Komentāri / Bezjēdzīgā eksperimentā iznīcina Gaujas Nacionālo parku
 

260 komentāri

JJanka
Nu re kā kūlas dedzinašanas pretinieki iekrita - izradās, ka visu laiku, ar putām uz lūpām, ir cīnījušies pret tik ļoti Latvijai vajadzīgo dabas daudzveidību.... :))
2.jūlijs 2014, 7:32 Atbildēt
rrudaste
Precīzi!
Varētu domāt, ka LV tāpat jau meži nedeg pietiekami, iet un pēta tur savus vabuļus!
2.jūlijs 2014, 9:41 Atbildēt
cciba
Kāds atkal ticis pie eiropas naudas kleķerēšanas. Banānija.
2.jūlijs 2014, 7:40 Atbildēt
=======
tā dīvaini-vai tiešām mēs latvieši tomēr nēsam pie pilna prāta?
2.jūlijs 2014, 7:44 Atbildēt
_________________________
Dīvaini nu jau vairs pat nešķiet. Tikai skumji.
2.jūlijs 2014, 8:21 Atbildēt
ddruumais
Viss ir pavisam vienkārši - jādabū rokā tas Viesturs Lārmanis, jānoliek priekšā papīrs uz kura viņš melns uz balta uzņemas jebkādu atbildību / tai skaitā - kriminālo/ par savu paveikto un paraksts apakšā. Un turpat notāru ar visu zīmogu! Tad arī varētu redzēt, cik " vajadzīgi" šie projekti......
2.jūlijs 2014, 7:59 Atbildēt
jjaap
Mērena iekaustīšana pirms/pēc parakstīšanas garīgās veselības veicināšanai tam fruktam pilnīgi noteikti nenāktu par skādi.
2.jūlijs 2014, 8:12 Atbildēt
AAK 74
Pilnīgi idioti un cilvēces atkritumi tie dedzinātāji! Pašus apšaut un pēc tam sadedzināt! Lai nevairojas un defektīvu DNS neizplata. Mēsluvaboles īstākie.
2.jūlijs 2014, 8:06 Atbildēt
FFreids
Jāpublicē šā projekta autori. Lai šie aktīvie meža dedzinātāji - pētnieki analizē jau nodegušās meža platības! Pietiek jau ar to ka masveidā atbrīvojamies no skuju koku mežiem tos izcērtot paši vai pārdodot zviedriem un citiem ārzemniekiem, veidojot eksperimentālās kailcirtes izcērtot ta da jebkur vajag vai nevajag! Bēdīgi , ka tam visam apakšā stāv ne jau nu aktivitātes kas kas saistās ar dabas aizstāvēšanu , bet vienkārši kādam idiotam pietrūka nauda jauna luksusa auto iegādei vai privātmājas celtniecībai
2.jūlijs 2014, 8:06 Atbildēt
ccarlos
Nogriezt JEBKĀDU valsts finansējumu šiem t.s. pētniekiem! Jau tā smagi aplaupītajai un čakarētajai tautai nav jāapmaksā vēl vienas "idiotu dzīres"! Šādi pseidopētījumi pilnīgi noteikti nedos nekādu pienesumu tautas kopējam labumam.
2.jūlijs 2014, 8:19 Atbildēt
KKārklu vācietis
Jocīgais.Šie biologi visādi traucē normālai saimnieciskai darbībai Latvijā un par to saņem finansējumu absurdiem projektiem,paredzot sev kārtīgu atalgojumu.Varbūt var kāds no biologu puses sniegt piemērus kā dedzina kādā dabas parkā Vācijā vai Dānijā?
2.jūlijs 2014, 11:33 Atbildēt
SSandris
Kanādas nacionālajos parkos tiek veikta kontrolēta dedzināšana - tieši tā iemesla dēļ, ka bez uguns, kas šajos mežo ir dabiska parādība (zibens izraisīta), ir sugas, kas nevarētu atjaunoties.
2.jūlijs 2014, 12:38 Atbildēt
IIncis
Vai tieshaam nav iespeejams aptureet kaut ko tik absurdu?Kuram ir izdeviigi Latviju paarveerst par tuksnesi?Un ko shinii jautaajumaa dara "zalie"un VARAM?Vai atkal-neko,kaa jau ierasts?
2.jūlijs 2014, 9:04 Atbildēt
JJurka
Te jau paraksti jāvāc Latvijas mērogā un pat pasaules mērogā netikai vietējajā pilsētas mērogā! Te kautko ir jādara!!! Lasīju un lasīju un tā arī neparādās kāds mērķis tam projektam???? WTF??
2.jūlijs 2014, 9:07 Atbildēt
vvk
piekrītu druumais!
2.jūlijs 2014 7:59 | atbildēt
Viss ir pavisam vienkārši - jādabū rokā tas Viesturs Lārmanis, jānoliek priekšā papīrs uz kura viņš melns uz balta uzņemas jebkādu atbildību / tai skaitā - kriminālo/ par savu paveikto un paraksts apakšā. Un turpat notāru ar visu zīmogu! Tad arī varētu redzēt, cik " vajadzīgi" šie projekti......
