Komentāri / Vaidere: Grieķija saņem to, ko ir pelnījusi
 

26 komentāri

11.
Vaidere laikam sajauca Ukrainu ar Krieviju :))))
29.jūnijs 2015, 14:45 Atbildēt
JJambo
Nu nevajadzētu nopietnu runu ilustrēt ar tik .. bēdīgu fotku. Vaidere ir gudra un forša.
29.jūnijs 2015, 15:14 Atbildēt
aanonīms
runā, ka šitā padomju laikos esot macījusi studentiem sociālisma politekonomiju un tvarstījusi universitātē padomju režīma disidentus. tagad pārmetusi kažoku uz otru pusi un māca, kā pareizi jādzīvo kapitālismā.
29.jūnijs 2015, 15:34 Atbildēt
EECB
gan turpina Grieķijai sūtīt naudu pa velti.
Bet visu cieņu Vaiderei!
29.jūnijs 2015, 15:38 Atbildēt
hharalds
29.jūnijs 2015, 16:08 Atbildēt
ggribi saņemt 74 000 gadā par trulu anksķēšanu, ko?
beidz mūldēt vaidere, - pat artūrs tādas dumības nerunā...
29.jūnijs 2015, 16:30 Atbildēt
jjānis
galu galā kāds varētu paskaidrot ,kas grieķijā īsti ir noticis -zemestrīce ,ūdensplūdi ,vai cita nelaime ,kuras novēršanai jau iztērēti 240 miljardi ,bet ar to vēl nepietiek jo viņi prasa vēl.
29.jūnijs 2015, 16:30 Atbildēt
VVisiem
tik' patīk šausmināties,bet nezinot par ko.Eiropasaka šoreiz būs ar sliktām beigām,grieķi uzmetīs ESu aci nepamirkšķinot.
29.jūnijs 2015, 17:44 Atbildēt
oome
Nu mēs jau arī ar veiksmes stāstu saņēmām ko pelnījuši.
29.jūnijs 2015, 16:37 Atbildēt
j
Mēs tagad nestāvam stundām pie bankomātiem un nebaidāmies, ka visi uzkrājumi rīt pārvērtīsies makulatūrā. Mēs nebaidāmies, ka rīt valstij nebūs naudas ko izmaksāt algās un pensijās. Mēs nebaidāmies, ka pēc dažiem mēnešiem nauda uz veikalu būs jānes maisos.
29.jūnijs 2015, 17:06 Atbildēt
eej nu, meli-pseidooptimisma pļāpa
jā, tu , izmirēj nebaidies, ka rīt varetu kāds apsteigt tevi izmiršanā un ārvalstīs sēnes lasošais radagabals neatsūtīt maizes garozu...
29.jūnijs 2015, 17:16 Atbildēt
MMans viedoklis
Ir tik skaidri redzams kā jaunievēlētie Grieķijas valdības populisti ņirgājas par EU !
Viņi mēģina atkal dabūt naudu neko nedarot,piedavā sevi Krievijai un jebkurai citai valstij pret naudas resursiem,lai tikai nebūtu jāsāk stradāt un samērot tēriņus ar ienākumiem.
Agrieķi nekad nav bijuši godīgi pret aizdevējiem,tā ir klasika,viņiem tāda mentalitāte,ar to jarēķinās un beidzot tas Gordija mezgls jāpārcērt.Kamēr ar viņiem auklēsies piedāvās risinājumus,tikmēr grieķu valdiba ar aizdevējiem spēlēsies ka kaķis ar peli jo viņiem nav ko zaudēt.Tā kā tagad uzvedas grieķu jaunievēlētie politiķi,to sauc par šantāžu.Viņi ir pārliecināti,ka gan jau kāds viņiem naudu aizdos un parādus norakstīs,tā ir viņu svēta pārliecība,citādi tādas neauglīgas pārrunas nemaz nenotiktu,bet gan valdiba saktu strādāt pie budžeta optimizācijas un tēriņu samazināšanas.
29.jūnijs 2015, 16:52 Atbildēt
JJānis Graftons
Kas par vainu, ka Latvija ir 1./2.vieta pasaulē izmiršanas tempa ziņā? Vai tas ir verga atavisms,, gēns , ta sacīt, vai vientiesīguma vai kūtras smadzenes? Vai pie vainas ir pasmāju mēsli, kas par pagaldē pamestu kaulu un vietu suņubūda Briselē vai kur citur pārdod un nodod ikdienas šos apzagtos, parādos ( pa TV iestāstītos, aut.piez.) iedzītos nabadziņus ?
29.jūnijs 2015, 17:15 Atbildēt
MMUITA
vaiderei tagad vieglāk, vairs sibijans čemodanā nav jāstaipa pa lidostām...
29.jūnijs 2015, 17:17 Atbildēt
AAndrejs Bubinduss
Tik aprobežota būtne Kā Vaideres kundze izteicienos kļust vulgāra. Šādas frazes var lietot sakarā ar partnerattiecībām , bet ne jau amatpersona
29.jūnijs 2015, 17:44 Atbildēt
KKlucis
"Dots devējam ar uzviju tiks atdots!"
Eiropas Savienība saņems 10x - skaitītājs sāk strādāt:"Eiropas lielāko banku tirgus vērtība pirmdien samazinājās par vairāk nekā 50 miljardiem eiro, kas galvenokārt skaidrojams ar bažām par nenovēršamo Grieķijas maksātnespēju, vēsta aģentūra «Bloomberg».
29.jūnijs 2015, 17:45 Atbildēt
IIM
Ziepes ir kad tādi gadījuma cilvēki kā Vaidere nokļūst politikā. Starptautiskie aizdevēji Grieķijai mauc nagus un griež nost pirkstus i rokām, i kājām, pa vienam vien, bet ja grieķi beigās grib atstāt kādu pirkstiņu un nadziņu veselu un klāt tad Vaideres kundze savā stubumā to uzskata par ņirgāšanos attiecībā uz pirkstiņu griezējiem un nagu maucējiem.
29.jūnijs 2015, 18:17 Atbildēt
RRota
Katram savs liktens dots. Arī par savu gadiem ilgu vistas cienīgu kladzināšanu Vaidere ir saņēmusi, to ko pelnījusi - kaut ko līdzīgu stipri pāragrai vecuma plānprātībai. Arī fiziskais veidols (kā rāda fotoattēls) liecina, ka ar šo kundzi viss nav kārtībā. Varbūt alkohollisms?
29.jūnijs 2015, 18:24 Atbildēt
LLibertārietis
Vaidere muld - dikti riebjas šitā Rižibabu un laupītāju kompānija -
Nekas grieķiem nenotiks ļauns no defolta -pat ja šodienas Grieķiju kā valsti likvidētu -( parazīti-budžetnieki gan panikos BET TAS PĀRIES ĀTRI )

