Mazais ziķeris meklē sev jaunu saimnieku

© Rīgas Dzīvnieku draugs

Mazais suņu puika atrasts klaiņojam. Žņaudzošā, pārāk mazā kaklasiksna liek domāt, ka mazsunis mājas pazaudējis jau pasen vai arī viņa «saimniekiem» nav pieticis prāta augošam sunim sarūpēt piemērota izmēra siksnu.

Gadu vecais ziķeris ir draudzīgs un labprāt nāk samīļoties. Saprotas ar citiem suņiem. Piemērots dzīvei arī dzīvoklī, taču topošajiem saimniekiem jāņem vērā, ka puikiņš ir vēl jauns un skolojams. Rīgas Dzīvnieku draugs: 67500491.

Latvijā

Dokumentālā kino režisore, vairāku satriecošu grāmatu autore Dzintra Geka uzskata: ir vajadzīgas gan filmas, gan grāmatas par pagājušā gadsimta šausmām, ko organizēja un realizēja austrumpuses okupanti. Lai neaizmirstu. Lai mācītos no kļūdām. Lai izskaustu vientiesību. Tieši tāpat kā padomju karaspēks iebruka Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, iznīcinot cilvēkus, tāpat Krievijas karaspēks tagad iebrucis Ukrainā. Nekas nav mainījies. 1990. gada 4. maijs – Neatkarības deklarācijas pieņemšana – bija cerību stars Latvijai. To atceras arī Dzintra Geka. Vai turpmāk kas mainīsies?

Svarīgākais