Komentāri / Politoloģe: Visdrūmākā perspektīva – valsts izzušana
 

107 komentāri

vvaldis
šis teorijas diemžēl ir dzīvotspējas un pasēptā veidā jau lielvalstis to realiz;e ,as ar ieganstu ,,par demokratiju,,ar barbarisku karu slepkavokot,,izraudzīto,,valstu pilsoņus ,citas demokratiskākā veidā pārtverot iniciativu ekonomikā ,,,eksportejot,, uz citām valstīm kā lētu darba spēku savus pilsoņus ,reizē pērkot zemi ,ražotnesun dzīves vietas ,bez tamES izveide ar arvien agresivākiem lielvalstu- dibinātāju uzspiestām sadz\ives normām likumiem regulām par dazādām dzīves sferām tai skaitā moralām un atmtot nacionalās kulturas vērtības ,faktiski veidojot unpiepildot divu diktaturu sapni :komunistu-vienotujēdzienu ,,padomju tautu tas ir ES tautu vai Hitlerisko reihu kur nosaka visu bagātākā ESvalsts /un tāda jau ir / bez cilvēku genocida ,bet padarot tos par beztiesigiem ,bez identitates vergiem
30.janvāris 2014, 9:23 Atbildēt
jjurjanis
Tiešām lieliska intervija a.la Ostrovskas gaumē ar globalizācijas un kapitalizācijas virsskaņu. To jau gan mēs visi saprotam, ka šodien pasaulē naudas ir sadrukāts par daudz un ar viņu grib pelnīt - kļūt vēl bagātāki. Brāļi B ASV šo krahu aizsāka un mūsu pašu vēlme dzīvot pāri līdzekļiem tiem palīdzēja. Strapetniskā sašķeltība un citas nelaimes - tās nevajadzētu attiecināt uz mums - mēs taču esam īsta miera osta, sevišķi uz Rietumu pasauli pretendējošās Ukrainas fona. Ko nozīmē pūļa aģitācija un nepārdomāta piesardzība - mēs jau redzējām savā Doma laukumā. To vajadzētu ņemt vērā visiem, kas populisma dēļ aģitē par radikāliem soļiem. Uz šodienu - visi kažokos, bet kliedz, ka badā!
30.janvāris 2014, 10:21 Atbildēt
AApnicis
Ko gan šitā ostrovska no pagājušā gadsimta saprot no jaunās pasaules kārtības? Gvelž muļķības kā jau vienmēr.
30.janvāris 2014, 10:31 Atbildēt
ZZīlīte
Man ir lielas aizdomas, ka Tu esi vainu muļķis, vai negodīgā veidā (uz tautas rēķina ) kļuvis par miljonāru.
2.februāris 2014, 23:47 Atbildēt
MMILDA BREIVA
Kāpēc tad plēsoņas izstiepa ķepas un labi apūdeņoto valstu pusi... agrāk laupīja tikai tās valstis, kurās varēja dabūt naftu un audzēt narkotikas , tagad cer atņemt un kačāt mūsu tīro dzeramūdeni uz klimatisko ieroču izsusinātajiem Zemes apgabaliem ar ne sliktāku peļņu, kā no naftas. Ja konvenciālā vara darbojas tikai aizvien lielākai varas iegūšanai, tad pazliet zemākā elite- tikai peļņai. Pirktu nekustinās, ja neredzēs savu izdevīgumu un novāks, ja redzēs traucējumus peļņai. Uz to balstās visa viņu sapuvusī sabiedrība.
30.janvāris 2014, 15:39 Atbildēt
jjāsmejas
vēl jau nodokli var uzlikt par gaisa izmantošanu,tikai deputātiem jāizlemj ,cik daudz katrs iedzīvotājs drīkst ieelpot/Pensionāri ,protams mazāk drīkstēs.
30.janvāris 2014, 16:56 Atbildēt
EEdge
Saules mūžu 4.maija režīmam! Jāsmejas, lasot NRA intervijas ar režīma ieviesējiem borovkoviem un ieviesējām ostrovskām, beitnerēm-la gallām u.c. īvāniešiem-auseklīšiem.
31.janvāris 2014, 9:38 Atbildēt
oodze
Neaptaisies tikai no smiekliem!
31.janvāris 2014, 10:32 Atbildēt
NNRA
Paskat tik, cik cītīgi lasījusi visas nosauktās intervijas! Laikam NRA fane.
31.janvāris 2014, 11:49 Atbildēt
JJ.K.
Apraksts tuvs realitātei, taču vairākas rupjas kļūdas. Nevis valsts - korporācija, bet gan valstis, kas apkalpo korporācijas. Otrkārt, runas par pasaules pārapdzīvotību ir pārspīlētas. Arī runas par resursu trūkumu. Vienkārši korporācijas šos resursus kontrolē, šī kontrole ir viena no efektīvākajām varas svirām.
