Komentāri / Valdis Turins: Domājiet, vai gribat karu. Domājiet!
 

134 komentāri

nnato ģenerālis
kādu nedeļu atpakaļ atklāti pateica ka neto mērķis ir kodolkarš ar krieviju tuvākā gada laikā. un kur tās bumbas netīs? pareizi uz mums, līdz īstajiem vaininiekiem asv jau reti kura nonāks, bet mēs dabusim pēc pilnas programmas
27.maijs 2016, 8:46 Atbildēt
VV.K.Markuss
Ja kara tulku skola bij kara skola, tad beidzot kara skolu kļuva par virsnieku.Tad divos gadijumos vajadzēja kļūt par čekas filiāles /sevišķās dalas aģentu/.Kara skolā bij nacionālo kadru kvotas.Ja skolā ieradās teiksim trīs Latvieši tad vienu noteikti /osobka/savervēja,varēja arī visus trīs.Šajā gadijumā varbūt varēja tikt /osobistam/garām.Ja virsnieks saņēma kapteiņa pakāpi,tad saņemt nākošo majora pakāpi varēja tikai ar/osobista/ rekomendāciju un to deva tikai ja tika savervēts kā čekas filiāles /osobkas/aģents.Šādā veidā tika kontrolēti padomju bruņotie spēki un virsnieku karjera bija atkarīga no osobista labvēlības.Iespējams ka Jānis Ķušķis izcils karotājs karu beidza Afgāņos kapteiņa pakāpē tikai tāpēc ka viņu nevarēja savervēt.Ir vel viena profesionāļa pazīme,acu skatiens kā skeners,un cenšanās cieši acīs neskatīties lai cits nenofiksētu pievērsto skatienu un to neatcerētos.Tas bij pirmais bauslis čekas 7.daļas izsekošanas virsniekam.Bijušajam iekšlietu ministram Ērikam Jēkabsonam A.Šlesera draugam ir šāds skatiens,parbaudiet paši.Lai ārzemēs nebūtu nekādas aizdomas ,ar troksni izmeta čekas āģentu Valdi Turinu no Padomju savienības.Ar Helsinki-86 Rīgas nodaļas biedres Antas Bergmanes noorganizēto, manu tikšanos ar Egilu Levitu 1989 gada novembra beigās tika panākta Valda Turina izolācija ārzemēs un briesmas, ka Vides Klubam piesūtīs ko tādu kas tiktu izmantots kā pierādījums spiegošanai.Tad atmodas bāzi Vides Klubu izlikvidētu.Varētu šeit pieminēt Juri Taškovu čekas āģentu Jēkabpils Vides Kluba pārstāvi,aģentu /Dzintars/.Rīgā viņa dokumenti bij iztīrīti, bet Jēkabpilī saglabājušies.Viņam padomju laikā bij uzlīmju pagrīdes rupāls.Kad Milicija gāja pa viņa pēdām čeka aizsūtija viņu uz Krimu,vēlāk vel tālāk,tā paglābjot,lai saka vēl ka čeka nerūpējās par saviem ļoti vērtīgīem aģentiem.Skaidrs ka tulkot ārzemēs militāros noslēpumus varēja tikai sevišķi uzticams čekas daudzkārt pārbaudīts, savējais un dabīgi ka aģents.Vai savienībai sabrūkot Freimaņa kungs pārteauca sadarbību?Kanādas Premjeram Trudo savā laikā tika piesūtīts čekas aģents /emigrants/kurš kļuva par viņa personīgo saeretāru,čekai ilgus gadus viss bīj zināms.Svarīgi ir saprast sistēmu,tapa garš raksts.
21.augusts 2018, 18:29 Atbildēt
MMarkusam
Valdemār Markus, ko Tu te izliecies par labo? Helsinki 86 dibinātājs Grantiņš ziņā, kā Tu, kļuvis par tehnikuma direktoru pretlikumīgi atbrīviji no darba Ūnijas ielas kopmītnē latvieti Zinaīdu A. Viņu tiesa atjaunoja, bet Tu vienalga paturēji savējo Ozoliņu. Domā, ka to un citas Tavas nelietības cilvēki aizmirsuši? Ja vēlies, varam uzrakstīt par Tavu patieso dabu rakstu.
