Komentāri / ŠOKS: Publiskajā reģistrā atrod no Liepājas pedofila cietušās meitenītes personas datus
 

1 komentāri

pprofils
Diemžēl - "kas arī bija jāpierāda", kā ir sacīts. :(
Vēlreiz akcentējot jau iepriekš rezumēto:

Patiesībā - tā dēvēto "masmediju" tradicionāli necilvēcīgajās, demonstratīvi merkantilajās un lopiski negausīgi alkatīgajās izdarībās ir visvairāk apzināta brutāla ļaunuma un tīšas recidīvas noziedzības, pat nesalīdzināmi daudz vairāk par to, ko šādos un taml. gadījumos (arī, t.sk.), iespējams, varētu būt izdarījuši kādi domājamie noziedznieki, kā arī dažādi publiski "fōnā sprediķojoši universāleksperti".

Jo - vislielāko un, diemžēl, arī neatgriezeniski graujošu kaitējumu gan iespējamo noziegumu upuriem, gan arī jebkuriem citam "publicitātes objektiem", nodara tā dēvētie "masmēdekļi" / tajos parazitējošie juridiski bezcerīgi analfabētiskie tā dēvētie "žurnālisti".

Galvenokārt jau – tie ir dažādi virtuālie "portāli, vortāli, platformas, agregatori" un taml. w-miskastes, kā arī tā dēvētie "audiovizuālie" (TV / radio) "masu informācijas līdzekļi". Kas, cita starpā, arvien dominējošāk barojas no "neidentificētu info avotu" netīri dzeltenajām "noplūdēm". Un kuros parazitējošie tā dēvētie "žurnālisti" apzināti un galvenokārt dēļ nožēlojamiem jūdasa grašiem burtiski bradā pa cilvēku dzīvēm kā pa pašu sagānītiem sūdiem - klaji PRETLIKUMĪGI publiski tiražējot JEBKĀDU ar Likumu aizsargātu informāciju par saviem izvēlētajiem "izstrādes objektiem". Ieskaitot pat JEBKĀDUS iespējamos personas datus, sensitīvu u.c. taml. konsekventi diskrētu privātu, kā arī citā izpratnē strikti konfidenciālu (t.sk. arī tiesiski procesuālu, valsts noslēpuma u.c. attiecīgā formātā klasificētu u.t.t.) ar LIKUMU aizsargātu (!!!) informāciju. Par kuras nesankcionētu publiskošanu, savukārt, ir paredzēta ne tikai visnotaļ nopietna administratīvā un civiltiesiskā atbildība ( Likumdevēja paredzētās soda naudas par šādiem noziegumiem sasniedz vairākus desmitus tūkstošu € apjomu ), bet arī reāla kriminālatbidība ar reāliem kriminālsodiem.

Ir taču sacīts: "Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!"
3.septembris 2015, 18:06 Atbildēt