2.jūlijs 2014, 9:15 Atbildēt
11984
Viesturs Lārmanis, nu ko čalīt! Esi uzkūlies uz problēmām!!!
Nezinu vai nauda plūdīs kā pa reni, bet problēmas gan!!!
2.jūlijs 2014, 9:22 Atbildēt
uurciks
Šeit var atrast dabas ekspertus: www.daba.gov.lv/publ..s_ekspertu_registrs/
Rakstā pieminētais kungs ir ar numuru 037.
2.jūlijs 2014, 9:30 Atbildēt
jjanis
Pie kam tad te Viesturs? Ko viņam liek, to dara. Kapēc to licējus un naudas maksātājus neintervē? Ja iesaistīta Europas nauda, tad jau nav brīnums. Tāpēc jau Kamerons cīnās kā trakst pret to veco stagnātu un korumpantu Junkeru.
2.jūlijs 2014, 9:40 Atbildēt
uurciks
Neaizmirsīsim, ka šie paši dabas aizstāvji vēl pavisam nesen runāja par to ka dabisko pļavu apsaimniekošanas ietvaros nopļautā zāle ir jāatstāj pļavā, bet tad nu nāca apgaismība, ka šī zāle ir jāaizvāc...Respektīvi vairāku gadu garumā viņi deva nepareizus, pat kaitnieciskus, norādījumus.
Problēma ir tā, ka šie dabas eksperti veido diezgan noslēgtu sabiedrību, kurā viens otru pazīst, jo ir kopā mācījušies, strādājuši, vai realizē kopīgus projektus. Pie visa tā nav skaidrs, ar ko viņi atbild par savu kļūdaino rīcību. Pie tam viņiem neesot pienākuma sniegt atzinumus...:)
2.jūlijs 2014, 9:27 Atbildēt
SSargaat GNP paaudzeem
Mums augshaa looooti patiiiik nosleepumainas un aiz sleegtaam durviim sarunaaties kaa TUMSHAJOS VIDUSSLAIKOS BARBARIEM.USA ierasta prakse visiem dokumentiem jaabuut caurspiidiigiem.Tapeec ,ka pasaulee nemiil USAI.Maacies buut caurspiidiigiem dokumentiem ,tad Latvijaa buus izraaviens ekonomikaa u.tml.
2.jūlijs 2014, 9:32 Atbildēt
mmezs
Jā, izskatās, ka kārtējo reizi par cilvēkiem nav domāts. Izvēlēta smuka vietiņa, kur viegli piebraukt un var sākties! Latvijā vietas, kur veikt šādus eksperimentus ir tūkstošiem! Vietas, kur nav nevienas dzīvas dvēseles un, kuras ir identiskas GNP teritorijai. Tur var eksperimentēt uz nebēdu un rezultāts būs tieši tāds pats kā GNP. Jo eksperimentā iegūs secinājumus- kas būtu, ja būtu....
2.jūlijs 2014, 9:35 Atbildēt
ees
Darbā tikai pa blatu un tikai pa blatu.Ja no tā darba neko nejēgsi,tad varbūt.Tur zinoši nav vajadzīgi.Naudu labāk dalīt starp pazīstamiem.Un tas nav tikai Gaujas parkā.
2.jūlijs 2014, 9:35 Atbildēt
SSigita
Kas ir atbildīgs par šo projektu?????viesturs lārmanis????(nav drukas kļūda)
Tautai jāzina savi varoņi!Vai nevar pieslēgt žurnālistus,tiesībsargu,"Bez tabu"????To tak tā nevar atstāt!!!!!Atkal kāds darbonītis cītīgi putina valsti, bet mēs stāvēsim malā????
2.jūlijs 2014, 9:37 Atbildēt
vvai
manu dieniņ ,nu tak nevar apstāties te latvija ar izzagšanas modeļiem PAKLAUSIETIES VAI TIEšāM PASAULē NAV NEVIENAS INSTITUCIJAS KAS VIENREIZ IEVESTU TE KāRTīBU ,NU JAU LIEN MEžā IEKšā
2.jūlijs 2014, 9:44 Atbildēt
eega
Bet latvija letaka bez meža un to vieglak kadam nopirkt! Jau laikam gaujas parks tik ir palicis latgale visa ir pardota!
2.jūlijs 2014, 9:50 Atbildēt
eeironene
Tos EKSKREMENTĒTĀJUS vajag PAKĀRT pie pirmā koka, ko plāno nodedzināt un tad lai svilst!!!!
2.jūlijs 2014, 9:52 Atbildēt
KKaža
Es nedzīvoju tālu no tām vietām. Redzēju,ka kaut kas tiek darīts,nobrīnījos,ka Parka teritorijā. Tad ieraudzīju GNP auto un nospriedu,ka viss kārtībā.
Man prātā nevarēja ienākt,ka tie ir mērgļi,kurus būtu īstenībā tur pat mežā jāpiesien pie kokiem,un jāatstāj kādu nedēļu. Bet nekas...gan jau vēl viņi
te parādīsies. Un mežā visādi gadās.
2.jūlijs 2014, 9:54 Atbildēt
bbruģakmens
Kaut kāds pajoliņu projekts.Nē tam!
2.jūlijs 2014, 9:57 Atbildēt