Komentāri / Naftas cenas krīt, krīt arī rubļa vērtība
 

1 komentāri

HHaHa
Ko pasaule maksā par šo jēlnaftas cenas kritumu?
Tā ir ASV un Saūdu Arābijas vienošanās par naftas rezervju pārdošanu tirgū, apmaiņā pret Sīrijas nemiernieku apbruņošanu, ko pieprasīja Saūdu Arābija. Izraēla bija pret šo vienošanos, jo labi saprata, kā rokās nonāks ieroči, un pret ko tie tiks pavērsti. Tomēr ASV neatteicās no šī darījuma, jo uz spēles tika likta ASV ekonomika, kura šobrīd cīnās uz dzīvību un nāvi ar Krievijas centieniem mazināt dolāra nozīmi pasaulē, piesaistot tādas valstis kā Ķīna, Indija, Brazīlija, Argentīna u.c. Ar šo jēlnaftas cenas kritumu ASV cenšas nospiest uz ceļiem Krievijas ekonomiku, kura lielā mērā ir balstīta uz naftas eksportu, cenšoties panākt pagājuša gadsimta deviņdesmito gadu efektu, kad šādā pat veidā tika sagrauta PSRS. Diemžēl ekonomika prasa arī upurus, kā rezultātā tagad ASV cīnās ar" Islāma valsti", ko pati piekrita apbruņot, bet tagad netiek galā. Lai gan no otras puses tas izskatās pēc labi iestudēta scenārija, kur ASV it kā cīnoties pret " Islāma valsti" , bez ANO un Sīrijas valdības akcepta, mierīgi bombardē Sīrijas militāros un rūpnieciskos objektus, lai tie "nenonāktu"teroristu rokās.
Krievija ir laba ASV skolniece. To pierāda notikumi Ukrainā. Visas darbības ir ļoti līdzīgas notikumiem Irākā, Lībijā, Ēģiptē un Sīrijā, kur ASV algotie "zaļie cilvēciņi" uzrīkoja asiņainas revolūcijas, likvidējot valdības un tās vadītājus, vietā ieliekot sev uzticamas marionetes, lai brīvi varētu pārvaldīt šo valstu dabas resursus un teritorijas.
Ja Krievija rīkosies pēc līdzīga scenārija, kā šobrīd ASV rīkojas Sīrijā, tad Latviju nākotnē gaida grūti laiki, jo pēkšņi uzradīsies teroristiska organizācija, kas apdraudēs Latvijas krievus un teritoriju, apdraudēs Krieviju......un Krievija nāks "palīgā" draudzīgai Latvijai. Neprasot ne ANO piekrišanu ne mūsu valdības atļauju tiks realizēt šā brīža Sīrijas scenārijs...
8.oktobris 2014, 12:53 Atbildēt