2.septembris 2018, 18:05 Atbildēt
vvaldis
muļķības, visa pasaule nosvils kā sērkociņš, kāds tikai drusku ilgāk veģetēs, sēžot kodolpatvertnē, paliks tik žurkas
27.maijs 2016, 8:49 Atbildēt
GG
Nedomāju gan, ka kāds cits kā lielā kaimiņvalsts gribētu savākt kaut ko no iepriekšējās impērijas,skaidrs piemērs ir Ukraina, tāpēc jau NATO tiek lūgta aizstāvēt robežas valstis ar Krieviju.
27.maijs 2016, 9:00 Atbildēt
??
Zombijs vai trollis?
29.maijs 2016, 1:19 Atbildēt
AAnce
Sens VDK darbonis.
7.maijs 2018, 11:16 Atbildēt
nnon
"varenie" vien nav pie vainas, karu provocē pati cilvēce, cilvēka būtība, adrenalīna nepieciešamība. Par to liecina nepārtrauktie kari visā vesturē, cik vien mēs to atceramies. Nekas nav tik pastāvīgs un nemainīgs kā regulari kari, revolūcijas, nemieri, slaktiņi. Pat izklaižu saturs ir sporta konkurence, nogalināšana medībās, arī iztēle( māksla) ir piesatināta ar vardarbību
27.maijs 2016, 9:04 Atbildēt
ppulkvedis
atombumba ir stabils līdzeklis kara novēršanai .pat žirinovska tipa bulduris saprot ,kašinī karā uzvarēt nav iespējams .arī hruščovs kubas krīzes laikā atjēdzās ,ka karš ar ameriku ir beigas krievijai bet amerika krievijai nekad nav uzbrukusi un netaisās to darīt.
27.maijs 2016, 9:14 Atbildēt
IIM
Nu ja, stabils līdzeklis kara novēršanai.
Bet nupat jau laikam nāk klāt kas jauns, atombumba kā stabils protestu, dumpošanās un nemieru novēršanas līdzeklis. Tā teikt, bailēs trīcošai tautai ne tikai karš, bet arī protesti, dumpošanās un nemieri ir prātā nenāks. Tikai nu vai visi to saprot un sapratīs to ka tā kara muldēšana uz doto momentu ir tikai prevencija pret tautas draudošo un iespējamo nepaklausību saviem vadoņiem? Un kur garantija ka tas ko domāts ir pagriezt tā, ņem un pats nesagriežas pavisam citādi kā domāts?
27.maijs 2016, 9:54 Atbildēt
LLoL
Kas tas par ciema ārprātīgo? Katram Tvaicenes pacientam tagad ņem interviju? Un par tādu turinu atmodas laikā neko neatceros, kārtējais "Ļeņiņa baļķa nesējs". Par kādu kodolkaru var runāt, kad visai Krievijas elitei Rietumos ir mājas saceltas un bērni dzīvo? Un raķetes, kam nav veikta regulāra apkope var tikpat labi uzsprāgt pie palaišanas, un raķešu spēkos dienējošie to zin. Tā kā visa bļaustīšanās ir tipiskā krievu alkānu garā, mēs lieli un vareni, kamēr nesaņem ar zābaku pa mūli. Tad ir miers un klusums.
27.maijs 2016, 9:36 Atbildēt
AAndis
Diemžēl slikti , ka jūs neatcerieties Turinu ! Par pārējo es Jums daļēji piekrītu .
27.maijs 2016, 9:57 Atbildēt
RRaimonds
Turins bija Atmodas otrajā vilnī, t.i 1987.g. 23. augustā Rīgā pie Brīvības pieminekļa un viens no vadītājiem. Arī video taču par to ir. Tu nezini Latvijas vēsturi un Turins ir viens no mūsu vēstures veidotājiem.
27.maijs 2016, 10:23 Atbildēt
TTikai
tad, kad neizdevās visu kustību ievirzīt ekstrēmistu ceļā, lasi -apturēt un iznīcināt, pazuda kā pērnais sniegs! Pie kājas Latvija! Tiešām īsa atmiņa! Gan Avotiņš, gan Turins nav darītāji, tikai lieli teorētiķi...
27.maijs 2016, 20:19 Atbildēt
AAnce
Man nav ko teikt par Avotiņu, bet to, ka Turins ir VDK cilvēks un pilda šīs organizācijas uzdevumus, atkoda trimdas latvieši tūlīt pēc viņa "emigrācijas" 1988. gadā. Viņa pastāvīgie apgalvojumi, ka Latvija netika okupēta, bet te notika revolūcija, vien ir ko vērti.
