Komentāri / Militārā budžeta izcīņa sākusies
 

5 komentāri

kkvadrātbiksis
Varbūt pārņemt Ziemeļkorejas pieredzi un reaktīvo mīnmetēju baterijas vilkt ar lauksaimniecības traktoriem? Bagātajiem tomēr vairāk vajadzētu uztraukties un atbalstīt Latvijas armijas kaujas spējas,jo viņiem ir ko zaudēt,bet mazturīgajiem valdošo režīmu maiņa lielas problēmas nesagādās - pie nabadzības ir pierasts.
28.augusts 2015, 10:36 Atbildēt
aanonīms
Kāda ir atšķirība starp okupācijas armiju un citas valsts armiju. Okupācijas armija izmaksas par savas armijas uzturesanu liek segt okupētajai valstij. Pēc šiem kritērijiem ASV armija Latvijā ir klasiska okupācijas armija.
28.augusts 2015, 10:52 Atbildēt
VVallenšteins smejas
tā nav ASV armija, tā irno dažādās valstīs(pārsvarā Kolumbija, Filipīnas, Libērija ) savāktu algotņu bara izveidota "privātā militarā vienība ", ko iznomā kam vēlies, un matematika vienkārša, zolim maksa 80 eirikus dienā plus bojevajas(kad nepieciešams), bet iznomātājam to zoli iznomā par bieži 1000 € un vairāk, un tāpat visu tehniku, bruņojumu, sakaru līdzeklus, visu .
28.augusts 2015, 11:18 Atbildēt
AAviators
lidmašīnas snīpī ievietotajam ložmetējam (ložbērim ) vajag specialus korķīšus ko uzlikt uz stibriem, lai neieklūst svešķermeņi.Tam finansējumu gan vajag atrast.
28.augusts 2015, 11:14 Atbildēt
aaustrums
J. Kažociņš savā laikā lobēja no angļiem iepirkt norakstītus Landroverus- vai tik tagad nelobē iepirkt vecas bruņumašīnas? Otru ģenerāli jau nu otreiz nepiešķirs!!!
28.augusts 2015, 11:28 Atbildēt