Visbeidzot pilnīgi aplams ir padoms turēties pie ES. Tieši ES ir korporatokrātijas veidojums un tieši dalība ES Latvijai draud ar izzušanu. ES ir postpadomju tautu kapsēta.
31.janvāris 2014, 9:40 Atbildēt
ZZīlīte
Tieši tā! Bravo!
2.februāris 2014, 23:38 Atbildēt
DDina
Pilnīgi pareiz! Apsveicu ar domāšanu līdzi!
19.novembris 2016, 5:21 Atbildēt
KKrātija
Vai tas bija pasūtījuma raksts brūkošajai ES? Nacoinālas valstis atdzimst - tāda ir tendence, kas korporācijas dzen agonijas agresijā.
31.janvāris 2014, 9:49 Atbildēt
AAndris
Neraksti primitīvas muļķības.Diez vai tu zini savu patieso nacionalitāti,it sevišķi jau Latvijā kur gadsimtos maisījušās tautas.
31.janvāris 2014, 10:07 Atbildēt
ssagis
KERAMZĪTAM bij' taisnība...
2.februāris 2014, 10:51 Atbildēt
HHa ha ha
Latvāņu sādžā jau ir slikts tonis kaut ko labu pateikt par Krieviju,bet tur šādas informācijas bija jūra vēl 10 gadus atpakaļ.Sen pagājuši tie laiki,kad kaut ko noteica pat lielvalstu valdības.Viens apzīmējums:Bildenbergas klubs.Jūs paši nesaprotiet,kas ar jums tiek darīts.New World Order jau visu ir paredzējis.Pretī turas Ķina ,Indija uc. ražojošās ekonomikas.Kadafi novāca ne jau tāpēc,ka baigi bija ieriebis,bet tāpēc,ka viņš gribēja atgriezties pie zelta standarta,un hamburgerdirsām naftu tirgot par reālu vērtību,nevis zaliem mušpapiriem.
31.janvāris 2014, 10:08 Atbildēt
??
Un kas tad ir tas labais ko teikt par Krieviju? Pa lielam, atpalikušākā valsts no attīstītām valstīm. Visi rādītāji, liekas, Zimbaves līmenī. Ar ko lepoties Krievijai? Ar kariem, ar naidu pret Ameriku, Eiropu? Ar sagandēto dabu? Varbūt nevajag tik daudz skatīties krievu propogandas TV.
1.februāris 2014, 8:35 Atbildēt
KKERAMZĪTS
FREIJERS ANDRIS ATKAI PARADĪJIES PIE APVĀRSŅA.UZMANIGI GAIDU KĀRTĒJO MUĻĶĪBU.
31.janvāris 2014, 10:28 Atbildēt
IIM
Manprāt jau tās lielā okeāna straumes būtu pie vienas vietas ja vien ar valsti nepūlētos kaut kur , nezin kur kuģot , bet gan vienkārši ņemtu to valsti un vienreiz sakārtotu kā nākas. Bet nē , valsti sakārtot nav modē. Ar valsti brauc , brauc uz ES , brauc uz EZ , kas zin kur tagad dosies. Bet jo vairāk ar valsti tikai brauc , jo lielāks bardaks valstī. Nu beidziet tak ar valsti braukt , jo vairāk tāpēc ka , kā to parāda raksta autore , faktiski tak tā nav braukšana bet gan ļaušanās straumēm kur tā nes. Lai tak nes , sakārtotai valstij nekādas pasaules straumes nav bīstamas. Bīstamas tās gan ir nesakārtotai valstij , jo nesakārtotas valstis pasaules straumēs izšķīst. Kamēr ir valsts , tikmēr ir ko kārtot. Kamēr ir ko kārtot , ir ko kārtot par spīti visām lielajām straumēm. Kad vairs nav ko kārtot , tad gan ir kirdik.
31.janvāris 2014, 10:34 Atbildēt
uun ne tie trūcīgākie
Ar šiem ledus gabaliem,kas pa šo straumi dreifē diez vai varēs valsti sakārtot.Ir visiem jābūt"par",bet ir pilna jūra,kas orientējas citas valsts presē un politikā-diemžēl!
