Jaunākā informācija par Valsts prezidenta veselības stāvokli

© F64

Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa veselības stāvoklis joprojām ir apmierinošs un viņš pašlaik atrodas ārsta uzraudzībā, aģentūrai LETA pavēstīja viņa pārstāvis Gusts Kikusts.

Viņš apliecināja, ka Vējonis joprojām atrodas stacionārā un ārsta uzraudzība nozīmēta, lai nodrošinātu drīzāku atveseļošanos. Sīkākas ziņas par to, kad prezidents varētu pamest pašreizējo ārstēšanās vietu, vēl neesot.

LETA jau vēstīja, ka Vējonis vakar tika nogādāts Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionārā "Gaiļezers". Slimnīcā aģentūrai LETA apstiprināja faktu, ka prezidents ir stacionēts, taču sīkāku informāciju nesniedza. Vēlāk arī Valsts prezidenta kancelejas Preses dienestā apstiprināja, ka Vējonis vakar devies uz stacionāru, lai nodrošinātu pēc iespējas drīzāku atveseļošanos no vīrusa infekcijas. Tajā pašā laikā Valsts prezidents turpina pildīt savus amata pienākumus, arī esot stacionārā, taču šonedēļ nepiedalīsies publiskos pasākumos.

Aģentūras LETA rīcībā esošā neoficiālā informācija liecina, ka prezidentam tiek veiktas pārbaudes slimnīcas sepses nodaļā.

Prezidentam jau pagājušās nedēļas nogalē saasinājies veselības stāvoklis, tādēļ daži publiskie pasākumi tika pārcelti uz šo nedēļu, noskaidroja aģentūra LETA.

Vējonim šonedēļ bija paredzēta tikšanās ar Gruzijas parlamenta priekšsēdētāju Dāvidu Usupašvili, dalība 1991.gada barikāžu aizstāvju atceres dienas pasākumos, dalība Grieķijas vēstnieka Georgija Hadzimihelakja atvadu vizītē, kā arī dalība ziedu nolikšanas ceremonijā pie Brīvības pieminekļa un kritušo piemiņas vietās Bastejkalnā un dalība Barikāžu aizstāvju laukuma svinīgajā atklāšanā.

Tāpat prezidentam šonedēļ bija paredzēts apmeklēt 1991.gada barikāžu 25.gadadienai veltīto koncertu "Ar domu par rītdienu", Satversmes tiesas tiesneses Daigas Rezevskas svinīgā zvēresta došanas ceremoniju, kā arī piedalīties projekta "Meklējam sirdsmāsiņu" laureātu apbalvošanas ceremonijā.

 

Latvijā

Taksometru pakalpojumu pieejamība dažādām sabiedrības grupām un invaliditātes veidiem var būt atšķirīga, tomēr transportlīdzekļu pielāgošanā jāveic ievērojami uzlabojumi, jāizglīto vadītāji un jāveicina empātija, reizē neaizmirstot par drošas braukšanas kultūru, lai taksometru pakalpojumus pilnvērtīgi varētu izmantot arī pasažieri ar invaliditāti un vecāki ar maziem bērniem, uzskata Tiesībsarga birojs.

Svarīgākais