Lucavsalā notiks piemiņas pasākums Zolitūdes traģēdijā cietušajiem

Rīgā, Lucavsalā, 21.decembrī plkst.18 notiks Zolitūdes traģēdijā cietušo piemiņas pasākums "Laternu stundā", šodien žurnālistus informēja pasākuma idejas autors un cietušā tuvinieks Valdis Čerņenoks.

Pasākums ir domāts ikvienam cilvēkam, lai neaizmirstu traģēdijā bojāgājušos un cietušos.

Pasākuma laikā klātesošie varēs baudīt tēju, mieloties ar gardumiem un klausīties mūziku. Pasākuma organizētāji arī aicina ierasties ar pašgatavotām piparkūkām vai citiem kārumiem.

Pasākumu atbalsta Rīgas dome, un tajā arī piedalīsies advokāta Alda Gobzema topošās biedrības "Neesi vienaldzīgs, esi atbildīgs!" pārstāvji.

21.novembrī Zolitūdē, iebrūkot lielveikala "Maxima" jumtam, dzīvību zaudēja 54 cilvēki, bet vairāki desmiti guva smagus ievainojumus.

Zolitūdes traģēdija kļuva par lielāko nelaimi Latvijā kopš neatkarības atjaunošanas.

Latvijā

Eiropas prokuratūra (European Public Prosecutor’s Office (EPPO)) sadarbībā ar Latvijas Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju (KNAB) turpina rūpēties par Eiropas Savienības (ES) struktūrfondu izlietošanu likumīgā veidā, tvarstot tos, kuri tiesībsargu ieskatā mēģina izkrāpt ES finanses.

Svarīgākais