7.maijs 2018, 11:27 Atbildēt
PPēteris
Kas tad ir labs mūsu vēsturē?Atkal kara pirmājās līnijās?Man nav ko domāt -es karu negribu.Tur jau tā demokrātijas būtība-man neviens neprasīs.
28.maijs 2016, 11:05 Atbildēt
..
Kaut kā neatceros Valdi Turinu pie Brīvības pieminekļa 1987. gada 23. augustā. Visvaldis Lācis gan tur bija.
30.maijs 2016, 15:25 Atbildēt
GGG
Paldies Viktoram, ka runā ar cilvēkiem, kas cenšas pievērst uzmanību, cik milzīgā mērā politiķi melo vispirms sev un tad sabiedrībai. Iespējams, ka tas ir brieduma trūkums, bet tik un tā realitāte.
27.maijs 2016, 9:46 Atbildēt
HHm
Neviens tacu neskries pirkt to NRA! Vareeja visu interviju tepat ielikt!
27.maijs 2016, 9:50 Atbildēt
RRaimonds
Es skriešu ... bet drupīt vēlāk, kad būs laiks ...tas ir izdevums, kuru laiku pa laikam ir vērts pirkt.
27.maijs 2016, 10:18 Atbildēt
..
es jau aizgāju un nopirku. interesanta avīze. divi raksti tajā izcili. apnicis skraidīt, vajadzēs abonēt.
27.maijs 2016, 10:21 Atbildēt
GGF
kĀDI IDIOTI TE KOMENTĒ? Slikts miers ir labāks par labu karu.
27.maijs 2016, 9:50 Atbildēt
TTe
Te der iss uzvaru nesoš karš. Viss pēc plāna.
27.maijs 2016, 11:28 Atbildēt
JJoņs
Jā,bet idioti to nesaprot! Diemžēl!!!
27.maijs 2016, 20:54 Atbildēt
IInta
Paldies, ka vismaz kādam vēl tas skaidrais saprāts ir palicis...
:)
27.maijs 2016, 9:57 Atbildēt
jjurjanis
Tas kodolkara paredzējums jau nu pārspīlēts. Krievijas impērisko paplašināšanās ierobežošanu ar dažiem bataljoniem apdraudētā pierobežā iztēlot kā kodoldraudus - it kā 'kāds to pasūtījis, nevajag, lai izplešas kā līdz šim, spļaujot uz starptautiskām tiesībām..
27.maijs 2016, 10:04 Atbildēt
EEva
Ko teica Žirinovskis?Jāuzmet ātombumma kādai mazai valstiņai un jāiznīcina tā,lai Brisele paskatās!!!!!To atļāvās paziņot nevis piedzēries dīkdienis Krievijas plašumos,bet gan Krievijas Valsts domes priekšsēdētāja vietnieks-radikāli noskaņots politiķis,kurš pretendējis uz prezidenta amatu Krievijā!!!!!!
27.maijs 2016, 19:07 Atbildēt
SSeva
Viens tāds slepkavu pectecis aizbrauca uz japānu paskatities...
27.maijs 2016, 22:38 Atbildēt
RRaimonds
Es domāju, ka vairs nevienam mav noslēpums, ka NATO vada psihiski slimi ģenerāļi - skatīt iepriekšējās intervijas ar viņiem - un tāpēc, drausmīgi jau ir to apzināties, bet Latvijā ir iespējams kodolkarš ...
27.maijs 2016, 10:16 Atbildēt
OOLGA
100 %
27.maijs 2016, 10:35 Atbildēt
PPeterits
...un latvijas judas to tautatai gatavo !
27.maijs 2016, 22:35 Atbildēt
KKārlis
1940.gadā Ulmanis vienreiz jau Latvijas vārdā neizvēlējās karu ar krieviju.
Vai tad kopš tā laika kaut kas ir mainījies?
27.maijs 2016, 10:17 Atbildēt
ddāvis
Arī no vēstures ,60-to gadu sākumā kad PSRS izvietoja raķetes Kubā ,F. Kastro mudināja sākt atomuzbrumu ASV un tā nodibināt sociālismu visā pasaulē,nebrīnītos ka tagad arī ir kādi politiķi ,kuri domā par atomkaru. Arī Korejas kara laikā ASV armijas virspavēlnieks prašja pielietot atomieročus , tagad par ASV prezidenta kandidātu Trampu ,raksta to pašu ,visus šitos politiķus vajadzētu izolēt ,atomkarš ir civilizācijas beigas ,lai gan ir versijas ka tādi kari jau vēsturē ir bijuši un tad attīstība atkal sākusies no sākuma. Varbūt arī tā tagad vajaga lai izbeigtu šo murgu un sāktu visu no sākuma.
