Komentāri / Zemessargu soda par palīdzību Ukrainai
 

81 komentāri

RRunga
Mans radinieks pirms 20 gadiem cītīgi mācījās , vingrinājās militārā dienestā , bija labi rezultāti, bet viņu izbrāķēja, bet palika šoferu dēli, , bet vājāki zēni tika paņemti, jo viņu papucīi bieši plivinājās oficieru vidū! Tā lūk!
30.jūlijs 2015, 8:47 Atbildēt
zzs
atlaišanas iemesls ir formāls, turklāt, ja zemessargs ir informējis vadību par prombūtni pamatotu iemeslu dēļ, tad nav iemesla darbību apturēt. ir kadri, kuri pat gadu kavē un nekas nenotiek. Jāpiekrīt Silam. Malacis.
30.jūlijs 2015, 9:05 Atbildēt
CCilda
Kāpēc tad šis "varonīgais" Sils ir dezertējis no Ukrainas Armijas? Varbūt viņš ir apkaunojies, un ir vienkārši prasts dzērājs (alkogoļiks)? Varbūt tur pieejamais, postažās gūstamais laupījums, un amerikāņu dāvanas, likās nepietiekami? Varbūt bija spiests dezertēt citu apstākļu dēļ - piemēram, kādas citas patoloģiskas novirzes viņā ir atklājušās jau pašu ukraiņu vērtējumā? Šajā gadījumā nekāda attaisnošanās nav pieļaujama. Brīvprātīgais, neviena neuzspiestais, patriotiskais un internacionālais pienākums ir jāizpilda līdz galam. Attaisnošanās ar iespējamu garīgu atpalicību nevar tikt pieņemta. Šādus Silus vajag nekavējoties saņemt ciet, deportēt, un izdot tiem pašiem Ukrainas brīvprātīgo dota iespēja parādīt "Kuzkina Mac" Ukrainas (Donbasa) sievietēm un bērniem Kuri uzvedas arvien nekaunīgāk..
30.jūlijs 2015, 9:05 Atbildēt
kkaķe
Tädu samazgu spaini liet uz nepazīstamu cilvēku tikai uz sava slimo iedomu pamata, tur vajag būt kādai motivācijai!
30.jūlijs 2015, 9:15 Atbildēt
hharalds
stulbā zose!
30.jūlijs 2015, 9:19 Atbildēt
AAldis
Jūtams intelekts un pufaikas smarža!
30.jūlijs 2015, 9:24 Atbildēt
DDace
Miikla:
Smird peec kjiplokiem un shnabsa,
Vatee ietiits, leeni kust!
Atmineejums: Cilda
30.jūlijs 2015, 9:39 Atbildēt
EEs
Tādu kā tevi vajaga iebāzt ar galvu podā,varbūt paliks skaidrāks prāts
30.jūlijs 2015, 11:31 Atbildēt
GGed
Tu esi bijis ģeds
30.jūlijs 2015, 12:08 Atbildēt
hharalds
es tā nedaudz nesaprotu, kur mēs dzīvojam un kas te regulē satiksmi.
30.jūlijs 2015, 9:22 Atbildēt
MMari
redz, nevis pateicība -bet soda vēl par palīdzību Ukrainai-tā ir kad kājas nezin, ko galva domā
30.jūlijs 2015, 9:24 Atbildēt
MMaija
Ieteikums Cildai! Cienījamā, pirms komentēt, izlasiet rakstu! 1.Jānis nebija Ukrainas armijā, jo brīvprātīgie nav armija. 2.Tuvcīņas instruktors nozīmē....nu, kā lai Jums labāk paskaidro, lai saprastu....tāds instruktors samizo pašu karavīrus (ukraiņu brīvprātīgos), pamāca kā tik galā ar un bez ieročiem. Viņš nekaroja. Starp citu, ja vēl neesat sapratusi, tad brīvprātīgais nav algotnis, jo viņam nemaksā. Algotnis esat, piemēram, Jūs, ja Jums maksā par komentāru, jo tā tas izskatās. Ja vēlaties turpināt tādā pašā garā, tad padomājiet par atslēgas vārdiem, kurus lietojat. "Donbasa sievietes un bērni" nav iedarbīgs vārdu savienojums. Saimnieki nebūs apmierināti ar Jūsu paviršo darbu! Komatiņus saliekat arī, jo citādi rodas priekšstats, ka Cilda nav cienījama sieviete, bet zenķis-vidusskolnieks, kurš atradis iespēju nopelnīt ar apmaksātu troļļošanu :) Jauku dienu, Cilda (Cildis, nu vai kāds tur)!
