dzīvojamā māja, sodrēji četru ēku dūmvados un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens. Platības ziņā lielākais ugunsgrēks bija izcēlies Dārza ielā Dobelē, kur 80m2 platībā dega saimniecības ēka, kurā atradās malka. Ugunsdzēsējiem glābējiem izdevās no liesmām nosargāt blakus esošo dzīvojamo māju. Izsaukums uz notikuma vietu tika saņemts plkst. 17.45 un plkst. 22.48 ugunsgrēks tika likvidēts.

Latvijā

TV24 raidījuma "Preses klubs" vadītājs Aivis Ceriņš, par kuru salīdzinoši nesen presē varējām lasīt, sakarā ar šķiršanos no savas sievas Leldes Ceriņas, iespējams, nolēmis sevi izaicināt jauniem dzīves rūdījumiem. Viņš tikko atgriezies no izdzīvošanas nometnes “50h XL izaicinājums”, ko organizē Izdzīvošanas skola, rakstīts Aivja sociālo tīklu kontos.

Svarīgākais