27.maijs 2016, 11:01 Atbildēt
NNezāles neiznīks
tā i, kā lielāks karš, tā pa mūsu teritoriju, vieni skrien uz otru pusi, pēc laika skrien atpakaļ, mēs tik nomainam karogu.
27.maijs 2016, 11:31 Atbildēt
DDivi,
kam neizdevās piepildīt savas ambīcijas, laiza viens otram brūces.. Riebīgi! Jautājums, kan tas ir izdevīgi?
27.maijs 2016, 18:48 Atbildēt
žžurkulēns
Domāt jau var,tikai diez vai kādam cilvēkam Baltijā iespējams rīkoties,lai to atvairītu :P
27.maijs 2016, 18:57 Atbildēt
PPētris
Tu un es varam domāt ,kamēr nojuksim un neatjuksim.Ja Tu domā,ka mums kāds prasīs,tad Tu esi vai nu naivs,vai pa ilgu biji saulē.
27.maijs 2016, 19:00 Atbildēt
VVA
Bet Mūsu Lielie Amurikāņu Draugi sēž otrā pasaules malā, un ar viņiem nekas ļauns nenotiks.
Mierīgi gatavo projektus Krievijas dabas resursu apgūšanai.
27.maijs 2016, 19:08 Atbildēt
SSalaspils
Kā jau minēts, nav pieredzes kodolieroču lietošanā un, visticamāk, tie tiks izšauti visi. Pārāk dārga mantiņa, lai ļautu tos pretiniekam iznīcināt vēl uz zemes. Sagaidāms, ka Krievija tos lietos pirmā- kad piefiksēs masveida NATO uzbrukumu savām robežām ar konvencionālajiem ieročiem. Tā kā ērtākais placdarms karagājienam uz Maskavu ir no Zilupes, mēs dabūsim pretī garantēti pirmie.
30.maijs 2016, 10:56 Atbildēt
JJa
šiem kungiem, bet viņi ļoti centās, neizdevās apturēt Atmodu, tad tagad tiek publicēta intervija, kurā tie, kas kā Turins neaizmuka uz ārzemēm, tiek raksturoti kā neadekvāti, Krievija ir miera dūja, NATO-visa ļaunuma sakne. Jums, Turina kungs, ir tiesības uz savu viedokli, bet man, tas ir pilnīgi vienaldzīgs. Jūs neesat Latvijai pienesis ne tik, cik melns aiz naga, Jūsu domu un cīņubiedrs Avotiņa kungs, saņēmis bļenduku no Krievijas, nu jau kādu laiku rej aizgūdamies..Rej, krancīt,rej!
27.maijs 2016, 19:10 Atbildēt
xxxx
Te jums ir viens katrai varai visnoderīgākā pilsoņa etalons - Ja. Savu domu ziņā - nulle. Anonīma nulle.
27.maijs 2016, 19:18 Atbildēt
yyyy
šī ir Jūsu vienīgā doma, vai ir vēl kāda, tikpat neargumentēta?
27.maijs 2016, 20:14 Atbildēt
AAntons Mikoss
Turins ir atklājis savu saiti ar Putlerlandi. Ak nabaga Krievija, kura sagrābusi 1/6 pasaules sauszemes un grib vēl, kuru pieķēzīt un izlaupīt. Krievu trollis.
27.maijs 2016, 21:43 Atbildēt
FFēlis
Acīmredzot tiek iedarbināti visi snaudošie aģenti un tas var liecināt par to, ka drīz būs galvenie notikumi, vai arī par to, ka kremlande drīz ies pa burbuli, ja neizdosies apmaut rietumus.
28.maijs 2016, 12:46 Atbildēt
AAnton
Nu jūs taču nevarētu būt tik dumjš un neaptēsts, vai ne? Nu jums taču maksā, vai ne?
29.maijs 2016, 1:23 Atbildēt
IIvars Līdaka
Par Krieviju - jā - brīnos, kur Turins var saskatīt nabaga Krievijas militāru apdraudētību. Krievija kā vienmēr apdraud pati sevi un cūkojas pret kaimiņiem, kas arī tai laimi nenesīs.
Pārējais - Pseidolatvijas paškritika - tieši manas domas.
30.maijs 2016, 11:13 Atbildēt