Skola prasa brīnumu lietas 4. klases skolniekam

Attēlam ilustratīva nozīme © Didzis Grodzs, F64 Photo Agency

Kāda vecmāmiņa sašutusi par skolas prasībām - skola prasa mājturības lietas, kuras nav tik vienkārši nākamajai dienai iegādāt.

Sociālajā tīklā Facebook kāda kundze raksta:

"Mazdēls (4.klase) lasa man priekšā e-klases uzdevumus pirmdienai. Ir svētdienas vakars. Vajagot mājturībā vilnu, šķidrās ziepes, ūdensnecaurlaidīgu priekšautu un ko tur vēl - filcēšanai! Nezinu, kur man to aitu ņemt un cirpt un kādas šķidrās ziepes būtu steigšus jāgādā?

Jūtu dziļu cieņu pret filcēšanu kā nākotnes profesiju, bet nesaprotu, kādēļ tā vilna netiek izsniegta skolā. Arī ziepes taču varētu būt mājturības kabinetā! Man nudien neliekas loģiski, ka bērniem vairs nedrīkst pirkt darba burtnīcas, kas tiek lietotas visu gadu, bet mājturībai jāgādā visādi brīnumi. Ko darīt?" jautā vecmāmiņa.

Latvijā

Taksometru pakalpojumu pieejamība dažādām sabiedrības grupām un invaliditātes veidiem var būt atšķirīga, tomēr transportlīdzekļu pielāgošanā jāveic ievērojami uzlabojumi, jāizglīto vadītāji un jāveicina empātija, reizē neaizmirstot par drošas braukšanas kultūru, lai taksometru pakalpojumus pilnvērtīgi varētu izmantot arī pasažieri ar invaliditāti un vecāki ar maziem bērniem, uzskata Tiesībsarga birojs.

Svarīgākais