30.jūlijs 2015, 9:31 Atbildēt
JJānis
Maija, apskaties neseno LTV filmu par to, ko šis "varonis" dara Ukrainā. Tur viņi paši atzīst, ka lielāka daļa, izskan cipars 80%, ir brīvprātīgie ar kriminālu pagātni un arī nakotni. Tavuprāt viņi aizstāv iedzīvotājus? Tanī LTV filmā es nesaredzēju aizsargus, vien bandītus un kādu sieviešu dzimuma pārstavi, kura šiem kafiju taisa un ne tikai ))) Tas ir pretīgi
30.jūlijs 2015, 11:21 Atbildēt
ddace
"malacis" Sils.Apmāca ukrainu mežoņus kā iznīcinat savu tautu.Ja tā paskatās ko vini tur darās tai Ukrainā,rodas iespaids ka tur ir īsta trako māja.Tagad ķērās klāt pareizticīgo mūķenēm un mācitājiem,divi jau nežēlīgi nogalināti.Tie arī laikam skaitās teroristi...Un tādiem vēl kaut ko mācīt un palīdzēt.Sava daļa nogalinato cilvēku asiņu ir arī uz mūsu varoņa Sila rokām.Pretīgi...
30.jūlijs 2015, 9:44 Atbildēt
ddemo
"dacisam" - no kurienes tev informācija par to, ko dara labējais sektors / brīvprātīgo bataljoni? paskatījies tv?

Vai nu paraksties "bezatbildīga propagandistu mele" vai arī pievieno PIERĀDĪJUMUS saviem vārdiem (un, lūdzu, ne no kiseļov-TV)
30.jūlijs 2015, 10:13 Atbildēt
AArturs
Eu trolli-klauns brauc uz Krieviju,nemaisi te gaisu.
30.jūlijs 2015, 11:41 Atbildēt
hha
Ukrainas brīvprātīgie nav nekāda Zemessardze, jo pērn Ukrainas Iekšlietu ministrijas (nevis Aizsardzības!) pakļautībā tika izveidota Nacionālā gvarde (analogs mūsu Zemessardzei, bet galvenokārt tikai ar iekšlietu fukcijām). Sīlis tātad pat īsti nesaprot, kas ir kas Ukrainā!
30.jūlijs 2015, 9:44 Atbildēt
aaudris
tada mums demokratija, jadara to ko piespiez elite
30.jūlijs 2015, 9:45 Atbildēt
rrammstein
atlaišanas iemesls ir vnk nožēlojams. Puse ZS ir mirušās dvēseles. Uz mācībām labi ja ceturtā daļa savācas, bet te vienu godavīru saproties rotnieks sazvanīt nevarēja. Izsmiekls.
30.jūlijs 2015, 9:47 Atbildēt
hha
NRA nez kāpēc nav minējusi, ka pērn nnodarbību neapmklēšanas dēļ tikai atlaisti aptuveni 230 zemessargi. Šie dati ir publicēti armijas ziņu portālā sargs.lv!
30.jūlijs 2015, 9:54 Atbildēt
vvb
ha, tevi nodod sargs.lv pieminēšana katrā otrā komentā, šifrējies rūpīgāk varbūt prēmiju dabūsi :)
31.jūlijs 2015, 9:15 Atbildēt
hha
lasot pēdējā laikā ziņas par Zemessardzi un vēl daža laba vaukšķētāja memuārus, nākas secināt, ka liela daļa zemeņu sargu nesaprot, ka viņi ri militārā organizācija ar noteikutu vadības principu (vienvadību, nevis bara instinktiem), konkrētiem uzdevumiem, pienākumiem un atbildību, kuri jāpilda, neskatoties uz to, ka ir BRĪVPRĀTĪGAIS! Tātad šim kundziņam militārā disciplīna ir sveša, nesaprotama lieta, un nav nekādas izpratnes par saviem pienākumiem. Ja tu nevari apmeklēt ZS nodarbības, tev par to ir jāinformē - tas ir viens no taviem pienākumiem, un ja to nedari - iestājas atbildība, kas ir izslēgšana no Zemessardzes. Sargs.lv lasīju, ka pērn vien par to no ZS izslēgti vairāk nekā 230 zemeņu sargi.
