VL-TB/LNNK politiķis Vilks noliks deputāta mandātu

© saeima.lv

Saeimas deputāts Andris Vilks (VL-TB/LNNK) nolēmis nolikt parlamentārieša mandātu, lai nemestu ēnu uz savu politisko spēku.

Par šādu rīcību Vilks žurnālistus informēja pirms nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK frakcijas sēdes, kur bija plānots izskatīt jautājumu par izskanējušām ziņās par, iespējams, neētisku politiķa rīcību alkohola reibumā.

Vienlaikus Vilks noraidīja, ka vakar paustā informācija plašsaziņas līdzekļos "neatbilst patiesībai", jo "tur bija sabiezinātas krāsas".

Latvijas Televīzijas raidījums "Panorāma" vakar ziņoja, ka šī gada 19.februāra vakarā Vilks esot sarīkojis nekārtības slimnīcā, kur nogādāts pēc tam, kad atrasts guļam uz ielas. Nekārtības sākušās jau Neatliekamās medicīniskās palīdzības automašīnā, ziņo "Panorāma".

Vilks skaidroja, ka, ejot uz mājām, viņam tika iesists ar durvīm, tāpēc izsauktā ātrā palīdzība. Nekādas agresijas pret ārstiem neesot bijis.

Latvijā

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Austrumzemgales iecirkņa amatpersonas meklē bezvēsts prombūtnē esošo, 2011. gadā dzimušo Anželiku Vasiļjevu, kura šī gada 9. septembrī ap pulksten 07.00 devās uz Jēkabpils 2. vidusskolu no savas dzīvesvietas Jēkabpilī, Krasta ielā, bet skolā nav ieradusies un līdz šim brīdim meitenes atrašanās vieta nav zināma.

Svarīgākais