Komentāri / Covid-19 krīze: līdz gada beigām kultūrā būs ieguldīti 20,7 miljoni eiro
 

4 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

PPēcis Pēcis
Tas ir tūlīt jūtams. Latvieši ir kļuvuši manāmi estētiski izglītotāki, kulturālāki; pieaugusi viņu gaume un cieņā vairs nav tikai perversijas. Tiņģeres lakstīgala vairs nedūc. Rīgā nav tikai šausmīgi kulturāli patīkami eksemplāri, kurus nākas apiet ar lielu līkumumu. Dzeja un proza ir kļuvusi baudāma tikai vienā vietā, kur pat korifejs šļāpins iet viens pats bez sava drauga,bet mūziķi, ziņģu gaudotāji ir pārstājuši kviekt. Vārdu sakot, vēl vajadzīgi daži miljoni un latviešus varēs uzskatīt par cilvēkiem, kultūras tautu, ko nepiedzīvoja Rainis.
19.novembris 2020, 22:08 Atbildēt
DDaudz jautājumu
G.Gaidamāviča TV raidījumos ļoti aktīvi uzbrūk ministram. Kāpēc viņa klusēja, kad D.Melbārdes laikā kultūra izsaimniekoja milzu līdzekļus - ne tikai simtgades miljonus, bet arī Rīgas Kultūras Galvaspilsētas un Latvijas Prezidentūras piešķirto finansējumu. Naudas upes plūda. Nekā paliekoša nav pāri palicis. Par to runāja R.Pauls, J.Lūsēns, A.Hermanis, Z.Liepiņš u.c. Arī Valsts Kontrole, bet D.Melbārde visu noliedza. Kompartijas nama saglabāšana par visu cenu Latvijas televīzijā varbūt tiek bīdīta A.Sīļa un A.Šķēles interesēs, jo tik bieži A.Sīlis un tik daudzos raidījumos pēdējā laikā redzēts. Un Kultūršoks ir īpaši agresīvs.
20.novembris 2020, 9:27 Atbildēt
NNav jau maz
Vai paldies kāds ir pateicis ?
19.novembris 2020, 22:11 Atbildēt
VValentīns
Kultuura ir tas, ko jaasaglabaa sevii. Shodien, daudzi liekeezhi uzdodas par jaunas kultuuras radiitaajiem. Jaunaa kultuura tiek piepildiita ar baudas guushanu, izpriecaam un kraashnhu izvirtiibu. Lai turpinaatu attiistiit tautas izniiciibu, nepiecieshami miljoni.
20.novembris 2020, 9:05 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!