Daugavpilī aiztur rūdītu zagļu grupu

© Andrius Ufartas, F64 Photo Agency

Saistībā ar zādzībām no automašīnām, automašīnas un velosipēda zādzību policija Daugavpilī aizturējusi noziedzīgas grupas dalībniekus - 1992. un 1989.gadā dzimušus vīriešus, kā arī noskaidrojusi 1987.gadā dzimuša vīrieša saistību ar minētajiem noziedzīgiem nodarījumiem.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ksenija Belova, pirms dažām dienām policijā vērsās kāds iedzīvotājs, kurš ziņoja, ka Daugavpilī no mājas pagalma nozagta viņam piederošā automašīna "Volvo".

Par automašīnas zādzības faktu policijā tika sākts kriminālprocess.

Tajā pašā dienā kāds Daugavpils novada Naujenes pagasta iedzīvotājs konstatēja, ka viņam piederošajai automašīnai "Audi" ir izsists stikls un no tās nozagtas mantas.

Laika gaitā tika konstatētas arī citas līdzīgas epizodes.

Pagājušajā nedēļā Daugavpils iecirkņa Kriminālpolicijas darbinieki, veicot operatīvās un izmeklēšanas darbības, saistībā ar minētajām zādzībām aizturēja iepriekš minētos vīriešus. Vienam no aizturētajiem piemērots drošības līdzeklis - apcietinājums.

Latvijā

Saruna ar jaunievēlēto arhibīskapu Rinaldu Grantu: par ceļu uz Baznīcu un par to, vai Grants turpinās arhibīskapa Jāņa Vanaga tradīciju – no Baznīcas pozīcijām komentēt politiskās norises; par Dieva visvarenību un kara neapturēšanu; par homoseksuālajām laulībām un zemajiem dzimstības rādītājiem; par mākslīgo intelektu un dvēseliskajām šaubām.

Svarīgākais