Komentāri / Skolotāji: ar kaujas saucieniem uz lūpām
 

8 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

ddusmūgā
Nu,strādā daži par centiem,bet kāpēc tad nepiekrīt publicēt algas,tad jau man pārdevējai arī jāiet piketēt ,es saņemu 240 eiro,lūk tā!
12.decembris 2014, 9:29 Atbildēt
SSEMS
Izrādās ka visu laiku Izglītības ministrija ir strādājusi bez rezultātiem!
Ir ieviesta jauna atzīmju sistēma....jauni kritēriji,kurus paši neapjauš...kategoriju sistēma,kura liekas pilnīgi absurda jo nav sasaistes ar reālo skolotāju dzīvi u.t.t
Ir pienācis laiks pateikt ka ministrijā nevar strādāt darbinieki, kuriem nav skolotāja darba pieredzes...ir iztapībā noliekta mugura...pilna galva ar idejām,kuras ir absurdas un tendence pēc lielas samaksas(jau ir)un profesionālās neprasmes,kura nav pieņemama!
Reāli ir stāvoklis kad pēc katra jauna ministra ienākšanas sākās jaunu sistēmu izveides!!!
Ja šobrīd tiek teikts ka izstrādās skolotāju atalgojuma sistēmu valstī tad ir tikai viens jautājums:KO VISUS ŠOS GADUS PĒC NEATKARĪBAS ATGŪŠANAS IR DARĪJUSI MINISTRIJA JA NAV SPĒJUSI SAKĀRTOT ALGU JAUTĀJUMU?
VAI VAR APMIERINĀT STĀVOKLIS KAD MINISTRIJĀ STRĀDĀJOŠIEM IR SAKĀRTOTAS LIELAS ALGAS....IZVEIDOTI DARBINIEKU SEKTORI UN GALA REZULTĀTS IR Č I K S JEB TAUTĀ SAUKTS N U L L E
REFORMU VEIDOTĀJU KANTORIS
12.decembris 2014, 10:04 Atbildēt
LLauku vecis
Krievu laikos mana radiniece, augstas kvalifikācijas skolotāja nolēma iet peļņā pie radio konveijera un pēc gada atgriezās skolā un pastāstīja, ka savā mūžā nav veikusi tik nogurdinōšu darbu, kā pie konveijera. Tomēr skolā es varu pasniegt stundas , skatoties mierīgi ārā pa logu, 1/2 atslābināties , kad ir patstāvīgais darbs. Arī es lauku skolā NEPRATU MĀCĪTIES UN PALDIES MANAI SKOLAI,KURA IEMĀCĪJA MAN MĀCĪTIES. Bet maniem bērnirem, salīdzinot ar prasībām 1957-- 1964 . gadiem, bija gaužām vājas. PAMATI NETIKA IELIKTI, 80% BIJA JĀŅEMAS AR SAVIEM BĒRNIRM UN MAZBĒRNIEM MĀJĀS.. Paveicām to un skola bija un ir tikai , kura norāda , kas jāiemācās un viss. Pieklājība netiek mācīta, puikas , kā obligātu priekšmetu apgūst aiz stūra skriet uzpīpēt, nešpetni krieviski lamāties, it īpaši uz ielas. Sagatavo VERGUS ĀRZEMĒM!
12.decembris 2014, 17:51 Atbildēt
nno malas
Tas jau nu forši,ja var 2 slodzes paveikt līdz 15iem un iet mājās uz dīvāna pie TV labot burtnīcas! Man jāstrādā 1 slodze un 40 st nedēļā ,atvaļinājums arī nav kā pedagogiem.Vajadzētu noteikt darbadienu-8 st. ,pietiktu laika gatavoties,labot burtnīcas, pēcstundas ar grūtām galvām uz rezultātu ! Pašlaik kaut kāds bezsakars ar visu sistēmu.Algas jāpublisko( bez kodiem),lai izslēgtu direktoru manipulācijas,kā arī jārotē vadošais personāls. Valstiņas valstī ...Saprotu,ka kontaktstunda nav stunda,bet 40 min.? Tad jau var arī 3 slodzes nokontaktēt !
12.decembris 2014, 12:24 Atbildēt
hharalds
mazliet šķībi protestē!
www.fotoblog.lv/rep/33836/?cid=14434
www.fotoblog.lv/rep/33837/?cid=14441
algas jau skolotājiem smiklīgas, bet izglītības kvalitāte un zināšanu noturība arī gauža. par depu†ātiem takš paši visvisstulbākie nelien - bet lumudurē, ka Nātrija Hlorīds ārkārt sprādzienbīstams, kiloWatus jauc ar kiloWatstundām, miljõnus ar miljardiem. minis†rijas sekretūte meklē kalkulātõru, lai sareizināru ar 10. saprotama lieta, piketu kustība ir jāturpina, bet. jāgādā izglītība ar garantiju. jāuzliek skolai par pienākumu labot savu brāķi pa freiz un apmaksāt skādi par atraušanu no ražošanu!
12.decembris 2014, 13:35 Atbildēt
ookei
Bet vai tad viņas ir visas vecmeitas?
12.decembris 2014, 14:49 Atbildēt
uun vispār.....
Kam tie skolotāji vajadzīgi? Vecāki paši var apmācīt! Nebūs jātērē valsts nauda. Vairāk paliks aģentūrām, ministrijām, valsts un pašvaldības ierēdņu algām. Deputātiem arī japalielina algas.
12.decembris 2014, 18:45 Atbildēt
JJoņs
Tev ar šādu domāšanu vajag iet strādāt uz Saeimu! Tur man šķiet visi tā domā! : )
12.decembris 2014, 19:41 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!