Komentāri / Soču apmeklēšana varot kaitēt Latvijas tēlam
 

22 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

HHA HA HA
Cik pretīgi,piekrītu prezidentam ir jāatbalsta sportisti.
17.decembris 2013, 8:25 Atbildēt
kkotto
Soču apmeklēšana kaitēs Bērziņa "tēlam"
17.decembris 2013, 8:34 Atbildēt
mmuļķa pingvīns
Neapmeklējot Olimpiskās spēles mēs tikai pierādam,ka sports mums ir politika.
NOŽĒLOJAMI.
17.decembris 2013, 10:42 Atbildēt
IIzcili ģeniāls analītiķis
Nu kaut kā sava sajūsma par atomieroču izvietošanu gar mūsu valsts robežām taču ir jāparāda... redz cik mēs iespaidīgi, ka mūsu dēļ krievija spiesta tā tērēties... laimīgu ceļu uz šočiem, prezkungs!
17.decembris 2013, 8:58 Atbildēt
KKrims
Ja jau tas ir tikai sports, tad Bērziņš ir galvenais sportists?
17.decembris 2013, 9:29 Atbildēt
ĀĀdolfs
Paabrikam ir aizvainojums uz Bērziņu,bet jaatzīst,ka Bērziņam ir taisnība un mums vajadzīgs atrast prof. valdības galvu nevis ielikteni PABRIKA kungu, kuram nav īsti saprašana ekonomikā,bet karošanā varbūt... Un nnevajag visu laik bakstīt to Lāci,skat,ka atkal neiekož! Un tie mūsu Rietumi un arī Jeņķi neskries mums palīgā kā neskrēja 18jā un 40jā gados nu tas mums jaatzīst... Austrumos ir viens plusiņš, ka nepiekāpjas zilo un geju spiedienam,bet,kas jau ir iesakņojies valdībās rietumos -zilie un geji sēž krēslos.kas mēģina sagraut Krievijas mūri un iepludināt tur zilos... Tie,kas nevēlas praugt uz olimpiādi,es uzskatu,katie ir Zilo un Geju atbaltītāji un tieši tā... Neajag jaukt politiku ar Sportu un tas atiecas arī uz Krieviju.
17.decembris 2013, 9:45 Atbildēt
āārprāc
kaut kādi tukšu salmu kūlēji-muldoņas, tēlo sevi par gudrākiem par prezidentu un zin ko grib Latvijas tauta un kas jādara prezidentam
17.decembris 2013, 9:46 Atbildēt
ggatis
Latvijai pasauē ir līdēja un pakapiņa tēls,bet Bērziņš to mainīs. Nezin kādēļ Latvijai vajadzētu būt naidīgai pret savu kaimiņu Krieviju, no kuras jāpērk gāze,elektrība.Kura ir viena no lielākajām tirdzniecības partnerēm ar Latviju.Izrādās Bērziņš ir vienīgais pēckara Latvijas prezidents kurš domā par Latviju ,bet ne par tās tēlu.
17.decembris 2013, 9:54 Atbildēt
ttels
kas tas ir par telu vai vel pastav vispar latvija-tikai-ar-karogu plivo par latviju purva iedzito domajams ka ari latvija-ir-zila atlantijas-udenos.....
17.decembris 2013, 10:03 Atbildēt
sspicais
Es drīzāk esmu PAR prezidenta izvēli,jo demonstrēt boikotu,tikai tāpēc,ka VISI DARA TĀ,nav prāta darbs, itsevišķi Latvijas situācijā.Ja Dombrovskis un TROIKA gribēja iespraukties ES''kodolā'',tad prezidents jūtas komfortabli Austrumu ''kodolā'',abas šīs lietas priekš valsts ir ļoti nepieciešamas,kur LV var strādāt kā tilts štarp šiem ''kodoliem'',iekasējot savas ''dividentes''.
17.decembris 2013, 10:34 Atbildēt
ddegvīns
Kas nu tas par boikotu. Ja nebrauktu sportisti, tad gan... Tagad dažiem valtsvīriem nepatīk viens otrs Krievijas likums, citiem Putins, bet trešajiem pati Krievija. Nav ko mest teiksmi francūžus un poļus vai igauņus vienā čupā.
17.decembris 2013, 10:46 Atbildēt
nnu-nu
Latvijas tēlam kaitē pabriki,nemākulīgi celtas būves,un stulbas komisijas.
