Cilvēki sašutuši par notikumiem Liepājas lidostā

Attēlam ir ilustratīva nozīme © F64

Šodien sociālo tīklu portāla Twitter lietotāji pauda satraukumu par to, kāpēc Liepājas lidostas apkārtnē manītas vairākas neatliekamās medicīniskās palīdzības, policijas un ugunsdzēsēju automašīnas.

Sociālā tīkla portāla lietotājs Egīls Paņēvics pauž savu sašutumu par Liepājas lidostā notiekošo. Viņš raksta: "Kas notiek Liepājas lidostā? Sešas ugunsdzēsēju automašīnas, desmit policijas auto un ātrā palīdzība, un ceļš bloķēts!"

Vēlāk gan izrādījies, ka satraukumam nav pamata. Valsts policija ziņo, ka nekas ārkārtējs nav noticis. Tās ir bijušas tikai dienestu mācības.

Latvijā

Šīs nedēļas nogalē, 13. septembrī, Māras dārzā pie Māras dīķa norisināsies jau ceturtais Mūziķu labdarības skrējiens, kura mērķis ir pievērst uzmanību pašmāju mūziķu mentālās un fiziskās veselības jautājumiem, kā arī piesaistīt līdzekļus mūziķu atbalstam.

Svarīgākais