Grieķi un grieķu zeme paliks - un iztikt no PAŠU darba ir 100% normāli

Tizlā Vaideres ideja rakstā - biedēt ka būs grūti ... ka normāli vienkāršajai tautai ir parazitēt uz nenoppelnītā - NO BUŽETA DEFICīTA -

Tādas vaideres iztiek NO PARĀDA KO VALDīBAS VIENKĀRŠAJAI TAUTAI UZKAR UZ DAUDZIEM GADIEM

Es personisku nicinājumu izjūtu dzirdot šitādas glupības - muti būtu turejusi- varbūt par gudru vēl ieskaitītu ...


Kopš padomju laiku beigam ne vienu vien reizi Latvija naudas vērtība izkūpēja ( valsts defolti būtībā) - un nekas - man šoka terapija un badaino 90-to sākums atmiņā ir kā vislabākie (es izjūtu prieku par katru miljonāru kas ģrūtībās dzima - man nesakauž kaut pašam tā nepaveicās)- līdz ierēdņi - šitādas rižibabas brīvību sačakarēja
29.jūnijs 2015, 18:29 Atbildēt
JJoņs
+++
29.jūnijs 2015, 20:33 Atbildēt
uun to sauc
demokrātija.
.........
Ceru, ka arī LV reiz būs patiesa demokrātija, kur tauta būs suverēns :)
2.jūlijs 2015, 22:16 Atbildēt
::))
nudien aprobežota dāma...
kādēļ te publicē viņas "uzskatus"?
2.jūlijs 2015, 22:19 Atbildēt
EES pilsonis
Kad Latvija saņems to,ko ir pelnījusi,bet joprojām nav saņēmusi? Kad sagaidīsim Latvijā,bez ES praidiem un kvotām,"Vienotības" trekno gadu padomēm un IIN samazināšanas miljonāriem,arī Eiropas progresīvo nodokļu sistēmu,obligāto veselības apdrošināšanu,bezmaksas augstāko izglītību,Eiropas algas,pensijas un bērnu pabalstus?
2.jūlijs 2015, 23:22 Atbildēt
KKaspars
Un ko ir saņēmusi Latvija,pēc divdesmit pieciem gadiem kopš neatkarības atjaunošanas? Trešās nabadzīgākās ES valsts "godpilno" statusu? Kur palicis Pilsoniskās savienības virzītais progresīvais ienākuma nodoklis,par kuru Vaidere vairs pat neieminas? Kur ir visā pasaulē ieviestā samazinātā (vai pat 0%,kā Lielbritānijā.Īrijā,Maltā,Indijā,Austrālijā,Meksikā,Brazīlijā,pusē Āfrikas valstu ) nodokļa likme pārtikas pamatproduktiem,visu strādājošo un viņu ģimeņu locekļu veselības obligātā apdrošināšana,kā Grieķijā,Igaunijā,Lietuvā un pārējās ES valstīs? Vai arī bezmaksas augstākā izglītība ir nepieciešama Grieķijā,bet nav vajadzīga Latvijā?
2.jūlijs 2015, 23:41 Atbildēt