30.jūlijs 2015, 9:48 Atbildēt
AAgris
Nu gan tu esi liels gudrinieks. Tikai cik profesionāļi ar lielo disciplīnas izpratni pa brīvdienām būtu gatavi par DUI samaksu kalpot savai dzimtenei poligonos 30 dienas gadā. Piesaistīt brīvprātīgi pie zs apmācības profesionālā dienesta karavīrus kāds esi tu "ha" ir pilnīgi neiespējami. Reti kurš uz to parakstās. Tavai zināšanai no ZS izslēdz tādus kas GADIEM neiet uz mācībām. Ja no ZS izslēgtu visus pēc tādiem pašiem kritērijiem kā Jāni, tad ZS paliktu gada laikā pāris simtu zemessargu un 5000 PD karavīru no kuriem trešdaļa ir daiļais dzimums un vēl liels skaits štābu žurku varētu vieni paši cīnīties pret zaļajiem cilvēciņiem. Uzliec uz kartes PD KAUJAS vienības un nedaudz padomā ar savu vienīgo rievu!!!
30.jūlijs 2015, 11:36 Atbildēt
hha ha
Nu tu d...ka zariņa govs! Disciplīna un tā tālāk la la la ! Pilnīgs sviests,visi zināja ka viņs ir Ukrainā,pareizi vai nepareizi darīja cits jautājums,bet atstādināšana formala un sadomāta,ka tikai kaut kas nenotiek!
30.jūlijs 2015, 11:38 Atbildēt
hha
zmessargam ir jāsaprot un jāspēj nošķirt savs statuss, kad viņs ir zemessargs un kad viņš ir tikai pilsonis. Zemessardze nav sūtījusi nevienu uz Ukrainu, jo tā arī neko nav tādu prasījusi, tātad Ukrainā nevienam no Latvijas ar ZS statusu tur nedrīkstētu nemaz būt. Ja šis krutais karatists ir devies turp, tad viņš ir pilsonis, un kā zemessargam Latvijā, viņam jāpziņo ZS, ka viņš (da jebkāda) iemesla dēļ nodarbībās kādu laiku nebūs. Par savu neizdarību "varonis" arī saņēma atlaišanas pavēli, un pareizi, jo militārā organizācijā ir jābūt disciplīnai. Kā pilsonis viņš var braukt kaut uz Āfriku ņēģerus šaut.
30.jūlijs 2015, 9:53 Atbildēt
PPērkons
Šis milzīgs sarkanais karogs! Tieša pazīme, ka NBS krievi ir uzpirkuši nodevējus augstākājā līmenī!! Sils ir spēcīgākais ZS kadrs no Rīgas līdz Ogrei, kur viņu sagaida Helmanis. Spēks ir tautā.
30.jūlijs 2015, 9:56 Atbildēt
JJanka
30.jūlijs 2015, 9:57 Atbildēt
VViesis
Valstiskā līmenī ir grūti pamanīt kādu nozīmīgu darbu, ar ko Latvija palīdzētu Ukrainai. Ja kāda amatpersona arī ir kaut ko nopurpinājusies, ka varbūt gluži tā kā nevajadzētu Ukraiņus slepkavot, tad tas arī ir viss. Privātas iniciatīvas ir retums un tam nepieciešama ļoti liela uzdrīkstēšanās, kas balstās dziļā pārliecībā gan par sevi, gan par sava darba lietderību. Sniegtā palīdzība ir atbalstāma un sakrīt ar Latvijas viedokli, nepatika var būt saistāma vien ar vēlmi stāvēt maliņā un bailēm no Krievijas.

Ir neiespējami piekrist oficiālajam skaidrojumam par Sila neaktivitāti, ja šajā pat portālā pirms neilga laika bija lasāms raksts Latvijas zemessardze - cerībās un humpalās, kur titulbildē redzams Sils piedaloties diskusijā par Zemessardzi ar šie pašiem dūžiem.

Tāpat varam atrast arī rakstu par Sila dalību Starptautiskajās militārajās mācībās "Sudraba bulta", kas noritēja no 29.septembra līdz 5.oktobrim [2014].
