Autovadītājs Kauguros jūrā iebraucis pēc strīda ar draudzeni

© Lauris Homka

Šodien Kauguros jūrā iebraukusī automašīna pieder kādam 1976.gadā dzimušam vīrietim, kurš vakar vakarā sastrīdējies ar draudzeni, tāpēc sanervozējies un ar savu "Chrysler LHS" nolēmis veikt pārgalvīgo manevru.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes preses pārstāve Sigita Pildava, pats autovadītājs esot vesels. Pēc tam, kad policija viņu meklējusi gan mājās, gan darbavietā, vīrietis aizrakstījis kādam savam kolēģim "Skype" un izskaidrojis radušos situāciju. Līdz ar to nav pamata domāt, ka konkrētajā negadījumā kāds gājis bojā, sacīja Pildava.

Autovadītājs pēc iebraukšanas jūrā veiksmīgi esot izkļuvis no spēkrata un aizgājis prom, bet patlaban viņa transportlīdzeklis joprojām guļ dzelmē.

Latvijā

Vakar, 15. augustā, Inčukalnā, Nacionālajā sporta bāzē “Jauno jātnieku skolā” ar krāšņām un radošām sacensībām tika atklātas XVII Vislatvijas Zirgu dienas, kas turpināsies vēl šajās brīvdienās, informē Inga Zālīte, “Jauno jātnieku skolas” mediju pārstāve.

Svarīgākais