1.februāris 2014, 11:19 Atbildēt
IIM
Par ko ir runa? Runa ir par to ka valdība saka ka viņa brauc. Fakti gan patiesībā ir tādi ka valdība nevis brauc bet ļaujas lai straume nes. Valdības komanda ir - braucam , un viņi tēlo ka brauc. Faktiski viņi pēta straumes , nosaka straumju virzienu , un tad bļauj - re kā mēs rullējam. Slikti ir tas ka pie visa tā nav komanda - sakārtot valsti. Komanda - sakārtot valsti - nav un netiek dota. Vēl vairāk , no valsts sakārtošanas izvairās. Pēta straumes un meklē nākamo pieturas punktu uz kuru tad varētu atkal pasludināt braukšanu par pašu , pašu svarīgāko , lai tikai nebūtu jākārto valsts. Jo valsts sakārtošana ir darbs , bet braukšana šur vai tur pa straumei ir labi apmaksāta izklaide. Vajag atvērt acis un saprast ka primārais ir sakārtot valsti , par ko jau divdesmit gadus nav dota neviena komanda , kaut paralēli izklaides braucieniem uz Nato , ES un EZ tak sen jau varēja sakārtot. Kāpēc mēs uzdodamies par baigiem braucējiem pasaules okeānos , kas nu galīgi neesam un ko nemaz nevaram ar saviem spēciņiem , bet nemaz nedarām to ko varam , nesakārtojam savu kuģiti , savu ledus gabaliņu? Rezutatā mums prasa atvērt visas durvis , a aiz durvīm nekas nav piesiets , un staigā te visi , un aiznes visu kas nav piesiets.
1.februāris 2014, 12:49 Atbildēt
ZZīlīte
Vēlos teikt IM. !! Malacis. Labi un samērā pareizi domā. Bet nav liela māksla ar kritisku aci un gudru valodu anonīmi uzstāties, kaut arī var būt tas arī nav gluži veltīgi darīts. Tomēr gribētos no tik intelektuāla pilsoņa dzirdēt arī kādu priekšlikumu - KO DARĪT? - Tā lūk.
2.februāris 2014, 23:32 Atbildēt
ZZaara
... Tas ir tas pats princips - visvieglāk ir manipulēt ar cilvēku, kurš savu ceļu nezin un "slaj pa vējam"!
... Un, ja reiz nacionāla valsts ir kā glābiņš, kāpēc finālā ieteikums tomēr tik ļoti "neturēties pie latviskās identitātes"? Kas ar to dāmāts?
31.janvāris 2014, 10:42 Atbildēt
??
Vai ta pat ezītim nav skaidrs, ka Latvija viena pati patstāvīgi nepastāvēs? Tāpēc jau jāturas pie ES, vismaz, ja izšķīdīsim, tad būsim civilizētā Eiropā, kur arī ir mūsu vieta. Alternatīvas nav, vai nu, vai nu.
1.februāris 2014, 8:29 Atbildēt
ppilnīgi pareizi
E.S. ir mūsu drauds. Gan korporāciju varu gan migrāciju vairo E.S. Uzspiež. Tā tēze ir meli - nodeva varai.
19.novembris 2016, 5:18 Atbildēt
DDido
Varbūt pienāks diena, kad tiem 80 procentiem piegriezīsies 20 procentu kundzība. Nesen šveicē bija paceltas balsis par to, ka korporāciju vadībai ir nesalīdzināmi augstāks atalgojums par ierindas darbiniekiem. Arī Amerikā cilveki protestē pret korporāciju kundzību. Kas notiks, ja tie, kas nonākuši izmisumā pacels dūres pret tiem, ka tik daudz gadus ir parazitējuši uz parasto cilvēku darba? Arī Latvijā ir tā pati situācija tikai mazākos ciparos.
31.janvāris 2014, 11:15 Atbildēt
KKas notiks?
Kas notiks, ja tie, kas nonākuši izmisumā pacels dūres pret tiem, ka tik daudz gadus ir parazitējuši uz parasto cilvēku darba? Vai tad tu vēsturi nezini? To vietā nāks citi, kuri vēl nežēlīgāk un ciniskāk parazitēs uz parasto cilvēku darba!
31.janvāris 2014, 20:34 Atbildēt
eedgars orlovskis
izskatās ,ka pats vēsturi nezini,,latvieši nav nekādi pacifisti,jau kopš tautas pirmsākumiem esam karojuši ar visiem un kad apkārtējie ir nolikti pie vietas,tad jau arī savā starpā pa kautiņam......jo galu galā tomēr tautai pieder galavārds,neskatoties kāda ir valdība ...un tie citi ,kas varētu nākt pie varas ,domās--- vai ir vērts kaitināt tautu,jo jebkurā brīdī tauta tos var izmest mēslainē
1.februāris 2014, 15:31 Atbildēt
ZZīlīte
No šī stāvokļa var iziet demokrātiskā ceļā. Diemžēl pie mums nav demokrātijas.
Tāpēc ir skumji, ka tas viss var beigties ar asinsizliešanu, no kā, kā zinams nekas labs nav gaidāms. žēl!!
