Dzintars: Koalīcijas partijām jāvienojas par sadarbību arī pēc Rīgas domes vēlēšanām

© Kaspars Krafts/ F64 photo Agency

Koalīcijas partijām jāvienojas par sadarbību pēc Rīgas domes vēlēšanām, telekanāla LNT raidījumā "900 sekundes" teica apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars

Viņš norādīja, ka pēc Zaļo un zemnieku savienības atteikšanās veidot kopīgu sarakstu Rīgas domes vēlēšanām, šai iniciatīvai zūd jēga.

Līdz ar to esošajai koalīcijai vajadzētu vienoties par sadarbību pēc vēlēšanām, vienotas koalīcijas veidošanu un vienoties par principiem mēra vēlēšanās.

Kā ziņots, "Vienotība" valde lēmusi vērsties pie valdības koalīcijas partneriem - ZZS un "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) - ar aicinājumu sadarboties un veidot kopīgu sarakstu 2017.gadā gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās Rīgā.

Latvijā

Salauztas mēbeles vai tehnika, sabojātas durvis vai logi un neizmazgājami nosmērēta gultasveļa – šādas nepatīkamas sekas pēc sevis īres mājokļos mēdz atstāt gan īstermiņa, gan ilgtermiņa īrnieki, liecina apdrošināšanas tehnoloģiju uzņēmuma Balcia pieredze. Kā īpašniekiem pasargāt sevi no pamatīgiem zaudējumiem ļaunprātīgas īrnieku rīcības dēļ un kas jāņem vērā, lai apdrošināšana šādos gadījumos segtu visas izmaksas?

Svarīgākais