30.jūlijs 2015, 10:24 Atbildēt
MMaija
Man patīk šis rīts! Izdodas mazliet izklaidēties - pavērot hibrīdkara trolli. Palasiet Cildas un Daces komentārus! Raksta viens un tas pats cilvēks! Rakstības stils, gramatiskās kļūdas, izteiksmes veids... Un "nežēlīga sava viedokļa" aizstāvēšana. Izmanto terminus "Donbasa sievietes un bērni", "pareizticīgo mūķenes un mācītāji". Kā to zinu? Troļļiem parasti tiek iedots saraksts ar atslēgas vārdiem, kam jābūt komentāros! Elementāra kontentanalīze un mātes Gūgles darbības pamatprincipu izpratne :) un jebkurš uzreiz varēs trolli atpazīt. Lai veicas izklaidēties!

Ar nepacietību gaidu vēl kādu Daces-Cildas komentāru!!! Uzjautrina tas, ka jauns vīrietis tik labprāt izmanto sieviešu vārdus, lai parakstītu savus komentārus :)
30.jūlijs 2015, 10:33 Atbildēt
LLācis
Diemžēl ne visi to spēj atpazīt. Ir arī tādi, kas uzķeras visu šito Daču, Cildu, lapu, anonīmu un tamlīdzīgo savārstījumiem.
30.jūlijs 2015, 12:07 Atbildēt
MM.
Ar Ukrainu laikam ir cauri, tā jau "uzmesta". Varbūt tieši tāpēc mūsu politika griež kažoku uz otru pusi. Kas zina, kāds liktenis mūs sagaida...
www.la.lv/putina-un-..-uz-ukrainas-rekina/
30.jūlijs 2015, 10:37 Atbildēt
IInge
Visu cieņu Sila kungam. Mums valstī ir arī īsti vīrieši! Skatos pazīstami jaunie puikņii stājas zemessargos. Tas priecē. Spārnotais teiciens- Es palikšu savā vietā , jūs savējās....nenostrādāja, pašiem kaut kas jādara. Labi ka beidzot esam sapratuši.... Dievs dos un dzīvosim mierīgi, bet modriem mums jābūt!
30.jūlijs 2015, 11:23 Atbildēt
AAha
Vel ir daudzas vietas kur notiek ..pilsonu kari..
30.jūlijs 2015, 13:28 Atbildēt
mmans
Sils ir rietumu propagandas upuris. Tuvredziigs un diemzheel pietiekami aprobezhots ja jau ir nozombeets. Izsuutiit vinju uz Ukrainu bez tiesiibaam atgriezties.
30.jūlijs 2015, 18:10 Atbildēt
rrudy
tu-putlera kremlins!
2.augusts 2015, 21:05 Atbildēt
JJānis
Visu cieņu! Tu pateici pareizos vārdus!
30.jūlijs 2015, 20:26 Atbildēt
aaborigens
Vai tas ir tas pats "patriots" Janis Sils, kuram nepatika ES un NATO, kurs gribeja no tiem "neatkaribu"..., nu tadu pasu ka Gruzijai..., lai lai launuma imperija mus varetu paklaut?
Kaut ka daudz saviesies tadu "patriotu", kuri uzmanibas noversanai, varbut spiegosanai saimnieka laba..., padara ari kadu labu darbu ar ko palielities un nomasketies...
30.jūlijs 2015, 11:27 Atbildēt
TTU, PLUKATA
ko tu zini, par Gruziju, smerdeli/smerdele? Gruzija kops Volstrītas-Pentagona teroristeļu iejaukšanas savu "Aizsardzības budžetu" sakāpināja no kadiem 75-80 miljoniem eiro ekvivalenta laros lidz turpat 10 MILJARDIEM EIRO...Kukuļošanas , spaidu , draudu, viltus ceļā Gruzīnu tautai tika iesmērēti veci Pentagona pirdeļu nolietoti lūžņi par 30-karšu cenu...Tad notika "8 dienu karš"....un viss tas pazuda, palika tikai lieliski nopelnījušu smerdeļu barins un daudzas izpostitas dzīves...Pentagopņiki protams sasvā starpa samiedzoties ar acīm un smejoties aizmuka uz nakamo "rebes" vietu...
2.augusts 2015, 23:41 Atbildēt
hharalds
jā, tas 1/2 gad-100-ts lielumam (© biedrs Berjozkina kungs - red. piez.) saporķījis mozgus!
30.jūlijs 2015, 11:29 Atbildēt