17.decembris 2013, 10:40 Atbildēt
ddegvīns
Vienīgais arguments kā vienmēr - prezidenys raugās Austrumu virzienā. Vispār tas jau sāk palikt smieklīgi, jo visi kam gadās kaut nedaudz saskrieties ar Vienotību raugās Austrumu virzienā. Atrodiet tak vēl kādu variantu. Otrkārt, ko tas Īkstens murgo par kaut kādu tēlu. Vai Bērziņš brauks vai nebrauks ne Latvijas, ne savu tēlu viņš neko īpaši nevar sabojāt. Protams, var šaubīties vai prezidenta atbalsts sportistiem būs īpaši nozīmīgs. Citi valstsvīri nebrauc? Pie jau minētajiem var nosaukt arī visu Āfrikas valstu vadītājus, jo tie arī nebrauc. :)Vai tikai visā gaisa duļķošanā neslēpjas vēlme mazliet diskreditēt Bērziņu (ja nu pēkšņi izdomā atlaist Saeimu) vai iespītējas par nākamo premjera amata kandidātu. Man ne sevišķi patīk tagadējais prezidents, bet Pabrika vietā es tomēr klusētu.
17.decembris 2013, 10:40 Atbildēt
ddegvīns
Atvainojiet, kas tā par aptauju? Vai tā ir no TĀM TV "aptaujām", kur vienlaikus ar uzdoto jautājumu ekrānā parādās, ka par "pareizo" variantu jau bobalsojis tūkstotis piekritēju?
17.decembris 2013, 10:55 Atbildēt
AAntiņš
Skatoties tikai vienā virzienā galva paliks šķība, kā jau tas noticis. Jāskatās visos virzienos un jāraugās kur vien var Latvija kādu labumu sev gūt.Šai ziņā prezideta atbalstu
17.decembris 2013, 10:57 Atbildēt
OOzols
Prezidents malacis jo rūpējas par LV ekonomiskām interesēm, nevis cenšas izpatikt rietumvalstīm. Latvija nav nekāda prostitūta kam jāpatīk visiem.
17.decembris 2013, 11:08 Atbildēt
mmodests
pēc vemjotības "veiksmes stāsta gājiena"pa latvju zemi,LATVIJAI vairs nekas nevar kaitēt,sevišķi jau SPORTA SPĒĻU apmeklējums un piedalīšanās.Protams jenoti ir tumsas spēku varā un tie dara visu,kas patīk tēvocim semam un europai.Labi ka gaisma tuvu,2014.gada oktobris.
17.decembris 2013, 11:17 Atbildēt
NNetēls
Kas mainīsies no neapmeklēšanas ? Vai Ukraina dosies uz R ? Ja arī dosies tad tā būs tikai 1/2 Ukrainas valsts teritorijas ! Kurā nau industrijas ......Skarbi ,bet fakts ! Ukrainas dalība ES nevienam nau vajadzīga ,ne avioindustrija ,ne raķešbūve ,kuģubūve utt. Tā ir LIELVALSTS kura pēc sava svara ir samērojama Franciju ,Lielbrit, Vāciju ,Itāliju ,Poliju... Tās industrija nau gaidīta un bet tās lētās darba rokas gan !
17.decembris 2013, 11:34 Atbildēt
hhomo
bērziņš brauks uz krieviju ,kur neciena homoseksuāļus -tas nu nekur neder -visā eiropā atbalsta šos īpatņus ,bērziņam izrādās var būt citāds viedoklis ,tas nu gan nav labi.
17.decembris 2013, 12:17 Atbildēt
JJēpītis
Man kauns par tautiešiem, kas pretendē uz inteliģences virsotnēm, bet nejēdz Olimpiādes pamatjēgu. Visu cieņu Prezidenta kungam par viņa nenogurstošiem centieniem Latvijas un tās sabiedrības interešu aizstāvībā. Jūs domājiet, ka pabrikiem interesē sporta panākumi ? Nē, viņa prioritāte ir geju praidi, naida kurināšana starp tautām.
17.decembris 2013, 13:20 Atbildēt
ppicadero
Re, kā, lielie protestēs bet sportistiem būs jāsacenšās, viņi nevarēs protestēt.Kāda liekulība, tad jau patiesā sašutumā noslēdziet visus naftas un gāzes krānus,no Krievijas nekā nevajag!
17.decembris 2013, 14:20 Atbildēt
MMedia guru
Dienas sauklis- Uz olimpiādi nebrauc tikai p*dari!
8.janvāris 2014, 11:35 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!