2.februāris 2014, 23:17 Atbildēt
SSkaidrīte
Dīvaini gan,jo Latvijā nepietiek naudas..ne normālai minimālai algai,ne pensijai un t.t. vai ši nauda... tiešām ''krīt no debesīm''?? Vai LB ir šķirta no VALSTS,tāpat kā BAZNĪCA?:(
31.janvāris 2014, 11:34 Atbildēt
IIM
Latvijā naudas pietiek visiem un visam. Tikai tā nauda tiek dalīta tā ka nepietiek nevienam un nekam.
31.janvāris 2014, 11:55 Atbildēt
kkušššš!
Re,ka kaut KAM pietiek!Ja tikai biezi tas nebutu valsts noslepums..kus
1.februāris 2014, 11:10 Atbildēt
IIM
Ir jau principā divi dažādi ceļi , divas pretējas aksiomas , var teikt.
Pirmā ir tāda ka pie tā ka naudas ir tik cik ir , pie pareizas dalīšanas tās pietiek visiem un visam. Otrā ir tāda ka naudas nekad nav un nebūs pietiekami , tāpēc mēģināt to godīgi , pareizi sadalīt nemaz nav vērts , uzreiz ir katram jāgrābj cik var , savādāk paliks bešā jo nekādas dalīšanas kā tādas nebūs.
Nu un ja mums valstī pastāvīgi nekad nekam nepietiek naudas , tad kādu ceļu un pie kāda principa pārsvarā pieturas valdība? Skaidrs ka pie nepareizā principa , un pa nepareizo ceļu , un rezultatā esam tur kur esam , un tas ir tikai loģiski , jo neprotam izvēlēties ne ceļus , ne principus ne aksiomas. Pastāvīga un ilgstoša sirgšana ar izvēles grūtībām.
1.februāris 2014, 11:55 Atbildēt
IIM
Ticība.Cerība.Mīlestība. Un izvēles brīvība. Izvēlamies ticēt otrajam principam , pazūd jebkāda cerība , un skaidrs ka nebūs ar nekādas mīlestības. Ja izvēlamies ticēt pirmajam principam , paliek cerība uz mīlestību. Tā ka jautājums faktiski ir ticībā , vai nu ticība ka nauda ir un pietiek , vai arī ka tās nav pietiekami un nekad arī nebūs , ar visām no ticības izrietošām sekām.
1.februāris 2014, 12:15 Atbildēt
MMaris
Paldies Jums par perspktīvam!
Tā nu viņš reiz ir....un visi uz Islandi neaaizbrauks un ar mūsu baleliniem ritīgi s...bedrē arī trāpīsim...cerams ,ka nākamajās dzivēs viss jau būs sabrucis arī 20% un varēsim celt no jauna.
31.janvāris 2014, 11:47 Atbildēt
MMario
Paldies Ha-ha-ha!
31.janvāris 2014, 11:51 Atbildēt
eea
Jau kādu laiku ir sajūta, ka šī brīža Latvijas valsts pastāvēšana ir neloģiska. Enerģiju nosūc visos iespējamos veidos, sociuma sistēma, kurā mēs atrodamies, ir kaitīga cilvēkam kā būtnei. Droši vien, ka viss būs jauki...izdzīvos stiprākie, vai stiprākais.........Un kā Tev vispār iet? Vai spēji būt laimīgs, kad apkārt tik atdzisusi Latvija, tik bezgalīgi meli un bezjēdzības, baiļu un nodevības, tik daudz pazudinātu Dvēseļu. ....un mēs turpinam griezties šai kanalizācijas virpulī, un turpinam neko negribēt zināt. Vai nu mēs nosprāgsim, un ne visās vēstures grāmatās par mums rakstīs, vai nenosprāgsim...Mums ir jāievēro galvenais nosacījums- Mēs varam būt tikai tad, ja esam kopā...bet tās jau tikai manas domas, tagad izlasīšu, ko tā dāma tur raksta...
31.janvāris 2014, 13:19 Atbildēt
iintina
jepp!!!! To pasu jau vina arii raksta!
31.janvāris 2014, 14:46 Atbildēt
iillo
nauda, korporācijas, pingvīni... Prātam neaptverami! :)
31.janvāris 2014, 15:08 Atbildēt
xxb2
Godmanis bija pirmais, kurš runāja par pingvīniem!!!
31.janvāris 2014, 15:14 Atbildēt
oodze
Kur nu tavam intelektam...
31.janvāris 2014, 15:47 Atbildēt
vviedoklis
Gudra sieviete, bet, tuvojoties vecumam, palikusi tikpat kašķīga kā Kreituse: " Viss slikti, iesim bojā, lekcim bedrē, leksim bedrē…"
31.janvāris 2014, 22:07 Atbildēt
ZZīlīte
Muļķīgs viedoklis
2.februāris 2014, 23:04 Atbildēt
LLiena
Diemzheel vinjai ir absoluuta taisniiba.
1.februāris 2014, 6:53 Atbildēt