Zilupē notikusi šausminoša traģēdija

© Scanpix

Aizvadītajās brīvdienās, laika posmā no šī gada 28.maija plkst. 6.30 līdz 30.maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests(VUGD) saņēma 117 izsaukumus –68 uz ugunsgrēku dzēšanu un 39uz glābšanas darbiem, bet desmit no izsaukumiem bija maldinājumi. Svētdien ugunsgrēkā gāja bojā cilvēks.

Svētdien plkst. 4.10 VUGD saņēma izsaukumu uz Brīvības ielu Zilupē, kur ugunsgrēks bija izcēlies divstāvu neapsaimniekotā ēkā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ēkas pirmajā stāvā deg atkritumi un griestu pārsegums 10m2 platībā. Ugunsgrēkā gāja bojā apmēram 52 gadus vecs vīrietis. Plkst. 6.51 ugunsgrēks tika likvidēts.

Latvijā

Krimināllietu, kurā par izspiešanu grupā un neslavas celšanu apsūdzēts bijušais Saeimas deputāts Aldis Gobzems, kurš tagad mainījis vārdu uz Arigo Toro, Rīgas pilsētas tiesa plāno sākt skatīt 22. septembrī plkst. 10, liecina tiesu kalendārs.

Svarīgākais